TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 10:58:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Korigovanje treninga..  (Pročitano 1583 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: April 16, 2013, 11:44:51 pre podne »

3 vezbe po 4 serije ,3 radne serije 6 do 10 ponavljanja.
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #7 poslato: April 15, 2013, 12:34:35 posle podne »

sad sam procitao jedan tekst o volumenu serija/broja ponavljanja...u mom slucaju to bi trebalo da bude 24-36 po vezbi sa tezinom 80% od maksimuma...tako da bi izgleda bilo najbolje 6-7 serija sa 4 ponavljanja..jel to ok?
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #6 poslato: April 15, 2013, 10:57:41 pre podne »

ok...jel dovoljno po 3 vezbe za biceps i triceps,3 serije 6-8 ponavljanja?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: April 15, 2013, 09:15:32 pre podne »

Ruke mozes zasebno raditi jedan trening !
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #4 poslato: April 14, 2013, 11:44:27 pre podne »

probao sam ovako..i malo mi je problem da lepo izguram sredu i petak..da li bi bilo bolje da ubacim jos jedan dan u kojem cu da radim samo ruke?
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #3 poslato: April 01, 2013, 01:09:39 posle podne »

ok..probacu da radim ovako neki period...hvala na detaljnom odgovoru  :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2013, 06:56:59 posle podne »

Vecina ljudi radi grudi u ponedeljak, ja bih ti zato predlozio da ti radis noge u ponedeljak jer ce sigurno biti manje guzve na spravama. U sredu grudi a u petak ledja.

Noge: lako je napisati radi cucanj ali znam po sebi da to i nije tako jednostavno. Nadji nekog da te uputi bolje u tu vezbu, gledaj yt, snimaj se sa strane dok radis.. veoma je bitna vezba ali treba vremena da je covek nauci i da popravi slabe tacke u cucnju. Zapamti - vezba nije losa, tvoji misici su losi ! Pored cucnja, naravno presa, jedna vezba za listove i jedna za zadnju lozu, predlazem stiff deadlift.

Predlozio bih isto da podelis rame u dva dana. Prednje rame u danu za grudi a zadnje rame u danu za ledja. U danu za grudi dodaj jedan potisak za ramena a u danu za ledja dodaj face pulls.

Ne trebaju ti 2 vezbe na lat masini. Odluci se za jednu. Nauci da radis veslanje u pretklonu (bent over barbell row). Dodaj sedece veslanje (donji kotur lata), hiperekstenziju i face pulls koji ce pogoditi gornji deo ledja i zadnje rame.

Za biceps umesto ova tri pregiba izaberi jedan a dodaj hammer curls (cekic)
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2013, 06:29:50 posle podne »

e ovako...trenirao sam jedno 2 meseca pre nekih godinu i po dana,pa je usledila ta velika pauza,pa sam krenuo aktivno pre nekih mesec i po..2 nedelje sam radio kruzno i zadnjih mesec dana trenirao ovako:
pon. grudi-biceps(ravni,kosi,razvlacenje sa bucicama,stojeci pregib Ez sipkom,bucicama i pregib sipkom na skot klupi)
uto. off
sre. ledja-triceps(vucenje iza i ispred glave na lat spravi,vucenje do brade siri hvat i na ovoj spravi,ne znam kako se zove http://www.koloseum.org/sprave.php,zatim potisak sa cela,povlacenje konopca(nisam siguran da se tako zove,nadam se da znate na sta mislim) i na jednoj spravi,opet ne znam kako se zove..kada sednete,mesta za hvat vam dodju sa leve i desne strane i gurate na dole :D
cet.off
pet.ramena-noge(potisak ispred i iza glave na Smitu,vucenje do brade uski hvat,leg press)
vikend off
sada,ja znam da ovo treba da se koriguje..noge trebam da odvojim i da za njih ubacim barem jos 3 vezbe..koje bi to bile i u koji dan da ih radim?
I sta od ovih vezbi izbaciti,sta dodati...i kako bi to otprilike da izgleda..cilje je dobijanje mase,ali kao sto vi volite da kazete:,,ne postoji program za masu vec ishrana"..:)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.151 sekundi sa 18 upita.