TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 05:19:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ukus proteina...  (Pročitano 17823 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #51 poslato: Februar 22, 2014, 10:34:03 pre podne »

Inace , MightyMo , koji je tvoj omiljeni ukus? Volim da cujem misljenja mbogih ljudi pa nadjem cak i nesto novo da probam :D

Meni se jako sviĂ°aju ukusi Biotechovog Nitro GOld pro - probala sam čokoladu lešnik, čokoladu kokos, i voćne sam probala - testere, jako su lepi.   Nisu toliko jako slatki kao Scitec.

Inače i Scitec obožavam.

Ali iskreno za protein koji popijem posle treninga za minut, ne marim puno za ukus :)
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #50 poslato: Februar 22, 2014, 03:24:42 pre podne »


Не знам да ли се сећаш, једном смо коментарисали укус чоколаде, мени је био одвратан, теби супер, тако да би ми према овом твом коментару ванила у потпуности одговарала :D
Мислио сам на Elite Gourmet, код њега нисам видео укус о којем причаш :D зар нису исти укуси између њега и обичног Елита?

Sećam se. :D Mada, mislim da sam upotrebio drugi izraz umesto "super", pošto to mogu reći samo za kafe moka ukus, ali poenta je tu. :)

Iako je to veoma teško, kod analize ukusa trudim se da razmišljam i iz perspektive neke druge osobe. Npr, ja sam sklon egzotičnim ukusima, pio sam neke breskve, voćne pančeve, borovnice i raznorazne druge voćke, ali se neću usuditi da tako olako preporučujem drugima takve ukuse, iako sam većinom bio oduševljen. :D

Sa druge strane, eto, Elite čokolada mi se čini da je ukus pogodan baš za ogroman deo vežbača. No, vidiš, kod tebe to nije slučaj. :) Evo, probaj kafe moka ukus.  ;D

Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #49 poslato: Februar 21, 2014, 07:02:36 posle podne »

Inace , MightyMo , koji je tvoj omiljeni ukus? Volim da cujem misljenja mbogih ljudi pa nadjem cak i nesto novo da probam :D
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #48 poslato: Februar 21, 2014, 04:55:22 posle podne »

Citat: Robert link=topic=175021.msg2755335#ne jagodumsg2755335 date=1392997678
Roberte koji je tvoj omiljeni protein ukus od svih koje si do sada probao? :)

Vrlo teško pitanje... Mislim da ne bih mogao odabrati samo jedan, pa čak ni samo dva. Ako zaobiĂ°em neke van naše ponude, moram istaći Scitec Whey sa ukusom kapućina i Labradin Pro V60 sa ukusom jagode. Pro V60 sam masovno kupovao, svi ukusi su perfektni. Slika govori više od reč, moja mala kolekcija. ;D



Lepa kolekcija :D
Valjda ce mi i ovaj doci na red da ga probam samo  ne jagodu  ;D
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #47 poslato: Februar 21, 2014, 04:51:08 posle podne »

Scitec stvarno iznenaĂ°uje sa ukusima...

na poklon sam dobila jedan Scitec Anabolic whey ukus maline, i iako nisam baš miljenik voćnih ukusa ovaj me je oduševio... zaista predivan!!!

a professional linija Scitec ne znam koji je lepši.. da li čokolada lešnik, jagoda bela čokolada, čoko kokos, kapućino....  svi su predivni.

A i naši kupci to potvrĂ°uju ;)
Verujem ja sam prezadovoljan scitecovim ukusom coko lesnik. :)
Scitec ima jaci i sladji ukus od onih koje sam ja probao sto mi se dopada :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #46 poslato: Februar 21, 2014, 04:47:58 posle podne »

Roberte koji je tvoj omiljeni protein ukus od svih koje si do sada probao? :)

Vrlo teško pitanje... Mislim da ne bih mogao odabrati samo jedan, pa čak ni samo dva. Ako zaobiĂ°em neke van naše ponude, moram istaći Scitec Whey sa ukusom kapućina i Labradin Pro V60 sa ukusom jagode. Pro V60 sam masovno kupovao, svi ukusi su perfektni. Slika govori više od reči, moja mala kolekcija. ;D


