TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:11:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Fizičke pripreme najjače stonoteniske sile - Kine  (Pročitano 3123 puta)
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2014, 02:42:40 posle podne »

sto se tice teretane, radim svaki dan 1 grupu misica, naravno ruke u istom danu, vikend pauza, teretana je pre podne, stoni po podne... inace to ne zahtevaju od nas, to je moja volja za boljim izgledom.
e sad, sto se tice stonog tenisa, glavni akcetan je na kretanju, znaci noge, noge i noge :D rade se razne seme kako mi to zovemo, kombinacija udaraca i tako, ali se zasniva na brzini, ekspolozvnosti, kondiciji.

http://www.youtube.com/watch?v=4YZgsDDAKss

cisto malo da vidite na sta mislim...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2014, 11:24:15 posle podne »

Kako obično izgleda trening u teretani jednog našeg stonotenisera? Evo, možeš nam pisati i o svom treningu, pošto si, kako reče, u profesionalnim vodama. :) Postoji li akcenat na nekim vežbama?
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2014, 11:14:35 posle podne »

upravo tako, ljudi bas cesto potcenjuju ovaj sport, sto se tice fizicke spreme i svega ostalog...inace i sam treniram da kazem profesionalno ovaj sport 8godina, i nikome ne bih pozeleo da prodje kroz pripreme (sala) :D
informacije radi, konkretno reprezentativci Kine, ne mozda svi ali znam sigurno za par njih da rade bech press sa 120kg, tako da tolko o tome :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2013, 11:40:47 pre podne »

Šta traži stoni tenis na ovakvom forumu? :) Pa, eto - često su ljudi skloni da potcenju aspekt fizičkih priprema za ovaj sport. Zato treba pogledati kako te pripreme izgledaju kod ubedljivo najjače stonoteniske sile na svetu - Kine. Nimalo naivne pripreme, kako fizičke - tako i mentalne.

Aktivno pratim stoni tenis već jako dugo, nekada sam ga i igrao ozbiljno, pa eto jedne potpuno drugačije teme na forumu. :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gvmAiMwFBJo
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.314 sekundi sa 18 upita.