TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:22:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim za savet ;)  (Pročitano 1768 puta)
stralis86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #7 poslato: April 04, 2013, 08:16:56 posle podne »

Sad bas idem na trening pa cu malo da menjam :) Spucacu ovaj kreatin i tribulus pa cu posle No...
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #6 poslato: April 04, 2013, 07:57:57 posle podne »

Moras da radis sve moguće vežbe koje mogu da se rade u teretani. Jer ako se ogranicis na par njih, misic se navikne i ne dajes mu prostora za rast, prosto rečeno. I ja vrlo cesto pravim tu grešku, ali u poslednje vreme gledam da ispravim to, i da nemam jednolicne treninge.
Sačuvana
stralis86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #5 poslato: April 04, 2013, 07:50:24 posle podne »

Onda je verovatno zbog jednolicnog treninga...:P Jer jedem dosta dobro. Ja povecavam tezine ali nacin treniranja nisam menjao. Nisam uvodio neke nove vezbe... Povecavao sam i intenzitet treninga,sve to odradi kreatina,imam snage ali kako se naduva tako se i izduva :p Rekao bih da imam samo vise snage.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #4 poslato: April 04, 2013, 07:46:42 posle podne »

Haha... Nikola, maltene smo isti post poslali.  Mora da smo u pravu.  :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #3 poslato: April 04, 2013, 07:44:54 posle podne »

Nemoj da se uvredis ali cini mi se da se previse oslanjas na suplementaciju. Sigurno ima drugih razloga zasto stagniras, garantujem da suplementacija nije jedan od njih.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #2 poslato: April 04, 2013, 07:43:11 posle podne »

Mislim da se previše oslanjas na suplemente. Mozda stojis u mestu zato sto ne unosis dovoljno hrane, ili su ti treninzi jednolicni. Probaj u tom smislu da promenis nesto na bolje. Svaka promena prija telu. Ja sam danas prvi put odradio super set, za ramena, toliko su se upalila da sam jedva smutio sejk posle treninga. A to da li ces prestati da pijes ovo, pa ces da predjes na nesto drugo je manje bitno. Kreatin mora da te odradi,  sa dobrim treningom i hranom.
Sačuvana
stralis86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #1 poslato: April 04, 2013, 07:19:24 posle podne »

Ovako...koristim Biotech-ov kreatin u tabletama,Biotech-ov tribulus i Scitec-ov protein vec nekih tri meseca...Pijem dve tablete kreatina i jednu tribulusa pre treninga a posle treninga jednu kreatina sa proteinom. Pred spavanje popijem ponovo protein. Treniram 4-5 puta nedeljno,sve zavisi od posla. Cini mi se da sve to nekako stagnira u poslednjih dve-tri nedelje....:P U rezervi mi stoji Xpand i amino 2000,tj spremio sam to za posle kreatina i tribulusa ali bih ja da malo ubrzam taj proces tako sto cu prekinuti sa kreatinom i tribulusom i preci na NO.:) Ipak idu toplji dani a ja kao da tapkam u mestu :P Mene zanima da li savetujete da to uradim ili da zavrsim sa ovim sto sada pijem,s tim sto imam jos nekih sto tableta kreatina i 40-ak tribulusa?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.164 sekundi sa 17 upita.