TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 04:05:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet  (Pročitano 912 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: April 23, 2013, 10:46:31 posle podne »

Jedan dan nedeljno da imas pauzu je obavezno!Mozes imati I dva dana ,a to sve zavisi od periodizacije treninga i tvojih ciljeva.
Sačuvana
Nikola_Plav91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #4 poslato: April 22, 2013, 11:12:48 posle podne »

 jedno pitanje ..u nedelju dana kolko je dobro praviti pauzu od treninga  ...ja imam plan da samo subota mi je pauza a mnogi mi kazu da ne valja jedan dan ...?  da li vise pauze da pravim ? svaki drugi dan ili moze jednom u nedelju dana ?
 hvala unapred na odg . Pozdrav
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2013, 10:09:09 pre podne »

MMA je zahtevan sport,shodno tome treninzi treba da budu razliciti i radjeni tacno za svrhu koju imaju za pripremu kako fizicku tako i kondicionu.Posebno raditi na snazi,eksplozivnosti,izdrzljivosti ,kondiciji.Ono na sta treba da obratis paznju da imas dan odmora i da imas adekvatnu ishranu za sve te fizicke napore.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2013, 08:56:08 pre podne »

Ako treniras 2 puta nedeljno u teretani pored treninga mma ja bih radio jedan trening gornji deo tela drugi trening donji deo.
Gornji deo: propadanja sa opterecenjem, zgibovi sa opterecenjem, stojeci potisak (military press)
Donji deo: prednji cucanj, power clean/mrtvo dizanje

Edit: ja sam trenirao nekoliko godina jiu jitsu pa ti kazem iz licnog iskustva da u teretani trazis snagu i eventualno ako zelis koji kg vise ako ne onda snagu eksplozivnost slazem se sa Markom. Takodje se ne bih opterecivao nekim izolacionim vezbama
« Poslednja izmena: Mart 07, 2013, 11:28:58 pre podne od strane Vandal » Sačuvana
"scientia est potentia"
guster...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2013, 05:48:25 posle podne »

Zdravo! Treniram mma i hteo bih poboljsam da nivo fizicke spremnosti u skladu sa sportom. Imam je neke svoje treninge ali smatram da to nije to...Pa bih zamolio da mi neko pomogne oko treninga.
Teretanu radim 2xnedeljno i znam da treba full body trening ali nzm koje tacno vezbe da radim (radim neke bazicne kao sto su prednji ili zadnji potisak sedeci za ramena, bench press, mrtvo dizanje, cucanj i trbusnjake);
Takodje radim i jedan do dva treninga u toku nedelje bez opterecenja (zgibovi, sklekovi, malo trbuh);
Trcanje radim ponekad 2400m za zagrevanje sa postepenim povecavanjem tempa pa onda spirntevi, ponekad zagrevanje  sa vezbama u pokretu 400m pa onda 6x5min jaci tempo a nekad samo lagano istrcavanje.
Trenizi mma su mi jedne nedelje pon,uto,sre,pet,sub i ned i tada ne radim pun gorepomenuti ajde da kazemo program zbog veceg broja mma treninga-cetvrtak mi je dan za odmor;
druge nedelje mma trenizni su mi/ uto,sub,ned pa imam dosta vremena za "program" - petak mi je dan za odmor......

Ako neko ima neki savet kako da izmenim nacin treniranja radi boljih rezultata, voljan sam da ga saslusam!  ye
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 17 upita.