TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:50:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gainer za ektomorfa  (Pročitano 2748 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Maj 29, 2013, 01:26:33 posle podne »

moje je mišljenje da sa 16 godina ne treba odmah da juriš sa suplementima, gejner je sasvim dovoljan, samo usmeriti pažnju na što kvalitetniju ishranu :)

Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #12 poslato: Maj 29, 2013, 12:45:58 posle podne »

A da li bi valjalo uz gainer da uzmem i neki kreatin , imam nepunih 16 godina, dal moze imati neko stetno dejstvo u ovim godinama?
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #11 poslato: Maj 28, 2013, 08:42:51 posle podne »

Roberte iz Cg sam. pedjoni, ja stvarno gledam da jedem sve vise i vise ali vec pocinjem da gubim volju kuce sve kupuju sto trazim meso orascaste  i sve ostalo sto nije nimalo jeftino, u vecim kolicinama kupuju posebno za mene a ja ne napredujem i vec gubim volju po malo je evo  vec tri godine ne mogu napredovat da budem ono zadovoljan.
Pa nemoj se brinuti o sitnicama.Jedi hranu koja je kaloricna, gledaj da uneses dovoljno proteina, a ostatak popuni kako ti odgovara sa uh i mastima.
Jedi:
Beli hleb
Pirinac
Krompir
Puter od kikirikja
Bilo kakvo meso
Cela jaja
Mleko
Jogurt
Testenine
Ovsene
Banane
Roberte iz Cg sam. pedjoni, ja stvarno gledam da jedem sve vise i vise ali vec pocinjem da gubim volju kuce sve kupuju sto trazim meso orascaste  i sve ostalo sto nije nimalo jeftino, u vecim kolicinama kupuju posebno za mene a ja ne napredujem i vec gubim volju po malo je evo  vec tri godine ne mogu napredovat da budem ono zadovoljan.
Pa nemoj se brinuti o sitnicama.Jedi hranu koja je kaloricna, gledaj da uneses dovoljno proteina, a ostatak popuni kako ti odgovara sa uh i mastima.
Jedi:
Beli hleb
Pirinac
Krompir
Puter od kikirikja
Bilo kakvo meso
Cela jaja
Mleko
Jogurt
Testenine
Ovsene
Banane


Hvala NIKOLIC sve ja to jedem ali izgleda ne u nekim velikim kolicinama , moze li ovako u toku dana :

da ovsene povecam na 150g
rizu na 200g
meso 150g(to mi najveci problem ne mogu svaki dan)
jaja oko5 dnevno
4banane
mleko sve zavisi niko ga sem mene ne jede u porodici pa mogu dosta
jogurt takodje
ubacim tunu zbog proteina
orascaste i puter jedem zbog masti
krompir oko 400g
jedem i med ujutru
i rizine keksice po jedno pakovanje dnevno ima 400kcal
tjesteninu pola kese ne znam koliko dodje u kesu jedem je sa junetinom
beli hleb kupim svjezi jeftiniji je uzmem na veliko pa ga stavim u zamrzivac vjerujte da je isti prije nego ga stavim onda izvadim po 1 hleb mogu da pojedem 30centi je jedan a inace je 70centi ja uzmem na veliko pa jeftinije dodje
+ pocinjem od ponedeljka najvjerovatnije u gyim i mozda upim neki gainer trebalo bi da bude sve dobro uglavnom javljam rezultate , hvala svima na savjetima i onima koji su se potrudili i ucestvovali u ovoj temi ako neko ima da doda nesto neki savjet nesto uvjek je dobrodosao.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #10 poslato: Maj 28, 2013, 12:51:56 pre podne »

Roberte iz Cg sam. pedjoni, ja stvarno gledam da jedem sve vise i vise ali vec pocinjem da gubim volju kuce sve kupuju sto trazim meso orascaste  i sve ostalo sto nije nimalo jeftino, u vecim kolicinama kupuju posebno za mene a ja ne napredujem i vec gubim volju po malo je evo  vec tri godine ne mogu napredovat da budem ono zadovoljan.
Pa nemoj se brinuti o sitnicama.Jedi hranu koja je kaloricna, gledaj da uneses dovoljno proteina, a ostatak popuni kako ti odgovara sa uh i mastima.
Jedi:
Beli hleb
Pirinac
Krompir
Puter od kikirikja
Bilo kakvo meso
Cela jaja
Mleko
Jogurt
Testenine
Ovsene
Banane
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Maj 27, 2013, 05:57:32 posle podne »

