TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396821 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:51:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mass Fusion i Kreatin  (Pročitano 2517 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: April 01, 2013, 04:38:42 posle podne »

Stefanq

Malo mešaš pojmove dozer i serviranje. :) Dozer=merica. 3 merice/dozera = jedno serviranje. :)

2 x 2 dozera dnevno, po meni, sasvim ti je dovoljno. U dane odmora uzimaš ga izmeĂ°u dva čvrsta obroka ili ga dodaš nekom slabijem obrok. Jedino izbegavaj da ga piješ pre spavanja. Svi drugi termini su ok.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: April 01, 2013, 04:34:26 posle podne »

A gejner kako uzimam kad ne treniram? Pa ako budem uzimao dva dozera u jednom danu gejner ce otici za 15 dana. A mislim da je previse 7 kg gejnera da se popije za 15 dana. Vase misljenje ?

ako se kvalitetno hraniš nema potrebe da preteruješ sa gejnerom...  slušaj sebe, ako taj dan nisi uneo dovoljno kalorija onda možeš da popiješ i dozu gejnera.  Ako si jeo kvalitetno i puno količinski ne treba.

To i jeste "mana" gejnera što su im doze velike i brzo se potroše...
Sačuvana
Stefanq
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #5 poslato: April 01, 2013, 04:30:23 posle podne »

A gejner kako uzimam kad ne treniram? Pa ako budem uzimao dva dozera u jednom danu gejner ce otici za 15 dana. A mislim da je previse 7 kg gejnera da se popije za 15 dana. Vase misljenje ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: April 01, 2013, 08:21:29 pre podne »

Sve zavisi od tvog kalorijskog unosa kroz ishranu u toku dana,tako da je najbolje da se drzis preporuke proizvodjaca za pocetak.kreatin uzimas 5 g ujutru danima kada ne treniras.
Sačuvana
Stefanq
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #3 poslato: April 01, 2013, 07:29:04 pre podne »

Koliko bi onda trebao da mi traje gejner ako ovako uzimam kao sto si mi ti napisala ? Mesec dana ? Ja sam procitao na par mesta da treba jedan dozer tj 3 merice posle treninga,i jos jedan dozer to znaci da su jos + 3 merice kad je slab obrok. Sto znaci 6 merica za jedan dan,meni se to cini previse,a procitao sam na dosta mesta da tako treba,pa kako na kraju da uzimam ? :P
Dan kad ne treniram kako bi trebao da uzimam gejner i kreatin?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2013, 09:41:12 pre podne »

Kombinacija je sama po sebi ok, kreatin i gejner, a i gejner ima solidan sastav - ja bih uzimala 1,5 mericu posle treninga sa vodom, i još 1-2 dnevno izmeĂ°u obroka kao užinu tj meĂ°uobrok.  Kreatin uzimaš 5-10 g dnevno, 5 g pre i 5 g posle treninga, zajedno sa mass fusion.

Ono što je najbitnije je to kako se hraniš, jer moraš da unosiš jako puno kvalitetnih kalorija. Imamo poseban podforum ishrana gde možeš dobiti više informacija o načinu ishrane, takoĂ°e bi bilo dobro da ispišeš šta jedeš u toku dana.
Sačuvana
Stefanq
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2013, 02:41:30 pre podne »

Visok sam 1.89 imam 70 kg
Cilj mi je masa,sta mislite o konbinaciji Mass Fusiona i Kreatina monihidrat? I kako bi trebao da pijem to ? Moze neko da pojasni kako se pije i kako da ukonbinujem bio bi zahvalan. Je l uopste dobra konbinacija ili moze nesto bolje za masu?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.288 sekundi sa 17 upita.