TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:31:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moj trening  (Pročitano 2777 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Mart 16, 2013, 09:21:22 pre podne »

Godiste 95, tezina uf nisam se merio ali imam 75+, staz u teretani, pa sad sam skoro poceo, mada isao sam pre u teretanu 3-4 meseca :D Skinuti kile i dobiti misice :D

i bolje se odluči šta ti je prioritet, da li skidanje masti ili dobijanje mišićne mase, jer ta dva cilja teško idu zajedno - nije neizvodljivo ali ćeš kao početnik sigurno imati bolje rezultate ako se fokusiraš na jedno od ta dva.  Kvalitetan trening, ne duži od 45 minuta, visokoproteinska ishrana, kardio-trčanje možeš ali najbolje da odvojiš od teretane - npr ujutru trčanje uveče teretana.

TakoĂ°e, od suplementacije ne znam da li koristiš nešto ali protein bi ti dobro došao posle treninga.
Pa vise bih voleo da skinem kile. ali ne mogu da postignem ujutru trcanje uvece teretana, jer idem ujutru u skolu...jedino kad budem isao poslepodne...koji protein bi mi preporucila?

npr Dymatize Elite whey, ili Scitec 100% whey professional - odličnog ukusa ;)
Sačuvana
Vukas021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #13 poslato: Mart 15, 2013, 02:52:05 posle podne »

Godiste 95, tezina uf nisam se merio ali imam 75+, staz u teretani, pa sad sam skoro poceo, mada isao sam pre u teretanu 3-4 meseca :D Skinuti kile i dobiti misice :D

i bolje se odluči šta ti je prioritet, da li skidanje masti ili dobijanje mišićne mase, jer ta dva cilja teško idu zajedno - nije neizvodljivo ali ćeš kao početnik sigurno imati bolje rezultate ako se fokusiraš na jedno od ta dva.  Kvalitetan trening, ne duži od 45 minuta, visokoproteinska ishrana, kardio-trčanje možeš ali najbolje da odvojiš od teretane - npr ujutru trčanje uveče teretana.

TakoĂ°e, od suplementacije ne znam da li koristiš nešto ali protein bi ti dobro došao posle treninga.
Pa vise bih voleo da skinem kile. ali ne mogu da postignem ujutru trcanje uvece teretana, jer idem ujutru u skolu...jedino kad budem isao poslepodne...koji protein bi mi preporucila?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Mart 15, 2013, 09:37:17 pre podne »

Godiste 95, tezina uf nisam se merio ali imam 75+, staz u teretani, pa sad sam skoro poceo, mada isao sam pre u teretanu 3-4 meseca :D Skinuti kile i dobiti misice :D

i bolje se odluči šta ti je prioritet, da li skidanje masti ili dobijanje mišićne mase, jer ta dva cilja teško idu zajedno - nije neizvodljivo ali ćeš kao početnik sigurno imati bolje rezultate ako se fokusiraš na jedno od ta dva.  Kvalitetan trening, ne duži od 45 minuta, visokoproteinska ishrana, kardio-trčanje možeš ali najbolje da odvojiš od teretane - npr ujutru trčanje uveče teretana.

TakoĂ°e, od suplementacije ne znam da li koristiš nešto ali protein bi ti dobro došao posle treninga.
Sačuvana
Vukas021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2013, 07:34:21 posle podne »

E i jos nesto, sad me zanima kako deluje onaj pojas za mrsavljenje, hocu da ga narucim, jel ima neki ucinak? :P

Nema, ne zanosi se rekvizitima nego gvozdje u ruke :D

To je za tetke,kao i vruce pantalonice :D
 
E i jos nesto, sad me zanima kako deluje onaj pojas za mrsavljenje, hocu da ga narucim, jel ima neki ucinak? :P

Nema, ne zanosi se rekvizitima nego gvozdje u ruke :D

To je za tetke,kao i vruce pantalonice :D
hahahahahahhahaahaa vazi :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2013, 04:13:32 posle podne »

E i jos nesto, sad me zanima kako deluje onaj pojas za mrsavljenje, hocu da ga narucim, jel ima neki ucinak? :P

Nema, ne zanosi se rekvizitima nego gvozdje u ruke :D

To je za tetke,kao i vruce pantalonice :D
Sačuvana
Vukas021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #9 poslato: Mart 14, 2013, 04:05:02 posle podne »

E i jos nesto, sad me zanima kako deluje onaj pojas za mrsavljenje, hocu da ga narucim, jel ima neki ucinak? :P
Sačuvana
Vukas021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2013, 04:03:44 posle podne »

Upper/lower split ili 3 nedeljno full body trening. Inace ovo sto ti radis je ogromna glupost. Ramena i noge nikad  ne radi zajedno.
MOzes ovako da radis kao sto ti je Nikola90 napisao,a mozes i klasicni split,ako si vise za tu verziju
pon:ledja triceps
utorak:lgrudi biceps
sreda:off
cetvrtak:noge+stomak
petak :ramena + trapez
suboda nedelja off off (dobra klopa i odmor)
Hvala obojici, Pedja poslusacu ovaj tvoj raspored :P
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Mart 13, 2013, 08:20:30 posle podne »

MOzes ovako da radis kao sto ti je Nikola90 napisao,a mozes i klasicni split,ako si vise za tu verziju
pon:ledja triceps
utorak:lgrudi biceps
sreda:off
cetvrtak:noge+stomak
petak :ramena + trapez
suboda nedelja off off (dobra klopa i odmor)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Mart 13, 2013, 07:03:18 posle podne »

Upper/lower split ili 3 nedeljno full body trening. Inace ovo sto ti radis je ogromna glupost. Ramena i noge nikad  ne radi zajedno.
Sačuvana
Vukas021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #5 poslato: Mart 13, 2013, 03:32:08 posle podne »

Godiste 95, tezina uf nisam se merio ali imam 75+, staz u teretani, pa sad sam skoro poceo, mada isao sam pre u teretanu 3-4 meseca :D Skinuti kile i dobiti misice :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2013, 03:13:26 posle podne »

Pa napisi nesto o sebi ,godine, visina,tezina staz u teretani i tako dalje, ciljevi..
Sačuvana
Vukas021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Mart 13, 2013, 02:43:54 posle podne »

Pa daj mi neki predlog :D sta da promenim :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 13, 2013, 02:21:55 posle podne »

Ne valja to nista.
Sačuvana
Vukas021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2013, 01:45:51 posle podne »

E ovako, PRVI dan radim Grudi-biceps, drugi dan ledja-triceps, treci dan o5 grudi biceps, cetvrti dan odmaram i peti dan ramena-noge :D
Sta mislite o mom treningu i da li treba nesto da menjam :D Mada ne dizem nesto puno :D
+ posle svakog treninga idem da trcim :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 12 upita.