TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 11:14:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povreda tricepsa  (Pročitano 1614 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2013, 09:44:51 posle podne »

Ukoliko radiš sa blizu 1RM, bolje je na skotu da radiš sa bučicama....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2013, 02:25:38 posle podne »

Izbaci biceps ez sipkom sa velikom kilazom na skot klupi, jer ces pored tricepsa sjebati i laktove..Vecina ne zna ni formu samo gura nepravilno i laktovi trpe pritisak..vec umesto toga ubaci koncentraciju buchicom na klupi,ruka po ruka,pa neces nikad doci u stanje povrede ;)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2013, 08:45:18 pre podne »

Najverovatnije na teškim bicep pregibima na klupi guraš laktove u stranu pa tetiva tricepsa preskoči preko kosti. Ubaci istezanja triceps tetive i malo šire postavljaj laktove na skotovoj klupi....
Javi kako ide. Pozdrav
Sačuvana
Bojjan91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Mart 04, 2013, 12:58:21 pre podne »

znam,toga sam i ja svestan...ne zagrejem se dobro....nadam se da je prolazno...hvala..:)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #2 poslato: Mart 04, 2013, 12:53:14 pre podne »

Imao sam isto to, cak ni ne mogu da nazovem to tricepsom to je neka zila sta li je ne znam ni sam, isti simptomi, mazao sam i ja, nisam isao nedelju dana u teretanu i smirilo se, pauziraj malo da se odmori ruka i sledeci put se dooobro zagrevaj pred trening ja sam skontao da mi se zato upalila zila.. :)
« Poslednja izmena: Mart 04, 2013, 01:00:24 pre podne od strane kilokilo » Sačuvana
Bojjan91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2013, 12:01:42 pre podne »

mam problem pa me zanima da li neko moze da mi pomogne...pre jedno dve nedelje,malo vise dok sam radio biceps na klupi zabolela me je tetiva na levoj ruci i stavio sam obloge i proslo ali posle toga me je zabolelo iznad tricepsa na levoj ruci,to je valjda neko mesto gde se spaja tricep sa necim..i to je malo bolelo dok vezbam par dana i prosolo..i u prosli cet dok sam radio grudi to me je dosta zabolelo i nije popustalo i nisam mogao vise da treniram...problem je sto me to isto boli i na desnom tricepsu ali mnogo manje...i kupio sam BENGAY kemu,slicnu konjskoj masti,i mazao vise puta dnevno od cet ali i dalje sta god teze da uradim sa rukom osetim bol...jel neko znas ta je to is ta da radim ili da palim kod lekara? mislio sam da ove nedelje iskuliram treninge sa tegovima pa ako ne prodje onda kod lekara.....hvala..
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.