TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:54:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 1357 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: April 24, 2013, 08:52:39 pre podne »

Pokusaj sve to sto si pojeo da preracunas u kalorije na dnevnom nivou I na osnovu formule da izracunamo tvoj bazalni metabolizam I da sto preciznije dodjemo do nekog broja kalorija koji je tebi potreban.Sve drugo bice puko nagadjanje I nece ti biti od preterane koristi.
Sačuvana
voja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #4 poslato: April 23, 2013, 11:06:53 posle podne »

Tezina i visina je nedovoljno da bi ti neko preciznije pomogao,mozes li napisati kako sada inace jedes i koliko kalorija unosis iz kojih namirnica ?
OK...Pa evo zadnjih par nedelja moja ishrana..
Dorucak:Jaja cela, integralni hleb, casa jogurta
Uzina :skoro uvek se preskace,
Rucak:E sada tu ide Pirinac, krompir, neki drugi kuvani prilog, nazovimo ga tako I belo meso ili riba...Par puta je bila I teletina
Uzina:opet skoro nista
I vecera:pa nekada je preskocim a nekada sta ima u frizideru...
Napomena, sve grickalice sam zamenio sa jednom KIKIRIKIJEM I hleb jedem samo ujutru...
Sačuvana
voja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: April 23, 2013, 10:58:17 posle podne »

Zaboravio sam samo jedno da napomenem...Nije mi cilj da smrsam posto ovu kilazu normalno nosim, jednostavno bi malo da se "prepakujem" I jos neko kilo misica u samom tom procesu nije na odmet..U teretani se trudim da odradim 3 serije iste vezbe sa minimum 10 ponavljanja, I naravno tezina je tu uvek moj maksimum..Dosta ljudi mi kaze da s' obzirom na svoju tezinu, trebalo bi posvetiti paznju definiciji, ali ja to nikada nisam radio I nije mi to to kada udjem u teretanu..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: April 23, 2013, 10:58:03 posle podne »

Tezina i visina je nedovoljno da bi ti neko preciznije pomogao,mozes li napisati kako sada inace jedes i koliko kalorija unosis iz kojih namirnica ?
Sačuvana
voja89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: April 23, 2013, 10:40:30 posle podne »

E ovako...Zovem se Vojkan, pre par nedelja sam napunio 24 god...Visok sam 196cm I imam oko 110 kg...E sada sve je to manje vise lepo rasporedjeno osim malog pojasa oko stomaceta...Nista spektakularno (dosta mi pomaze visina) ali opet ima tu naslaga koje polako pocinju da me zabrinjavaju...Sto se tice teretane, pre 3 meseca sam poceo ponovo sa treniranjem I konacno sam I ja ukapirao da bez ishrane nema rezultata itd...S obzirom da radim jedne nedelje prvu smenu, sledece drugu, pa trecu sl itd, moj ogroman problem je ishrana...Sta jesti, kada, u kojim kolicinama I kako sve to ukomponovati sa ovim radnim vremenom...Od suplemenata sam narucio samo kreatin I whey...Nemam para za bacanje I nisam zeleo nista vise dok ne poradim na svojoj ishrani...Unapred se radujem vasim odgovorima I savetima..
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 17 upita.