TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:42:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc-krecem u teretanu  (Pročitano 2041 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: Maj 30, 2013, 09:45:02 pre podne »

Treba da prelistas malo ovaj forum,sto se tice ishrane ti je jako bitno. Bitno je i sta,ali i kada treba da jedes...kontinuitet u treningu i ishrani ti je najbitniji.  ;)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #8 poslato: Maj 30, 2013, 06:25:37 pre podne »

Najbolje stvari za misicnu masu jesu odgovarajuca ishrana i kontinuitet u vezbanju. Nijedan suplement to ne moze da zameni. Nauci da vezbas i u narednih par meseci postepeno menjaj svoju ishranu. Ako zelis ozbiljne rezultate postepeno ces morati da ubacujes u svoju ishranu pirinac, pahuljice od celog zrna, sveze mesane salate, maslinovo ulje, ribu, orasaste plodove, jaja, vise mesa...

Jedan los obrok te nece ugojiti kao sto te ni jedan dobar obrok nece uciniti mrsavijim ili misicavijim. Potrebno je vreme.
Sačuvana
Leon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #7 poslato: Maj 30, 2013, 12:26:15 pre podne »

Znaci za pocetak samo da krenem da jedem sto vise voca, povrca i mesa i da unosim vise vode. Sada cu naci na forumu nesto o treninzima za pocetnike, pa cu posle nekog vremena siguran sam uzeti i nesto od suplementacije za misicnu masu, ako mozete odmah mi preporucite nesto sto je po vama najbolje.
@Nikola90 hvala na pomoci!
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Maj 29, 2013, 09:04:29 posle podne »

Ako do sada nikad nisi vezbao neke rezultate ces brzo da vidis. Kada biras trening najbolje je da izaberes trening za pocetnika jer to i jesi. Veoma je bitno da naucis kako se rade pravilno vezbe. Za to ce ti trebati neko iskusniji. Dobra ideja je i da se snimas necim kako bi kasnije video gde gresis. Prvih mesec dana mozes da radis i sa praznom sipkom ali veci broj ponavljanja kako bi sto pre naucio pokrete koji su ti strani.

Suplementacija za pocetnika nije uopste potrebna jer desava se da ih volja za tegovima napusti brzo tako da odu pare u nepovrat.. a i stvarno nista ti nece znaciti whey i kreatin ako ne radis vezbe pravilo i ne znas kako da pogodis misic. Za to je potrebno vreme, niko ne ocekuje od tebe da odmah znas sve.

U vezi ishrane kakva god da ti je pocetnici ce uvek imati kakve takve rezultate. Sirovo voce i povrce treba da se poveca, meso takodje kao i unos vode. Ne treba preterivati sa preradjenim secerima i sa svakojakim testima.

Vaga ne treba da ti bude merilo uspeha vec ogledalo.

3-5 dana u teretani nedeljno su dovoljna. Vise treninga nece dovesti do brzih i boljih rezultata.
Sačuvana
Leon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #5 poslato: Maj 29, 2013, 08:44:31 posle podne »

@Pedjoni
Nisam mislio bukvalno samo ledja i ruke da radim, naravno da mi hocu celo telo da radim i da mi se sve razvija, ali da bi dobio brze misicnu masu pretpostavljam da bi trebalo da uzmem protein ili kreatin, zar ne?
@Nikola90
18 godina, 179cm, 81kg. Nisam se dobro izrazio za to ledja i ruke, izvinjavam se :)
@TwinSix
Jedem bukvalno sve, nemam nista odredjeno, sta mi se jede to jedem. Zato hocu da znam sta ste vi koji vec duze trenirate i iskusni ste u tome izbacili iz ishrane, jer mi je lakse da znam sta ne smem pa to da ne jedem.

Hvala na odgovorima.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Maj 29, 2013, 08:15:35 posle podne »

Sto bi rekao Drljic Bosko,poznatiji kao Gandor:"Doziveo sam vatreno otreznjenje..." :P
Elem,drugar,treba nam malo vise podataka o tebi,sto je vec pomenuo Nikola,i da napises kako se sad hranis i kako su ti rekli da treniras,pa da se to debelo koriguje. Tu smo da pomognemo  :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #3 poslato: Maj 29, 2013, 06:51:17 posle podne »

Godine, visna, tezina... a kakav ti je to cilj 'ledja i ruke' ??
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2013, 06:49:43 posle podne »

Pa pazi odmah si pogresio u tri stavke
1) Nema ovde brzih rezultata
2) Nebulozno je da govoris cilj su mi samo ledja i ruke,a gde su ostale particije,izgledaces smesno,a i telo kad se razvija razvija se u celosti,samo je posle moguca prepravka losih particija,ali vrlo malo.
3) Ako si jako mlad mozes za pocetak da jedes sve prvih par meseci,pa posle lagano ucis vremenom sta ti prija od hrane,sta ti ne prija,i razvijas svoj sopstveni jelovnik.
4) I naravno ako nisi spreman na visegodisnje secanje gvozdja,s tim mislim zima,leto,kisha,sneg,vrucina i tako dalje i tako blize,uopste ne pocinji..
To ti je za sad ukratko
Sačuvana
Leon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2013, 06:32:00 posle podne »

Postovani, unapred svima hvala na pomoci,
krecem u teretanu i naravno sto pre bih hteo bolje rezultate, osnovni cilj su mi ledja i ruke. Jedem bukvalno sve, sta je ono sto obavezno treba izbaciti iz ishrane i sta dodati ishrani kako bi se dobila misicna masa?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 17 upita.