TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:37:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hyper Mass 5000 BT  (Pročitano 3599 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Mart 12, 2013, 12:51:35 posle podne »

Imamo poseban podforum na PS forumu "ishrana".  Ukoliko zelis mozes otvoriti svoju temu i opisati nam detaljnije kako se hranis, jer vecina ljudi gresi upravo u ishrani.
Takodje ti savetujem da najpre prelistas podforum o ishrani jer smo vec puno pisali o tome i ima puno korsnih saveta.
U svakom slucaju, tim nutricionista, trenera i bb takmicara ti je na raspolaganju ako ima jos pitanja.
Sačuvana
Ex0s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2013, 12:05:51 posle podne »

Okej :) znam za obrok, nasao sam na netu proteinsku ishranu pa pokusavam tak oda se hranim, sa sto vise mesa, jaja, i tako tih kaloricnih stvari :) Hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Mart 12, 2013, 11:49:29 pre podne »

naravno da treba da jedes, uvek treba da jedes i hrana je na prvom mestu.

Posle koliko vremenski ces moci da jedes, zavisi od tebe, ako ti ubije apetit mada ne bi trebalo smanji dozu..
nakon nekih 45 minuta navali na klopu... taman popijes sejk odmah posle treninga u teretani i dok dodjes kuci - obrok treba da ti je na tanjiru.

Obrok bi trebalo da bude sastavljen iz proteina npr belo meso i priloga npr. malo krompira ili pirinca
Sačuvana
Ex0s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #5 poslato: Mart 12, 2013, 11:46:25 pre podne »

Dobro hvala :) e da jos samo jedno pitanje, kad popijem to posle treninga, za koliko vremenski cu moci da jedem i da li treba da jedem uopste? :) jer na trening idem uglavnom oko 8 uvece pa do nekih 9 i 15.. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2013, 11:38:23 pre podne »

nemoj ga piti pre doručka, prevelik je to šok za organizam - šećer ide direktno u krv na prazan stomak...

najbolje da se za sada zadržiš na pijenju posle treninga, sa vodom - koliko ti prija, bar jedno 0,5 l vode i za početak tih 65 g pa ćeš videti da li ti prija, možeš i povećati do 100 g.

Ja bih ti savetovala da kad popiješ ovo, a brzo ćeš popiti, da uzmeš neki kvalitetniji gejner koji sadrži manje šećera a više proteina - npr Dymatize super mass gainer ili još bolje dymatize elite mass, scitec volumass 35, scitec myomax gain
Sačuvana
Ex0s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2013, 11:31:40 pre podne »

Ja sam mislio da popijem jednu porciju ujutru pre skole (pre dorucka) 65g sa mlekom, i jednu porciju 65g posle treninga sa vodom, jel moze tako? i samo mi reci sa kojom kolicinom vode/mleka se mesa?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2013, 11:10:19 pre podne »

Hypermass sadrži oko 75% dekstroze, što je puno šećera.

Ja bih ga pila najpre posle treninga, 65 g pa i do 100 g.  Sa vodom obavezno.

A u toku dana bih stavila akcenat na kvalitetnu ishranu, i ne bih ga pila u toku dana zbog velike količine šećera, eventualno u prepodnevnim časovima, izmeĂ°u obroka, ne zajedno sa hranom. U tom slučaju može i sa mlekom.
Sačuvana
Ex0s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2013, 11:01:09 pre podne »

Pozdrav ljudi, ovako.. danas sam uzeo hyper mass 5000 bt i ne razumem uopste kako se pije, na ovom sajtu pise 2 puta dnevno, 65g po porciji u 4,5dl vode ili mleka, to mi izgleda malo puno za jednu porciju :) i jel se pije na prazan stomak ili posle jela, pre treninga, posle? takodje sam citao na nekom forumu da to sve zavisi od toga koliko imam kila i tako to.. ako moze neko da mi objasni upotrebu :) Hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 17 upita.