TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:58:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ProMix Scitec Nutrition  (Pročitano 2577 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 04, 2013, 06:33:20 posle podne »

Pa i nije tako loše, whey, kazein i soja.  Soju bih izbegavala generalno ali što da ne popiješ kad već imaš taj protein, ipak nije čista soja.

Pij njega posle treninga slobodno , sa vodom. Bolje i to nego ništa.

Dakle slobodno možeš da ga popiješ do kraja, izmeĂ°u obroka kao užinu i naravno posle treniga. Kasnije, opredelila bih se za čist whey protein (posle treninga) i eventualno za neki blend od kojih mogu da preporučim iz naše ponude Dymatize Elite gourmet,  Labrada Pro V 60,  SNI pro whey

Sačuvana
the dog
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Mart 02, 2013, 02:45:41 posle podne »

Posto nisam mogao da nadjem nista konkretno za ovaj suplement molio bih pomoc od vas.
Trenutno sam  na programu oblikovanja i definicije u jednom,nema se novca proteini su sve skuplji a whey se ni ne isplati,uzimam protein kao medju obrok i kao predposslednji obrog 3 sata pre elle i posle treninga,blend koj nebih imenovao on je ok ali mi se potrosio vrlo brzo i sada bi valjalo kupiti novi ali odnosa cene i kvaliteta nema cak i skupo nije kvalittetno ili ima premalo kilograma ali ovaj mi ne izgleda lose doduse ima malo proteina i secera ali makar je kilaza/cena ispunjena.Pa bih vam postavio pitanje dali se ovo meni isplati tek sam skoro video da ovde nema proteina iz jaja nego samo iz soje wheya i kazeina e sad koliko je dobra ta soja u odnosu na jaje? :) Izvinite ako vam remetim nesto ili slicno posto mi se to stalno desava ali ja stvarno nemogu naci odgovor na ovo. :) hvala unapred.  :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.043 sekundi sa 17 upita.