TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:50:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Visak koze nakon velikog gubitka kilaze  (Pročitano 1461 puta)
gather
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Maj 11, 2013, 08:19:32 posle podne »

vec smo krenule sa splitovima. kad nauci vezbe i da koristi sprave nek se organizuje sama kako joj odgovara. nisam ni bila svesna koliko je jaka dok u teretanu nije usla. odgajala me skrivena zver :D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #6 poslato: Maj 11, 2013, 04:46:22 posle podne »

Generalno smanjuje se ali je to izuzetno spor proces kad je veliki gubitak kilaze.
Sad 20ak kila nije velika brojka, mada ako je metar i zilet onda jeste. S obzirom da je starija osoba (kontam do 50 god.) to je onda jos tezi proces, ako nije genetika naklonjena onda i mozda nemoguc. Vazno je da ne vraca kilazu, a nek trenira, ne moze da odmogne, al nece mnogo ni pomoci.

Ako ces je u gym, nemoj splitove nego up/low ili full body ti je najlakse...
Sačuvana
gather
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2013, 07:02:56 posle podne »

Sta znam. Ja sam moju povela u teretanu. Trenutno je u fazi ucenja vezbi. Pretpostavljam da ce doci do nekih rezultata. Minimalo poboljsanje bi bilo veliki uspeh. Za par meseci javljam da li ima poboljsanja ;)
Naravno, zdravlje je najbitnije...
Sačuvana
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2013, 02:23:34 posle podne »

slazem se sa kolgejtom..
nema sanse da se ta koza vrati na svoje, sa tolikim izgubljenim viskom kilograma..
moja mama je isto u procesu mrsavljenja, i ima velik visak, i svesna je da ce imati dosta koze koja ce visiti posle, ali zdravlje je bitnije..
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
gather
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2013, 01:14:38 posle podne »

posto se niko iskusniji ne javlja, colgate hvala ;)
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #2 poslato: Maj 02, 2013, 05:14:46 posle podne »

mislim da samo hirurskim putem moze da se ukloni visak koze, ali cekacemo nekoga iskusnijeg
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
gather
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2013, 03:08:17 pre podne »

Prvo, pozdrav svima. Novi sam clan...

Moja mama je bila veoma gojazna duzi vremenski period, variranje 90 do 100kg. Pre 2-3 godine su poceli zdravstveni problemi i od tad je na nacinu ishrane koji joj je nutricionista prepisao i ide na kontrole na svako par meseci. Do prosle godine je smrsala nekih 15ak kg uz striktnu dijetu i fitnes. Onda se mrsavljenje zaustavilo, odustala od fitnesa, al sam je nagovorila da ubaci trcanje. U pocetku izdrzi 5 min trcanja, pa 10 odmora, i tako 1h. Sad vec trci 45min konstantno bez problema. Trenutno je na 77kg. Zdravstveno je odlicno, super se oseca, itd.

Problem je visak koze koji bas ruzno izgleda, najvise oko stomaka i butina. Planirala sam da je povedem sa mnom u teretanu. Mozete li mi reci koliko joj vezbe sa tegovima mogu pomoci u resavanju tog problema i ako je moguce otprilike za koji vremenski period se mogu videti rezultati (kako ne bi odustala pre vremena). Da li da joj napravim program zasebno za gornji deo tela, i za donji, ili da kombinujem vezbe za dve grupe misica? Ili mozda da je pustim da odradi i jedno i drugo, pa da izabere sta joj se vise svidja?

Btw, trebalo mi je malo vise vremena i price da je ubedim da se nece nabildovati i da je za vreme dijeta izgubila dosta misica :) I, da, kao sto rekoh, ishrana je korigovana i unosi dosta tecnosti.

Izvinjavam se na poduzem postu...
« Poslednja izmena: Maj 02, 2013, 03:11:03 pre podne od strane gather » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.