TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 10:42:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trnjenje noge!  (Pročitano 3910 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #8 poslato: Mart 07, 2013, 09:09:29 pre podne »

To liči na sindrom piriformisa i problem sa zategnutim mišićima, medjutim potrebno je uraditi pregled...
emg snimanje se radi kod neurologa. Istezanje na kraju treninga bi trebalo redovno praktikovati...
Sačuvana
Mili981
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #7 poslato: Februar 28, 2013, 05:58:08 posle podne »

Da li ste probali vitamin b?
Krenula sam sa beviplexom pre neki dan.
Sačuvana
Mili981
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #6 poslato: Februar 28, 2013, 05:57:39 posle podne »



Nemam bolove, niti se secam da sam osetila neke bolove u ledjima u teretani tokom izvodjenja nekih vezbi. Trnenje mi se pojavilo bez bolova. Jedino sto u poslednje vreme osetim kao pritisak ili blagi tupi bol u u krstima na desnoj strani, sto pripisujem tome sto sada kada ne treniram provodim mnogo vise vremena sedeci. Takodje, sam pre neki dan ispipala kicmu i primetila blagi bol na dodir u jednoj tacki sa desne strane kicme, i to je to. Danas mi je dosadilo, pa sam izasla da istrcim malo na Savi, i nije mi se pojavio bilo kakav bol, osim ovo iritirajuce trnenje. Gde bi mogla da uradim to snimanje?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Februar 28, 2013, 03:55:52 posle podne »

Da li ste probali vitamin b?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Februar 28, 2013, 03:55:14 posle podne »

Potrebno je uraditi emg snimanje da se vidi da li postoji oštećenje živca i po kom tipu. Dijagnoza diskus hernije se postavlja na osnovu snimanja magnetnom rezonancom.
Da li je bol u ledjima ili duž noge?
da li boli pri nekim pokretima ili pri stajanju, hodanju, bol u ledjima pri nekom pokretu ili položaju?
Sačuvana
Mili981
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #3 poslato: Februar 28, 2013, 12:37:46 pre podne »

Da li boli kada privučeš koleno te noge grudima?
Ne, ne boli me.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Februar 28, 2013, 12:30:06 pre podne »

Da li boli kada privučeš koleno te noge grudima?
Sačuvana
Mili981
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #1 poslato: Februar 27, 2013, 11:53:50 posle podne »

Zdravo svima!
Treniram u teretani vec nekoliko godina, inace imam 31god., 164cm i 54kg...Pre par meseci javilo mi se trnjenje u desnoj nozi, osecaj mravinjanja koji se uglavnom oseti u stopalu, narocito u palcu i to samo dok lezim ili sedim. Uradila sam snimak kicme rentgenom i rekli su mi da nisu primetili neko suzenje. Ja sam tada pauzirala sa treninzima na nekih nedelju dana da vidim da li ce da me prodje, ali me nije proslo. Posle sam nastavila sa treninzima ali sam smanjila treninge za noge i koristila lakse tezine. Primetila sam da mi se trnjenje pojacalo nakon izvodjenja kardio vezbi na steperu i na bajsu sa naslonom. Ne treniram vec par nedelja i cini mi se da se malo smanjilo ali je i dalje prisutno. Pitala sam neurohirurga za savet  i on smatra da je u pitanju diskus hernia, ali kaze da je opet moguce ukljestenje nerva i na drugim mestima u nozi? Ne znam sta da radim i kome da se obratim i gde? Jako mi tesko pada da ne treniram, ali me plasi da ce mi se pogorsati ako nastavim sa treninzima.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.