Info o našoj radnji u PG, za slučaj da su ti potrebne dodatne informacije

Ivana Milutinovica bb, SC Morača
telefon: +382(0)20-247-111
Radno vreme: radnim danima 9:00-13:00 h i 15:00-19:00h,  subotom 9:00-13:00h


Slobodno pozovi taj broj da proveriš da li imamo na stanju proizvod koji želiš.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Maj 27, 2013, 02:59:05 posle podne »

ima li ga u ovom katalogu na ovom forumu/

ovde možeš pogledati našu kompletnu ponudu što se tiče gejnera
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase.html
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #7 poslato: Maj 27, 2013, 02:56:26 posle podne »

ima li ga u ovom katalogu na ovom forumu/
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Maj 27, 2013, 02:32:49 posle podne »

Roberte iz Cg sam. pedjoni, ja stvarno gledam da jedem sve vise i vise ali vec pocinjem da gubim volju kuce sve kupuju sto trazim meso orascaste  i sve ostalo sto nije nimalo jeftino, u vecim kolicinama kupuju posebno za mene a ja ne napredujem i vec gubim volju po malo je evo  vec tri godine ne mogu napredovat da budem ono zadovoljan.


Mi imamo prodavnicu u Podgorici.  Ako uzimaš gejner, gledaj što veće pakovanje - npr Nutrabolics Mass fusion,  Dymatize Super mass - tako nešto za početak.  Naravno, kalorije iz hrane ne može ništa da zameni, ovo bi bio samo dodatak.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 26, 2013, 02:51:07 posle podne »

Pa ako je problem novac taj dodatni novac za gejner ulozi u meso, deset kg mesa imas za 55 evvra koliko kosta kanta gejnera..a meso ce svakako bolje da te ^uradi^ pa ti vidi onda gde si..
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #4 poslato: Maj 26, 2013, 02:48:34 posle podne »

Roberte iz Cg sam. pedjoni, ja stvarno gledam da jedem sve vise i vise ali vec pocinjem da gubim volju kuce sve kupuju sto trazim meso orascaste  i sve ostalo sto nije nimalo jeftino, u vecim kolicinama kupuju posebno za mene a ja ne napredujem i vec gubim volju po malo je evo  vec tri godine ne mogu napredovat da budem ono zadovoljan.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Maj 26, 2013, 02:44:18 posle podne »

Pozdrav ljudi , opet pitanja vezano z againer znaci 173 vidina 54kg , ishranom ne mogu unijeti toliko kalorija pa sam se odlucio za neki gainer , a to je OPTIMUM SERIOUS MASS 5500g , 55 eura , pise da po porciji ima 1250kcal sto bi meni mnogo pomoglo zaista , naravno ne bih se oslanjao mnogo na n jega nego bih se kvalitetno i hranio naravno i dobro trenirao ,........ u pitanju je ovaj pa vi procijenite valja li sto......., izvinite ako ne smije da se reklamira nista.https://www.proteini.si/me/gaineri-proteinihidrati-15/optimum-serious-mass-5500g/...


Kazes da ishranom ne mozes uneti dovoljno kalorija ? Nije da ne mozes,nego neces, nema izgovora. sa kilo dva gejnera neces se usreciti preterano.. Dok na silu ne krenes da zvaces i kada ti je muka jos vise da zvaces, neces nista uraditi.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Maj 26, 2013, 02:28:34 posle podne »

Odakle si, tj. iz koje zemlje? Pitam da bih znao šta mogu da ti preporučim od gejnera.
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2013, 01:04:41 posle podne »

Pozdrav ljudi , opet pitanja vezano z againer znaci 173 vidina 54kg , ishranom ne mogu unijeti toliko kalorija pa sam se odlucio za neki gainer , a to je OPTIMUM SERIOUS MASS 5500g , 55 eura , pise da po porciji ima 1250kcal sto bi meni mnogo pomoglo zaista , naravno ne bih se oslanjao mnogo na n jega nego bih se kvalitetno i hranio naravno i dobro trenirao ,........ u pitanju je ovaj pa vi procijenite valja li sto......., izvinite ako ne smije da se reklamira nista.https://www.proteini.si/me/gaineri-proteinihidrati-15/optimum-serious-mass-5500g/...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.445 sekundi sa 17 upita.