TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397572 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 18, 2024, 07:26:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Predrasude  (Pročitano 7761 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #8 poslato: Mart 03, 2013, 06:41:00 posle podne »

Moja devojka ne trenira,ali bi mi bilo bas kul kada bi pocela,cisto zbog zdravlja. Ne u mom terminu,doduse. Ali devojkama ne moze da skodi jak trening u teretani,naprotiv...  :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #7 poslato: Mart 03, 2013, 05:55:22 posle podne »

. . .i lepo se to odradilo. . .

Puna podrška, sqwat makes women sexy.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #6 poslato: Mart 03, 2013, 03:45:09 posle podne »

Ja sam moju bivsu vodio u teretanu,jedan dan cucanj(naravno sa tezinama),zadnja loza na spravi ,posle 4-5dana umesto cucnja samo iskorak i tako 3meseca i lepo se to odradilo :)
...mada da je htela da radi i gornji deo ne bi joj zabranjivao naravno,samo da nije skakanje uz muziku za istu cenu :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Mart 03, 2013, 03:30:31 posle podne »

U mojoj tereatni praktično i ne daju devojkama da rade ni sa čim težim od pink bučica. Čak i ako neka devojka kaže kako joj je sve to lagano i da želi veće težine, instruktori je uvere u suprotno i nastave da je  teraju da radi čučanj sa drvenim štapom ili pločom od 2kg u rukama, iskorak sa pink bučicama itd. Inače, ima baš puno devojaka kod mene ali, eto, gledam kako sve treniraju po istom kalupu.

Prvo ih oteraju da voze bajs, a onda im daju tegiće i lopte i to je to.
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #4 poslato: Mart 03, 2013, 02:58:49 posle podne »

Hahahaha, mozda, ali ako je tako stvarno, mislim da postoje i bolje stvari za zapocinjanje razgovora. Ovo smara stvarno i nemas slobodu. Sve - sta ce ti to. Sta mi fali, sta ce da mi bude :D Pajseri, nego sta.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 03, 2013, 02:43:37 posle podne »

Haha, a sta ces, retko koja teretana nema takve pajsere nazalost :) Mada sto kaze bata Ajroncovek mozda jednostavno zele da zapocnu bilo kakvu spiku pa tropaju gluposti
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #2 poslato: Mart 03, 2013, 02:42:01 posle podne »

mozda ruzniji deo populacije samo zeli da ostvari bilo kakvu komunikaciju sa tobom :-D  samo ti peglaj svoje i ne upustaj se u diskusiju o tome sta je dobroza tebe :-D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2013, 02:34:48 posle podne »

U teretani u koju sam pocela da idem prvo su me gledali kao cudaka jer sam bila jedino zensko. Posle su se navikli ali me mnogo smaraju. Sednem za neku spravu za ledja, neko pridje i kaze -sta ce ti bre to, ti si zensko... Uzmem nesto za grudi da radim, eto ti ga opet neko -ne treba tebi too... Radim biceps - nemoj puno to,ti si zensko,sta ce ti veci misic tu... Uzmem teg tezi od 3kg kad ce neko-jel ti to tesko?povredices se,imaces upalu... Jooj kuku! Izludim. Nemam nekog mira da vezbam sta hocu. Da li i dalje postoje predrasude takve o zenama, da ne smeju da dobiju neki misic, da ne mogu da dignu nista teze od 3kga..? Smeta mi to, hocu da vezbam...
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.405 sekundi sa 17 upita.