TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:55:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko skidanja sala sa stomaka  (Pročitano 3956 puta)
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #14 poslato: Mart 26, 2013, 09:20:11 posle podne »

Brate ti ako resis da se zaista posvetis stomaku, na ostalim delovima tela bices kostur, jer nemas dovoljne mase na ostalim particijama,imaces takav disbalans, jes da ces imati plocice ali ce ti forma u ostalim delovima tela biti nikakva..ali mozda volis formu nekog mrsavijeg lika,pa onda nadam se da znas sta radis,tj sta hoces.. po meni ja na tvojem mestu ne bih razmisljao o definisanju jedno godinu, godinu i po..ali to sam samo ja ;)

          Jeste,mislim da si u pravu. Znaci da povecam masu,a kasnije da definisem sve?


Bro kada pocnes da rastes na drugim particijama,stomak ce vizuelno izgledati manji ;l) I onda kada imas dobru podlogu sa masom,onda mozes razmisljati o stomaku,sada ako krenes da se definises,veruj mi pogresices jako,neces nista uraditi od sebe,i razocaraces se.
   Hvala ti puno brate,mnogo mi znaci ovo.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Mart 26, 2013, 08:11:14 posle podne »

Brate ti ako resis da se zaista posvetis stomaku, na ostalim delovima tela bices kostur, jer nemas dovoljne mase na ostalim particijama,imaces takav disbalans, jes da ces imati plocice ali ce ti forma u ostalim delovima tela biti nikakva..ali mozda volis formu nekog mrsavijeg lika,pa onda nadam se da znas sta radis,tj sta hoces.. po meni ja na tvojem mestu ne bih razmisljao o definisanju jedno godinu, godinu i po..ali to sam samo ja ;)

          Jeste,mislim da si u pravu. Znaci da povecam masu,a kasnije da definisem sve?


Bro kada pocnes da rastes na drugim particijama,stomak ce vizuelno izgledati manji ;l) I onda kada imas dobru podlogu sa masom,onda mozes razmisljati o stomaku,sada ako krenes da se definises,veruj mi pogresices jako,neces nista uraditi od sebe,i razocaraces se.
Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #12 poslato: Mart 26, 2013, 05:34:13 posle podne »

Brate ti ako resis da se zaista posvetis stomaku, na ostalim delovima tela bices kostur, jer nemas dovoljne mase na ostalim particijama,imaces takav disbalans, jes da ces imati plocice ali ce ti forma u ostalim delovima tela biti nikakva..ali mozda volis formu nekog mrsavijeg lika,pa onda nadam se da znas sta radis,tj sta hoces.. po meni ja na tvojem mestu ne bih razmisljao o definisanju jedno godinu, godinu i po..ali to sam samo ja ;)

          Jeste,mislim da si u pravu. Znaci da povecam masu,a kasnije da definisem sve?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Mart 26, 2013, 02:27:28 pre podne »

Brate ti ako resis da se zaista posvetis stomaku, na ostalim delovima tela bices kostur, jer nemas dovoljne mase na ostalim particijama,imaces takav disbalans, jes da ces imati plocice ali ce ti forma u ostalim delovima tela biti nikakva..ali mozda volis formu nekog mrsavijeg lika,pa onda nadam se da znas sta radis,tj sta hoces.. po meni ja na tvojem mestu ne bih razmisljao o definisanju jedno godinu, godinu i po..ali to sam samo ja ;)
« Poslednja izmena: Mart 26, 2013, 02:29:05 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #10 poslato: Mart 26, 2013, 12:27:40 pre podne »

Hahah hvala,ali ne znam ja sam sve bio u tripu. Pazi malo kad zategnem stomak vide se oni onako bas lepo,ali ove dlake sad predstavljaju problem (malo prave varku) ali drugacije izgleda kad se obrijem (moram zbog plivanja). Inace sta biste mi preporucili od vezbi i da li bi mogao bar malo da skinem ovoga? Hvala svima
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #9 poslato: Mart 25, 2013, 11:39:52 posle podne »

Sta ce ti bolji stomak od ovoga?  U pravu je Nikola, trebaće  ti puno truda i muka da skines ovo malo sala... Kako si pisao mislio sam da imas neki pivski stomak :-)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #8 poslato: Mart 25, 2013, 11:28:15 posle podne »

Ja imam potpuno isti stomak kao tvoj ali nemam zelju za boljom definicijom jer bi morao svu hranu na vagu da stavljam.. mislim da su trbusnjaci precenjeni i da nisu vredni truda, jer iskreno sa njima nista ne mozes da radis :) Vec sam pao 10kg u bencu zato sto sam smrsao mada cucanj i mrtvo su mi nepromenjeni.
Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #7 poslato: Mart 25, 2013, 11:17:45 posle podne »

