TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:53:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kako trenirati?problem sa levim bicepsom?  (Pročitano 1738 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2013, 07:10:38 posle podne »

1)Uvek moze bolje
2)Mozes spajati sve moguce grupe misica,ako ti to daje rezultate,i osmislis ga tako da licno tebi odgovara,sve kombinacije su moguce
3)Ne postoji savrsen program
4)Ucis na svojim greskama ne na tudjim
5)Moras imati vise omasaja,da bi mogao uopste i napredovati i znati u cemu si gresio
6) Previse razmisljas, budi rasterecen od nekih stvari i napredovaces sigurno
7)Svi imamo asimetricne neke delove tela pa to pokusavamo nadomestiti kroz trenazne cikluse,niko nije simetrican u potpunosti
8)Do plocica se dolazi sa mnogo odricanja i pravilnom ishranom koju ucis kroz svoje telo,i ucis o tome mesecima,godinama
9)Strpljenja na pretek
10)Da zavolis sam pojam teretane kao nacina zivota i da ti svaki trening bude lepo osmisljen da se osecas lepo,korisno i da si zadovoljan napretkom u svakom pogledu ma koliko to sporo tebi delovalo.
Sačuvana
mecin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

svaki problem shvatis bolje kad se popnes na vrh!

« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2013, 05:07:30 posle podne »

Poz ljudi...Treniram 6 meseci...ide mi dobro ,poprilicno sam zadovoljan rezultatima...al uvek postavis sebi pitanje : "moze li to jos bolje? ,kako pravilno trenirati?koje grupu misica raditi sa kojom?kako skinuti parce stomaka do leta,da plocice budu vidljive?"  Svi razlicito pricaju,te ovu vezbu radi ovako te onu ovako...ja bi voleo da mi objasnite celu sedmicu kako i sta trenirati...zasto mi je levi biceps poprilicno  manji od desnog,da li je to genetika ili ne pravilno vezbanje?i kako raditi bipceps da poraste,i izgradi se lepo?...i jos mnoga pitanja imam za vas ali evo za pocetak dosta :D  .pozdrav svima ,hvala u napred.Sa postovanjem,Nemanja.
Sačuvana
kad ti se uvuce to u mentalni sklop!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.