TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:46:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dymatize ISO-100 ili NO Whey Gold Standard ?  (Pročitano 7920 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #18 poslato: Mart 12, 2013, 10:22:07 pre podne »

Msm da bih vecina nas,da je finansijski toliko jaka,koristila najskuplje supse...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Mart 12, 2013, 09:22:39 pre podne »

nisi ti mene razumeo...  moj pojam rekreativca se odnosi na ljude (90% ljudi koji dolaze u pansport) koji rekreativno vežbaju zbog boljeg zdravlja i izgleda i nemaju neke više ambicije osim da se dobro osećaju i bolje izgledaju.

kao što sam u prethodnom postu i rekla - ne bih forsirala kod takvih ljudi da kupe Iso 100 jer im neće napraviti neku drastičnu razliku.

A ko može sebi da priušti taj "luksuz" - u stvari to nije ni luksuz već odličan protien koji je skuplji od ostalih sa razlogom - hidrolizovani izolat sa 0 hidrata i masti i laktoze - neka priušti jer sigurno neće pogrešiti.   Ja bih prva uzimala Iso 100 da mogu finansijski to da izdržim....
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #16 poslato: Mart 11, 2013, 12:55:38 posle podne »

kad bi bila idealna situacija, ja bih od proteinske suplementacije imala obavezno Iso 100 (i koristila ga samo posle treninga), onda jednu protiensku mešavinu kada mi treba zamena za obrok (Nitro gold pro npr.) i jedan kazein za pred spavanje (npr Scitec pro long) :)

tako da nije bacanje para, samo je stvar prioriteta i sagledavanje celokupne slike - kakva je ishrana, vežbački staž, trening, ostala suplementacija... :)

kod jednog rekreativca ne bih forsirala kupovinu Iso 100, ali ukoliko ima novca za to i može sebi da priušti nema razloga da ne uzme proizvod koji je vrh.
Sta znaci rekreativca? Nemojte da pravite razliku izmedju profesionalnog sportiste i rekreativca po tome da li ce piti iso 100 ili ne, msm protein ko protein 1-2 gr proteina vise ili manje po merici NISTA ali NISTA nece osetiti niko a kamoli profesionalni sportista, msm to su gluposti ciste samo pare da bi se zaradile..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Mart 11, 2013, 10:43:20 pre podne »

Upravo tako. Ispade sad da ne treba niko da kupuje one najkvalitetnije proizvode jer su jako skupi. Sve ima svoje. Ko može da priušti, why not? ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Mart 11, 2013, 10:36:22 pre podne »

kad bi bila idealna situacija, ja bih od proteinske suplementacije imala obavezno Iso 100 (i koristila ga samo posle treninga), onda jednu protiensku mešavinu kada mi treba zamena za obrok (Nitro gold pro npr.) i jedan kazein za pred spavanje (npr Scitec pro long) :)

tako da nije bacanje para, samo je stvar prioriteta i sagledavanje celokupne slike - kakva je ishrana, vežbački staž, trening, ostala suplementacija... :)

kod jednog rekreativca ne bih forsirala kupovinu Iso 100, ali ukoliko ima novca za to i može sebi da priušti nema razloga da ne uzme proizvod koji je vrh.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Mart 11, 2013, 10:27:08 pre podne »

Robert objasnio.  :)
Ja sam vecinom godine ''bez'' suplemenata,tj. uz kvalitetnu ishranu unesem dnevno 2-4 merice whey-a,jer sam fizicki vrlo aktivan.
Tek pred leto ubacim jos NO i jos po nesto. Gledam da se uklopim finansijski. I stalno neke kalkulacije.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Mart 10, 2013, 07:36:41 posle podne »

Da kažem nešto iz ličnog ugla. Hvala Bogu, imam primanja koja mi omogućavaju da mogu svakog meseca da izdvojim 100ak eura na suplemente. No, takvu situaciju ne bih nazvao "lova mi nije problem" i iz tog razloga pažljivo biram suplemente, tj. kupujem pametno.

Ali, da sam u situaciji da mi novac stvarno nije problem, tj. da mogu da izdvojim mesečno 150-200 eura i da ih ne osetim, onda bih stvarno kupovao najkvalitetnije stvari. Iso-100 sam kupio samo jednom u životu, čisto da ga probam. Fantastičan protein ali mi nije finansijski prihvatljiv. Ne uklapa mi se u budžet koji mogu da podnesem. Da mogu, zašto bih sebe lišavao najboljih stvari? :)

Inače, ja sam od onih koji uvek vole da kombinuju minimum 2, a često i po 4-5 suplemenata. Da bi mi se to uklopilo u budžet, moram pametno kupovati. Postoje i oni koji koriste samo jedan, ali najkvalitetniji, suplement. Da sam u ovoj drugoj grupi, onda bih i ja mogao svakog meseca kupovati po 5 libri Iso-100. :D Al' neće, ja hoću i whey i bcaa i beta alanin i kreatin... :D

Moja dva centa. :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #11 poslato: Mart 10, 2013, 07:24:48 posle podne »

decko je rekao da lova nije problem...pustite PS da uzme neku kintu.... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Mart 10, 2013, 07:19:17 posle podne »

vec sta je kvalitetnije i pametnije uzeti, pozdrav

Često se kvalitetniji i pametniji izbor ne podudaraju. :) Ja sam ti rekao šta je kvalitetnije. :) Inače, otkud dilema baš izmeĂ°u ta dva? Šta misliš o drugom Dymatize proteinu - Elite Wheyu? To može biti i kvalitetan i pametan izbor. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 10, 2013, 07:14:27 posle podne »

Razliku izmedju izolata i koncentrata moze samo da iskoristi i oseti takmicar koji ima sve sredjeno do tancina..Ovako za rekreativnog vezbaca je bacanje para,a i skup je u PM..
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Mart 10, 2013, 07:01:40 posle podne »

ako ti lova nije problem uzmes najskuplji.... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2013, 06:29:42 posle podne »

Uzmi jeftiniji jer tebi/meni/vecini ovde ta razlika nece uticati negativno na formu. A daces manje para. Skoro smo diskutovali na ovu temu.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2013, 05:09:39 posle podne »

Maaa daaaj manite me takvih stvari, samo trosis pare, ali ok na vama je tj vase pare trosite :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2013, 09:25:02 pre podne »

Nisu svi proteini isti. Ja nikad ne bih uzeo ion-exchange protein, vec samo one koji su filtrirani.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2013, 04:44:24 pre podne »

Suplement prot ko suplement, msm ne vidim razliku, uzmes li biotech whey ili dym ISO ali stvarno, ipak je to protein njesra ko njesra, samo ces na ISO vise para puci :D Pa ti vidi :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.137 sekundi sa 18 upita.