TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:25:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet oko treniranja  (Pročitano 1998 puta)
Srbin123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #11 poslato: Mart 24, 2013, 12:16:52 posle podne »

pa tako i radim inace :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 24, 2013, 01:51:38 pre podne »

hvala svima na savetima :) znaci mogu da pijem kafu ali moram da pijem puno vode sto i radim ? :D

Svejedno moras piti puno vode bez obzira na kafu ili ostalo sto unosis, e sad ne treba pa da pijes odjednom balon od 3l sa vodom,nego da se rehidriras u toku dana umereno,lagano i cesto.
Sačuvana
Srbin123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #9 poslato: Mart 24, 2013, 12:34:57 pre podne »

hvala svima na savetima :) znaci mogu da pijem kafu ali moram da pijem puno vode sto i radim ? :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Mart 23, 2013, 06:55:56 posle podne »

Trening za noge obavezno odvoj od ramena ,a sto se tice kofeina i creatina,samo se hidriraj dovoljno tokom treninga kao i tokom dana.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #7 poslato: Mart 23, 2013, 01:19:41 posle podne »

hvala druze :) i jos 1 pitanje za amino 5600 kada ne treniram koliko tableta treba da uzmem,a kada se trenira uzeima se 4 tablete pre,4 posle ,a sada odmaram i nzm koliko da uzmem :D
Ne moras da ih uzimas kad ne treniras. Jedi!
Sačuvana
Srbin123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #6 poslato: Mart 23, 2013, 12:19:02 posle podne »

hvala druze :) i jos 1 pitanje za amino 5600 kada ne treniram koliko tableta treba da uzmem,a kada se trenira uzeima se 4 tablete pre,4 posle ,a sada odmaram i nzm koliko da uzmem :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 22, 2013, 07:58:30 posle podne »

hvala vam obijici na savetu,od sledece nedelje cu da odvojim noge i ramena,a donji deo ledja radim al sam zaboravio da napisem -.- i jos jedno pitanje cuo sam ovako da se prica da ne valja piti kafu dok se koriste suplementi tj u mom slucaju kreatin i aminokiseline e sad jel mozete da mi kazete jel to tacno ili su to bajke samo.Hvala vam jos jednom  :)

To su bajke,ja sam dnevno na 3-4 kafice,i plus 400 mg kofeina iz suplemenata.. Okaci to macku o rep sto te tamo znalci savetuju i uzivaj u kafi ;)
Sačuvana
Srbin123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Mart 22, 2013, 07:56:31 posle podne »

hvala vam obijici na savetu,od sledece nedelje cu da odvojim noge i ramena,a donji deo ledja radim al sam zaboravio da napisem -.- i jos jedno pitanje cuo sam ovako da se prica da ne valja piti kafu dok se koriste suplementi tj u mom slucaju kreatin i aminokiseline e sad jel mozete da mi kazete jel to tacno ili su to bajke samo.Hvala vam jos jednom  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 22, 2013, 04:36:59 posle podne »

Grudi: ne treba ti u jednom treningu i ravni i kontra kosi i propadanja, sve to je manje vise za donji deo grudi..Kad radis kontra kosi nemoj mnogo veliki ugao da pravis vec do 30tak stepeni (ja kontra kosi sam radio nekad,vise i ne,a napredak je isti i sa kvalitetnim ravnim potiskom)..
Sta trebas imati u jednom treningu grudi : dva potiska (ravni i kosi,nekad buchice nekad shipka)
Razvlacenje za gornji deo,razvlacenje za donji deo( menjas razvlacis buchicama,nekad pek dek,nekad kros sajle) i naravno propadanja,ne mora uvek,ali kao zadnja vezba da ih dokrajcis.

Ledja; ubaci good morning vezbu ako vec ne radis mrtvo,ili hiperextenziju iliti supermen. (I menjaj hvatove na veslanjima)

Ramena i noge nidje veze, odvoj to..
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Mart 22, 2013, 01:41:25 posle podne »

Ja bih izbacio ravni bench a ubacio razvlacenje bucicama. Potisak za grudi nije dovoljan, mora jedno letenje. Triceps je dobar :)

U vezi bicepsa.. nisu potisci vec pregibi :) Fali ti vezba za donji deo ledja..

Trening ramena i nogu je bezveze jer su noge najveca misicna grupa i njima treba posvetiti ceo trening. Pocni sa cucnjem i ne broji serije. Radi dok ne osetis da ne mozes vise. Onda predji na presu da totalno ubijes noge i zavrsi sa listovima i zadnjom lozom.

Bez obzira koliko ti je trening dobar i koliko se ti trudio bez odgovarajuce ishrane napredak je limitiran i usporen. Zdrava ishrana ne postoji u Srbiji
Sačuvana
Srbin123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2013, 10:53:27 posle podne »

Pozdrav ljudi hteo bi par saveta oko mog treninga ako nije problem :)

Ovako radim 5 dana za redom pa onda pravim pauzu za vikend nzm jel to dovljno da se misic odmori inace radim trening za masu

1.dan Grudi-Triceps (vezbe za grudi:Benc,Kosi benc,kontra kosi benc(za donji deo grudi) i propadanje sa time da jedan trening Kosi i konta kosi benc radim sa sipkom,a drugi sa bucicama.vezbe za triceps:E sipka na celo,vucenje na latu sa kanapom i sipkom,propadanje(drugi trening umesto propadanja uski benc)
2.dan Ledja-biceps (vezbe za ledja:zgibovi,lat masina(jedan trening iza glave,drugi ispre),veslanje,i testera :D vezbe za biceps:Potisak sa E sipkom,hamer,potisak sa bucicama,i potisak bocicama na klupi)
3.dan Ramena-Noge (vezbe za ramena:Military press(jedan trening ispred glave,drugi iza),letenje,potisak bucicama,arnoldov potisak.Vezbe za noge:(cucanj,presa,sutanje,zadnja loza)

i tako se obnavlja sve,inace pijem kreatin monohidrat i amino 5600(aminokiselina) ,a ishrana mi je ocajna jedem sve sto stignem sto nikako ne valja,a sebi ne mogu da priustim zdravu ishranu :/ Hvala unapred :)
« Poslednja izmena: Mart 21, 2013, 11:28:43 posle podne od strane Srbin123 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.