TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:22:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dym. Elite Iso ili Scitec 100 % whey professsional ?  (Pročitano 3197 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Februar 28, 2013, 08:02:58 posle podne »

Da, Scitec ima najvernije ukuse. Za moj ukus su prejaki, ali sam svestan da su dobri i to da su dobri gotovo svima. ;D Ja više simpatišem blaže ukuse - nešto što se rastvori u 1dcl vode i bude pitko. :D Iso 100 i Elite su mi odlični po tom pitanju. Evo, ispio sam i dve kutije za redom Twinlab Whey Fuela, ukus kolačića, i oduševio se. Veran ukus, a opet nije preintenzivan.

Ukusi su čudo i tu ne vredi diskutovati. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #12 poslato: Februar 28, 2013, 07:43:15 posle podne »

To je dosta subjektivna stvar,Scitec-ovi ukusi su najverniji sto se mene tice,mada nekome su prejaki. Ja pijem sve. Odavno sam se pomirio sa time. :)
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #11 poslato: Februar 28, 2013, 06:58:40 posle podne »

vanila- sumsko voce?? valja?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2013, 06:42:39 posle podne »

Nisi uopšte pogrešio. Inače, koji si ukus uzeo? :)
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2013, 06:22:48 posle podne »

Hvala punoo, taman sam bio u bedaku mislio sam da sam se dosta zajeb... :) hvala jos jednom
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Februar 28, 2013, 06:16:19 posle podne »

Sve je ok, nema potrebe da menjaš protein koji si uzeo. Zaista ti neće napraviti nikakvu razliku, tj. razliku koju ćeš moći da primetiš. Uživaj u fantastičnom ukusu, koji god da si uzeo. :) Professional serija je poznata po tome.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Februar 28, 2013, 06:14:42 posle podne »

Sto se tice Scitec Vs.Dymatize whey proteina i jedan i drugi su jako kvalitetni.. Neces ni sa bilo kojim od njih dva pogresiti,mozes jedan uzeti jedan mesec,pa da razbijes monotoniju ovaj drugi naredni mesec..To je i uglavnom logicno sto se tice whey proteina,isprobas razne verzije,i gledas po sebi koji ti odgovara..Neces godinama samo Elite ili samo Scitec..to je nebulozno..A i to je potrosna roba,ne razmisljaj toliko o tome.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Februar 28, 2013, 06:12:17 posle podne »

Razumem ja tebe,ali ISO whey je bacanje para, jer za njega moras imati sve do tancina sredjeno,da nemas nijednu mogucu gresku u treniranju,ishrani oporavku.. Za obicnog rekreativca whey se kupuje u skladu sa novcanikom,a sto se tice konkretno mene  i kada imam novcanik pun pre cu dati za 15 kg mesa, a kupicu najgori whey..:D
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #5 poslato: Februar 28, 2013, 06:07:44 posle podne »

Kad kupim volim da kupim GTI a ne obican :) Cini mi se kao bolje resenje pitati nego skitati i cekati mesec :) na primer :*
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Februar 28, 2013, 06:04:00 posle podne »

Covece,kao da kupujes kola,pa se premisljas.. ;D protein ko protein sigurno neces nikakvu razliku osetiti..svejedno ces da ga popijes za mesec dana,pa probaj drugi treci peti,pa onda kad ih probas sve,znaces koji je za tebe dobar.
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #3 poslato: Februar 28, 2013, 06:02:10 posle podne »

Hvala, na savetu :) evo jos jedno pitanje :)
Ja sam na nagovor prodavca, tj. savet uzeo professional a ne elite, i to bas je se potrudio :)
Pa sad jer se vredi vracati da zamenim zbog te blage prednosti Elite a odnosu na PROFESS? S'obzirom da je cena ista?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Februar 28, 2013, 05:40:10 posle podne »

Pozdrav!

Iso 100 je najkvalitetnij protein iz naše ponude. Od toga bolje nećeš naći, ali je pitanje da li ti je baš preko potreban jer, ruku  na srce, nije jeftin. Nakon toga, blagu prednost dao bih Elite wheyu u odnosu na Whey Professional.

Uzimajući u obzir i da je Elite trenutno na jako povoljnoj akcijskoj ceni, jasan bi bio moj konačan predlog. :)
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #1 poslato: Februar 28, 2013, 05:12:32 posle podne »

U velikoj sam dilemi. Do sada sam uzimao Dymmatize Elite Protein Isolate, umesto njega predlozili su mi Scitec Nutrtion 100 whey protein professional ( koji ima i 2 grama proteina po meri od Elite, i 1.5 vise secera (elite ima 0 ) ).
Ujutru idem u teretanu, uvece na kik boks.  Mozete li me posavetovati? Mislio sam da je Iso bolje i da brze dodje do misica, ali kazu da uzmem Scitec? btw : ne zelim gram masti , a da ne moram da ih unesem.
Hvala unapred
« Poslednja izmena: Februar 28, 2013, 05:19:56 posle podne od strane Dusmanin^ » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.