TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:30:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana i gainer HyperMass 5000  (Pročitano 2349 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Mart 22, 2013, 09:28:44 pre podne »

To za "da pojacam ishranu" mislio sam na ono dal da jedem mnogo cesce lupam 6 puta na dan a malo,sa nekim grickalicama "kikiriki bademi i sl" to mi deluje logicno,pogotovu jer mi se pobuni zeludac kad se prejedem jer nisam nikad tako obilno jeo

ne treba da se prejedaš, u okviru jednog obroka, jer nećeš imati energije nizašta.  Neka ti doručak, ručak i večera npr budu jači obroci, naravno večera neka bude više proteinska i manje hidrata (osim ako nisi sa treninga, onda je ok). A izmeĂ°u polako pojačavaj užine, bar 2-3.  Neka to bude neki sendvič sa piletinom npr .  - crni hleb, dodaš salatu... ili kuvana jaja i crni hleb, proteinski šejk sa bademima, ima tu dosta opcija.  I ja mislim da će ti biti znatno lakše ako raspodeliš obroke.
Vitaminsko mineralni kompleks poput Universal Daily formule i dodatak B vitamina ti može malo otvoriti apetit.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #9 poslato: Mart 20, 2013, 02:22:55 posle podne »

nemoj puno da lupaš kad imaš ovliki forum sa toliko tema o ishrani i suplementaciji, pogotovo o tvojim problemima je ovde pisano jako, jako puno.

Najbolja pomoć što će ti dobro doći jeste da malo zagreješ guzicu i pročitaš nešto iz rudnika tema koje su na forumu. Taj gejner što si kupio su uzaludno bačene pare i neće te pomaći ni milimitra sa mrtve tačke na kojoj se nalaziš.

p.s.- i ovo što ti morris savetuje je dosta dobra strategija dobijanja mase  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2013, 02:20:07 posle podne »

Ako imas malo slabiji zeludac,onda ti je preporucljivo da jedes manje,a cesce. Ja ima mslican problem,i jedem cesto,ne zato sto to ubrzava metabolizam,to je mit,vec zato sto mi tako vise odgovara. Ali ti ni jedan gjener nece pomoci dok ishranu ne sredis,ne pojacas kalorijski unos iz kvalitetnih izvora. Malo listaj forum ovde kada je sta preporucljivo jesti. Ako hoces vise tih manjih obroka,treba da rasporedis u 3 glavna obroka i 2 uzine,ako ti to obaveze dozvoljavaju.
Sačuvana
Mastiff Choone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2013, 01:06:59 posle podne »

To za "da pojacam ishranu" mislio sam na ono dal da jedem mnogo cesce lupam 6 puta na dan a malo,sa nekim grickalicama "kikiriki bademi i sl" to mi deluje logicno,pogotovu jer mi se pobuni zeludac kad se prejedem jer nisam nikad tako obilno jeo
Sačuvana
Mastiff Choone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2013, 01:04:36 posle podne »

Ne ne mislim nista na brzinu ni preko noci.Lose sam se izrazio.Ja kada na primer jedem suvise nego sto treba,mene zezne zeludac i prestane da vari,imam problema sa tim.Pa verujem da onda treba da jedem mnogo cesce a pomalo?Od suplementacije teretane ne ocekujem za tri meseca nista,pa ni za godinu dana.Ja i ne zelim da nabacim misice nesto da buknu primetno,ja hocu da mogu da izdrzim na nogama,da nabacim standardnih 75 ili 80 kila naravno duze vremenski.Meni je potrebno mesa da bih to pretvorio u misice.Evo sad sam tek saznao da pijem vodu pre jela,a to rade oni koji zele smrsati.Ne znanje je preveliko,vece od znanja.Uglavnom nisam od onih koji zele da se pokazu,hocu da budem psihicki i fizicki zdrav,jer se ovako mrsav sa 55 kila ne osecam dobro.
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2013, 12:51:59 posle podne »

Ne može se ništa preko noći. Ja ti za sad ništa ne bih preporučio osim "JEDI MNOGO", za početak ti više ne treba. Najjednostavnije, povećaj unos i UH i proteina, pa čak i masti. I kad se najedeš ti jedi još na silu. Vremenom kad nabaciš neku masu i malo ojačaš lako ćeš korigovati ishranu i ubaciti suplementaciju. Pogotovo sad kad si na nuli ja ne vidim potrebu za korišćenjem suplementacije.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2013, 12:39:23 posle podne »

šta znači ''planiram da je pojačam''? šta znači ''malo brže da nabacim kilažu''? šta si očekivao/očekuješ od gejnera i/ili teretane, za mesec dana, za 3 meseca, za pola godine, za godinu?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Mastiff Choone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2013, 12:36:13 posle podne »

Ok.Da li imas ti neku preporuku kako da malo brze nabacim kilazu?Treba mi opasno jer su mi noge najslabije,a to mi je potrebno i za trcanje i za dzudo.Kada sam bio na boksu umalo nisam poginuo,noge nisam osecao :P Znam da bez ishrane ne moze da pomogne ni gejner ni bilo sta...ali planiram da je pojacam,pa ako imas neki predlog super bi mi dosao.Planiram ici i do nutricioniste al nikako da se nakanim....
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2013, 12:32:14 posle podne »

Jedino što ti može pomoći je pravila ishrana, a o tome nisi napisao ništa. Ako to ne valja ne može ti pomoći 10 takvih kanti.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Mastiff Choone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2013, 12:24:26 posle podne »

Kupio sam iz vaseg prodajnog mesta u mom gradu ovaj gejner i koristio sam ga neki mesec.Kupio sam ga za 5000 hiljada,onu kantu od pet kila :D Jedva je kuci doneo..elem ono sto mene zanima: Ja imam jako veliki problem sa tezinom-nemam je!Posto sam cuo da "ovo goji" kupio sam ga uz malo prepucavanja u teretani dok sam isao.Sad pio sam pre treninga,posle,i uvece te sam dobio temperaturu,pa ako neko pije tako a nema kilograma NEK PRESTANE!Pitao bih da li bih mogao nesto dobro da izvucem da nastavim da pijem dok treniram onako kuci,trcanje,pa dzudo dva dana u nedelji,i da to pijem samo posle treninga?I sa pojacanom ishranom i sta da ubacim od ishrane kako bi mi to pomoglo?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.