TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:24:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet  (Pročitano 1197 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: April 22, 2013, 12:16:08 posle podne »

ishran je  ixbacila sam slatkise ,grickalice ,tjesteljinu  jedem zelenu salatu nekad jaje ,sir nemasni kuvanu hranu  odnosno corbe  koje kuvam porodici za rucak sa malo hljeba i dosta voca narandze i jauke pijem caj  biljana xl slims  i radim trbusnjake uglavnom legnem stavim malog sina na koljena i onda diyem koljena   i od toga me malo boli stomak   neznam mozda djelujue  nikakva djeta  jer neznam da je sastazim  tako sam  izgubila 10 kg za 2,6 mjeseci ali salo je  ostalo hvala

daću ti par smernica,
ono što možeš da jedeš - povrće u neograničenim količinama - puno je vlakana, vitamina i minerala, najbolje sveže - u vidu salata, a možeš i bareno tipa brokoli, karfiol...  uz povrće možeš uvek ribu, piletinu, povremeno i crveno meso, jaja, tunjevinu, posni sir... sad je super vreme za salate, tako da možeš da kombinuješ. 

U umerenim količinama i ne uveče, dakle za doručak i ručak - preporučila bih ti ovsene pahuljice, ječmene , ražene (musli koji se kupuje uglavnom sadrži previše dodataka, tako da najbolje kupi sama), pirinač - najbolje integralni, ponekad krompir, grašak, sočivo...  možeš dodati kašiku maslinovog ulja u salatu, a izmeĂ°u obroka možeš grickati sirove bademe, 10-15 komada.

Voće je ok pre podne, uvek na prazan stomak i samo za sebe (ne sa drugom hranom).

TakoĂ°e je bitno da piješ puno vode, što više vode, najbolje da iscediš limun i grejp  - jako dobri za dijetu.

Što se tiče treninga, bilo bi dobro da šetaš što više, da voziš bajk - da li sobni ili napolju, ako možeš da stigneš u teretanu bilo bi odlično, bar 3 puta nedeljno.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #4 poslato: April 22, 2013, 11:46:40 pre podne »

taj pojas ti nista nece pomoci....telo trosi vise kalorija kad mu je hladno nego kad mu je toplo....cista logika....to sto ces izbaciti vodu brze sa pojasom ne menja stvari...ima brdo stvari na forumu sto se tice ishrane..da bi gubila kilograme moras biti u kalorisjkom deficitu ...medjutim ako ne promenis vrstu hrane gubices kilograme ali ce to biti i voda i mast i misici...i zato ces uvek imati stomak cak ikad skines odredjen broj kg...ako u ishranu ubacis dovoljno proteina i ubacis trening sa tegovima+kardio brze ces topiti masti nego samo kardiom i vezbama za trbusne misice...trbusnjacima nikada neces skinuti stomak ako ne promenis ishranu....otprilike ono odakle treba da krenes je 50-60 % slozenih hidrata , 30-40 % proteina i ostatak iz zdravih masti...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
debeljuca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: April 22, 2013, 11:26:48 pre podne »

ishran je  ixbacila sam slatkise ,grickalice ,tjesteljinu  jedem zelenu salatu nekad jaje ,sir nemasni kuvanu hranu  odnosno corbe  koje kuvam porodici za rucak sa malo hljeba i dosta voca narandze i jauke pijem caj  biljana xl slims  i radim trbusnjake uglavnom legnem stavim malog sina na koljena i onda diyem koljena   i od toga me malo boli stomak   neznam mozda djelujue  nikakva djeta  jer neznam da je sastazim  tako sam  izgubila 10 kg za 2,6 mjeseci ali salo je  ostalo hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: April 22, 2013, 11:16:22 pre podne »

Pozdrav,

U Banjaluci je nedavno otvorena prodavnica, Vidovdanska ulica, 051 217 505

Da bismo mogli da ti pomognemo, ispiši nam tvoj način ishrane, kako se hraniš, da li si i koliko fizički aktivna, daj nam što više informacija o sebi da bi mogli da ti pomognemo što bolje :)

pojas, nažalost, nije rešenje.
Sačuvana
debeljuca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: April 22, 2013, 11:13:38 pre podne »

molim vas za savjet  planirala sam kupiti pojas za mrsavljenje koji mi preporucujete  i neke vezbe imam jako puno sal  po stomaku teska sam 76kg a visoka 1,70  salo je ostalo posle poroda  imam 28godina  inace sam smrsala 10 kg i nikako dalje neide stalno stoji na mjestu hvala vam unapred na odgovorima  i dali ima u banjaluci vasa prodaavnica
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 17 upita.