TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:27:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Osecam se smanjeno i slabije  (Pročitano 864 puta)
boris93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Jun 04, 2013, 04:12:47 posle podne »

Hvala za odgovor :) Sto se tice motivacije uvek je prisutna :D svaki trening mi je do maximuma. do granice bola bukvalno :) hvala jos jednom na odgovoru :)))
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2013, 10:44:42 pre podne »

To znači da si postao paćenik kao i svi mi ostali. Dobrodošao u klub!

Šta ti misliš da se ostali paćenici po teretani slučajno gledaju u ogledalo, natežu mišiće i stalno mere obim ruke? Nema tu slučajnosti jer se dešava svima koji provedu dovoljno vremena dižući tegove... tako se uostalom postaje nešto u ovomk sportu, moraš biti opterećen takvim stvarima ako želiš da uspeš. Na dobrom si putu ;)

Sve što hoću da kažem da je to što ti se dešava normalno i ne treba da paničiš, već da posmatraš šta se dešava i da naučiš iz tog iskustva kako da postaneš još bolji u ovom sportu.

Ovo ti je pravo vreme da treniraš po instinktu i da svaki dan doĂ°eš na trening bez plana i radiš po osećaju. Potroši mesec dva dana na takav trening i radi kako ti je god volja i koje god hoćeš vežbe...nebitno je.

Poenta je da probeš sam osetiti da li si pretreniran ili se samo kilaviš po teretani zato što si izgubio motivaciju? Zato na dane kada ti se ne trenira jako ti treniraj što lakše, a na dane kada se osećaš bolje guraj sve na maksimum. Tako ćeš tokom par meseci doći do nekog zaključka kojim danima imaš više, a kojima manje energije...to je upravo razlog zašto svaki pravi paćenik vodi svoj dnevnik treninga i ishrane ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
boris93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Jun 04, 2013, 12:57:37 pre podne »

Pozdrav svim forumasima. E ovako, imam problem sa tim da se osecam smanjeno, kao da gubim tipa u obimu ruke. mislim da mi je ruka manja i tako to. merim obim ruke stalno je isti 41-42, a pri tom nece vise n ida raste. rastavljam se sa zivotom na treningu i dobro se hranim, ali nista. sto se tice snage. pio sam kre-alkalin i napravio sam pauzu posle prve kutije oko 15-ak dana, ako ne i malo vise. na bencu sam na poslednjem takmicenju podigao 102.5 kg. sad mislim da ne bi mogao to da podignem. da li je stvar sa psihom malo ili su mi misici umorni pa mi treba odmor?! sta da radim sa tim sto mislim da sam manji. nisam nesto opsednut izgledom, ali ako vec treniram normalno da zelim rezultat sto se tice i izgleda i snage. nadam se da ste me razumeli. ako nesto nije jasno pitajte. Hvala unapred svima :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.