Evo slika : http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=174791.0   Hvala unapred
Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2013, 01:53:46 pre podne »

Pa sibni sliku da vidimo to salo na tih 70tak kg
  Vazi,ubacujem sutra. A jel mozes da mi kazes sta da imam u vidu?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2013, 01:52:46 pre podne »

Pa sibni sliku da vidimo to salo na tih 70tak kg
Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2013, 01:51:21 pre podne »

186/76 i kazes imas salo,hm ? pa koliko je po tebi kg tebi dovoljno da budes zadovoljan sa svojim izgledom ?
  I da,imam to malo sala i zelim da ga skinem.
Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2013, 01:34:49 pre podne »

186/76 i kazes imas salo,hm ? pa koliko je po tebi kg tebi dovoljno da budes zadovoljan sa svojim izgledom ?
  Pa koliko god je dovoljno meni za izgled,izvini pogresio sam u kilazi imam 79.kg Ne znam,dokle god mi bude lepo za izgled stvarno ne osvrcem paznju mnogo na to jer sam se resio velikog stomaka i verujem da se nikad vise necu vratiti na to staro. Samo hocu da budem onako kulturan,nista prenapucan i ostalo.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2013, 01:21:28 pre podne »

186/76 i kazes imas salo,hm ? pa koliko je po tebi kg tebi dovoljno da budes zadovoljan sa svojim izgledom ?
Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2013, 01:13:36 pre podne »

Pozdrav svima. Novi sam clan,tj danas sam postao i veoma mi se svidja sajt. Imam problem vezan oko mog izgleda i zelim da ga resim jer sam stvarno uporan. E ovako rec je o masnim naslagama na stomaku,mislim da ih nema mnogo ali se treba potruditi da ih skinem. Naime,treniram plivanje evo vec 6 godina,i do skora sam krenuo da vezbam kod kuce posto imam spravicu cisto zgibovi,propadanja i trbusnjaci. Tegove ne kombinujem,u teretanu ne idem,nista u zivotu i nikad necu u zivotu piti suplemente. Mada moze da bude pogresno ovo moje misljenje ali ja sam protiv toga. Inace,imam problem sa naslagama na stomaku. Oduvek sam voleo da jedem,ali sam pre 3 godine rekao sebi da ne moze tako,jer sam se bukvalno "davio" u hrani. Uzgred,za ovih  6 godina koliko treniram plivanje lepo sam se razvio,izvukao,rasirio ledja,resio problem sa tabanima itd. medjutim ostalo su neke sitnice poput i ovih naslaga. Visok sam 186 cm a tezak 76 kg. i odlicno mi stoji mada mogu jos malo da nabacim misice. S druge strane da se vratim na problem,prosle godine sam krenuo bio u odlucan pohod protiv sala,i krenulo je dobro u pocetku. Medjutim,ja sam prebrzo izbacio UH,smanjivao sebi obroke tj kolicinu ne redosled i imao sam 5-6 obroka. Izbacio uh,beli hleb,slatko,unosio zitarice,povrce,voce i vise vode medjutim posle 2 meseca takvog rada ja sam primetio da polako opadam kako u masi tako i u psihi. Radio sam trbusnjake sa opterecenjem,ali kasnije obicne i videli su se,ali ja sam naglo mrsavio i bukvalno sam se osecao neupotrebljiv,malaksao.. Uzas.. prestao sam sa time posle 3 meseca,videli su se rezultati "kao" ali nista preterano. Drugi su mi govorili da sam smrsao,vidi se po bradi itd. Video sam i ja to ali kasno. Negde sam pogresio. Medjutim evo me godinu dana kasnije,sad sam odlucniji nego prosli put i zelim to da skinem,napominjem nema ga mnogo ali ga se stvarno zelim otarasiti. Da li mi neko moze pomoci? Hvala. Inace,u sestoclanoj sam porodici tako da se trudim da svaki put sam sebi spremam (idem u ugostiteljsku skolu za kuvara) tako da izbegavam nekad masno,hleb beli itd. Ali nekad nemam opcije niti izbora. Treniram 3-5 puta nedeljno plivanje,sve moguce vezbe ja najbolje znam za to(burning,opterecenje,izdrzljivost,snaga itd.) sve to u bazenu plus kod kuce svaki dan (nemam odmora) zgibovi,propadanja,sklekovi,trbusnjaci.. Ali opet ne vidim da se to salo skida. Molim za pomoc i izvinjavam za sastav. Hvala unapred. P.S ako treba da ubacim sliku,uslikacu se pa cu poslati.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.