« Poslednja izmena: Februar 21, 2014, 05:21:37 posle podne od strane Robert » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #45 poslato: Februar 21, 2014, 04:37:08 posle podne »

Scitec stvarno iznenaĂ°uje sa ukusima...

na poklon sam dobila jedan Scitec Anabolic whey ukus maline, i iako nisam baš miljenik voćnih ukusa ovaj me je oduševio... zaista predivan!!!

a professional linija Scitec ne znam koji je lepši.. da li čokolada lešnik, jagoda bela čokolada, čoko kokos, kapućino....  svi su predivni.

A i naši kupci to potvrĂ°uju ;)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #44 poslato: Februar 21, 2014, 12:34:10 pre podne »

Evo, probaj kafe moka ukus.  ;D
Vidis nisam se setio moke taj sam ja hteo uzeti od 2, 27kg ali nije bilo u radnji pa sam se odlucio za scitec ukus coko lesnik. Sledeca ce biti moka ;)
Inace sve pohvale za scitec ukus je fenomenalan , izgleda da meni vise leze cokoladni ukusi nego vocni :D
Roberte koji je tvoj omiljeni protein ukus od svih koje si do sada probao? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #43 poslato: Februar 21, 2014, 12:23:42 pre podne »


Не знам да ли се сећаш, једном смо коментарисали укус чоколаде, мени је био одвратан, теби супер, тако да би ми према овом твом коментару ванила у потпуности одговарала :D

Sećam se. :D Mada, mislim da sam upotrebio drugi izraz umesto "super", pošto to mogu reći samo za kafe moka ukus, ali poenta je tu. :)

Iako je to veoma teško, kod analize ukusa trudim se da razmišljam i iz perspektive neke druge osobe. Npr, ja sam sklon egzotičnim ukusima, pio sam neke breskve, voćne pančeve, borovnice i raznorazne druge voćke, ali se neću usuditi da tako olako preporučujem drugima takve ukuse, iako sam većinom bio oduševljen. :D

Sa druge strane, eto, Elite čokolada mi se čini da je ukus pogodan baš za ogroman deo vežbača. No, vidiš, kod tebe to nije slučaj. :) Evo, probaj kafe moka ukus.  ;D
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #42 poslato: Februar 21, 2014, 12:23:28 pre podne »

Pazi ovako ukusi su nam razliciti ja npr. cokoladu obozavam a ti je kako kazes ne volis. Meni se licno Biotechova vanila nije dopala ali to ne znaci da je Elite los i da se tebi nece svideti. A sa jagodom sam imao lose iskustvo tako da ja ne mogu pohvaliti jagodu. Ti odluci sam ali ja bi da sam  na tvom mestu uzeo vanilu :)
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #41 poslato: Februar 21, 2014, 12:12:02 pre podne »

Сада сам већ у недоумици :D Чоколаду нећу никако, остају ми ванила и јагода, или шта је већ, за коју нигде нисам прочитао похвалу :D
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #40 poslato: Februar 20, 2014, 11:57:01 posle podne »

Ja ne volim ukus vanile u proteinu. Jednom sam probao biotechov protein sa vanilom i odma mi ga je bilo dosta.  ;D
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #39 poslato: Februar 20, 2014, 10:54:54 posle podne »

Za mene je sasvim dopadljiv. Nije baš "top", pio sam i ukusnije vanile, ali nije ni odvratan.
Не знам да ли се сећаш, једном смо коментарисали укус чоколаде, мени је био одвратан, теби супер, тако да би ми према овом твом коментару ванила у потпуности одговарала :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2014, 08:29:10 posle podne »

protein čokolada + dekstroza narandža,   ukus jafa 8)
Kako se ja ovog nisam setio :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2014, 05:39:08 posle podne »

Za mene je sasvim dopadljiv. Nije baš "top", pio sam i ukusnije vanile, ali nije ni odvratan.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.