TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:43:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti - VII deo  (Pročitano 7756 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: April 08, 2013, 08:43:41 posle podne »

Hvala vam puno
dali bi mogli mozda ako znate da mi kazete dali je biotechov power pro protein dobar ili mi preporucujete neki drugi bolje za pocetak mi treba? ovo ima u njemu:

80% Proteina + BCAA + L-Glutamine!
BioTech USA Power PRO je odlican protein za ozbiljne sportiste koji traze visok sadrzaj kvalitetnih proteina sa odlicnim aminokiselinskim profilom.
Power PRO pruza citav spektar BCAA, L-Leucin, L-Izoleucin, L-Valin, L-Glutamina kao i svih ostalih esencijalnih i neesencijalnih aminokiselina. Ono sto poznavaoce dobrog proteina najvise interesuje je cinjenica da sadrzi 30% BCAA i skoro 26% L-Glutamina na 100% proteina!

Power PRO obezbedjuje dugotrajno i jako anabolicko i anti-katabolicko okruzenje u vazem telu koje je optimalno za ekstremnu misicnu gradnju. Fenomenalni ukusi i instant rastvorljivost. Ekonomicno pakovanje i visoki kvalitet cine Power PRO najboljim proteinom na trzistu, kada je odnos cene i kvaliteta u pitanju!
Pitam posto sma bio citao na forumu, da uz sagorevac dobro idu amino i protein pa posto ja zelim da smrsam jedno 7-8kg dali bi mi trebao neki protein ili bolje da uzmem samo neki bolji sagorevac? Dali bi mi preporucili animal cuts, iako nebi bas hteo jos taj, ali neznam bas koliko je bolje super cuts 3 od easy to swaloow fat burnera? Pio sam pre jos carnitch od universala nije mi nista delovao, zanima me dali bi mi preporucili neki drugi l carnitin ili super cuts 3, jace jos ne bi zeleo da uzmem? Hvala unapred

A koliko dugo treniraš i hraniš se za skidanje kila i koliko si do sada skinuo?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #4 poslato: April 04, 2013, 11:50:03 pre podne »

Hvala vam puno
dali bi mogli mozda ako znate da mi kazete dali je biotechov power pro protein dobar ili mi preporucujete neki drugi bolje za pocetak mi treba? ovo ima u njemu:

80% Proteina + BCAA + L-Glutamine!
BioTech USA Power PRO je odlican protein za ozbiljne sportiste koji traze visok sadrzaj kvalitetnih proteina sa odlicnim aminokiselinskim profilom.
Power PRO pruza citav spektar BCAA, L-Leucin, L-Izoleucin, L-Valin, L-Glutamina kao i svih ostalih esencijalnih i neesencijalnih aminokiselina. Ono sto poznavaoce dobrog proteina najvise interesuje je cinjenica da sadrzi 30% BCAA i skoro 26% L-Glutamina na 100% proteina!

Power PRO obezbedjuje dugotrajno i jako anabolicko i anti-katabolicko okruzenje u vazem telu koje je optimalno za ekstremnu misicnu gradnju. Fenomenalni ukusi i instant rastvorljivost. Ekonomicno pakovanje i visoki kvalitet cine Power PRO najboljim proteinom na trzistu, kada je odnos cene i kvaliteta u pitanju!
Pitam posto sma bio citao na forumu, da uz sagorevac dobro idu amino i protein pa posto ja zelim da smrsam jedno 7-8kg dali bi mi trebao neki protein ili bolje da uzmem samo neki bolji sagorevac? Dali bi mi preporucili animal cuts, iako nebi bas hteo jos taj, ali neznam bas koliko je bolje super cuts 3 od easy to swaloow fat burnera? Pio sam pre jos carnitch od universala nije mi nista delovao, zanima me dali bi mi preporucili neki drugi l carnitin ili super cuts 3, jace jos ne bi zeleo da uzmem? Hvala unapred
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: April 03, 2013, 10:28:49 posle podne »

Pozzdrav, ja sam novi clan ovde na forumu, ukratko o meni imam 90kg visok sam 180cm imam 23 godine,
zanimalo bi me kako da kombinujem mega amino 3200 od biotecha sa easy to swallow sagorevacem i zanima me posto idem 3 puta nedeljno u teretani, i pocecu da idem svaki dan da trcim samo da bude malo lepse vreme , naravno pre tracnja cu da pijem sagorevac , ali me zanima za aminokiseline dali smem da ih pijem zajedno sa sagorevacem u isto vreme i dali da pijem i pre i polse teretane amino i posle trcanja?
Hvala Unapred

Možeš da ih kombinuješ i i nebitno je vreme kada ćeš unositi aminokiseline.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #2 poslato: April 02, 2013, 02:49:32 posle podne »

Pozzdrav, ja sam novi clan ovde na forumu, ukratko o meni imam 90kg visok sam 180cm imam 23 godine,
zanimalo bi me kako da kombinujem mega amino 3200 od biotecha sa easy to swallow sagorevacem i zanima me posto idem 3 puta nedeljno u teretani, i pocecu da idem svaki dan da trcim samo da bude malo lepse vreme , naravno pre tracnja cu da pijem sagorevac , ali me zanima za aminokiseline dali smem da ih pijem zajedno sa sagorevacem u isto vreme i dali da pijem i pre i polse teretane amino i posle trcanja?
Hvala Unapred
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2013, 01:50:51 posle podne »

Ovde nastavljamo temu http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=155811.0

Ništa se nije promenilo.

I dalje samo ja odgovaram na ovoj temi i vi možete da postavljate sva pitanja na koja još nemate odgovor, a da su naravno vezana za sport i sve to pod uslovom da ja znam i odgovor :)

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.177 sekundi sa 17 upita.