TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:47:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bermude za mršavljenje  (Pročitano 13468 puta)
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 05, 2006, 06:14:32 posle podne »

da,ali problem je shto moze da ti se desi da se oslobodis vode i ostane ti koza,onako labava,fuj..
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 05, 2006, 04:13:58 posle podne »

znaci po nekoj logici to je dobro za skidanje celulita? :-X
poboljsanje lokalne cirkulacije i otpustanje potkozne vode govore u prilog tome
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 05, 2006, 04:05:16 posle podne »

Doktorka je odlučila da se lično uveri ili razuveri (šta god bio slučaj) u efikasnost Pansportovog artikla – bermuda za mršavljenje.

Pre iskustva mali uvod...

Argumenti ZA.


Pored toga što je proizvod firme za koju radim, brojna iskustva poznanika i prijatelja govore u prilog ZA bermude. O reklamama drugih firmi da i ne govorim. Ovim bermudama se prišivaju maltene magična svojstva tipa mršaljenja 10kg za nedelju dana i slično. Naravno po neko dovoljno iskren (ili zakonski primoran) sitnim slovima u uglu napiše da će do opisanih efekata doći samo uz korigovanu ishranu i redovne treninge.  Ipak, sretala sam ljude po teretanama koji su se kleli da su im se od pojasa/pantalona zaista smanjili obimi. Naravno mogla sam u to i lično da se uverim. Ovi vežbači (doduše redovni) su zaista izgledali mršavije.

Argumenti PROTIV.


Glavni i osnovni – nema lokalnog gubljenja masnih naslaga. To je činjenica, dokazana puno puno puta, što iskustveno, što naučno. To što ćete se zaista preznojati ne znači i da ćete povećati sagorevanje masnih naslaga. Zaista ne.

A sad iskustvo:

Priznajem, ali puna predrasuda ipak sam obukla tzv. „vruće pantalone“ i trenerku preko, stavila pulsmetar i stala na traku. Jutro je bilo kao i svako drugo. Prethodni dan dosta ugljenih hidrata, dobra hidratacija, noge odmorne, jutarnji cardio trening kao i svaki drugi. Krenem polako, šetnja, zagrevanje, puls mi već za 10 otkucaja veći nego obično. Postepeno povećavam tempo i konačno krenem HIIT. I dalje sve kao i ranije. Promena tempa trčanja, smenjivanje intervala, sve kao i pre. A puls – za 20 otkucaja veći. Naravno znoj na sve strane. Još nisam prešla ni 3 km, već sam gola voda. Puls se drži i posle HIIT-a. Sad već jedva i da trčim, ne mogu brže. A puls i dalje na oko 80% maksimalnog. I tako još 4 km. Onda još 2 km na steperu. Puls se ne sušta ni na Eliptici na kojoj mi nikad nije preko 70% MRP. jednostavno srce pokušava da se oslobodi viška toplote i kuca ko ludo (mada ja ne osećam to kao opterećenje) a o znoju da i ne govorim. Liptim!

Bilans treninga: 9km preĂ°enih i 2kg manje, a prosećan puls za 20 otkucaja veći nego pre sa istim opterećenjem. O ličnom super osećaju da i ne govorim. Osećam se osveženo. Koža ispod pantalona crvena, znak bolje cirkulacije.
Sledi rehidratacija i PWM i onda ručak i večera, a obim i dalje manji.

Lični zaključak:
bermude i pojas su spoljašnji termogenici koji poboljšavaju lokalnu cirkulaciju i time poboljšavaju otpuštane podkožne vode te zaista imaju efekta u smanjenju obima.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 17 upita.