TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:31:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: par pitanja za marka  (Pročitano 1524 puta)
Rad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2013, 12:10:34 posle podne »

Postovanje Marko, imam za tebe par pitanja i stvari ako bi mogao da mi objasnis.
krenuo sam ozbiljno sa treningom pre 2 meseca, i planiram do leta da se poboljsam sto vise na masi.
Uzeo sam kreatin i MYO MAX gain i poceo da jedem vise i cesce, medjutim znam da moja ishrana nije dobra.
Obicno kad ustanem pojedem nesto na brzinu pre skole, virsle, jaja, kako kad, ostali obroci se svode na rucak zavisi sta se u kuci spremi, riba iz konzerve i krompira pecenog na ulju. Primecujem rezulatate jer ranije sam jako slabo jeo, ali mislim da to nije dovoljno.
Zeleo bi da mi napises kako da poboljsam malo ishranu, imam 18 godina i nisam bas sposoban da sebi spremam neka posebna jela, zeleo bi da znam sta jos mogu kupiti po marketima sto bi mi bilo korisno ubaciti u ishranu.

druga stvar koja me interesuje jeste trening.  Neki kazu radi ledja biceps/ noge ramena/ grudi triceps/ dok me cale koji se dosta razume u bodibilding ubedjuje da svaki dan radim jednu grupu misica, osim biceps/triceps zajedno. Meni to izgleda kao previse odmora, jer bukvalno radim pon,utorak,sreda,cetvrtak,peta i 2 dana pauze, sto znaci da jednu grupu misica radim jednom nedeljno. Takodje planiram kad popijem ove suplemente da uzmem opet nesto i zanima me sta bi mi to najvise pomoglo? Tako da vas molim pomagajte, napisite sta bi sve trebalo da ubacim i radim da dodjem do trazene mase na najbrzi i najkvalitetniji nacin, imam 185 cm a 72 kile. Hvala u napred!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.