TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:42:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć potrebna  (Pročitano 1197 puta)
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #3 poslato: Jun 15, 2013, 08:05:22 posle podne »

5 dana nedeljno sa kikboksom i trcanjem kao i sa jedenjem sta stignes ti nece dati nikakve rezulatate. Verovatno ces ostati kakav si sad. Kesice proteina u ovom slucaju su extremna glupost. A i kako sto kaze skemi, svaki dan se javlja neki slican tebi i uvek je isti problem. Previse fizicke aktivnosti i nedovoljna ishrana.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2013, 01:56:04 posle podne »

Ne moguce da nisi nasao nista slicno, jer ovakva pitanja se postavljaju bukvalno svaki dan! hard gainera ima na sve strane. Tvoj odnos tezina-visina mi govori da ti treba preko 20 kila mase... to za jedno leto ne mozes da nabacis, i zaboravi ako si mislio "da se sredis za leto" a i nije zdravo da se preterano brzo gojis. Tebi nikakve dijete nisu potrebne, jedi meso u sto vecim kolicinama, sve vrste povrca, bademe, kikiriki, salate, ma jedi SVE! I taj boks i to trcanje ti uopste ne ide u prilog jer se verovatno previse trosis a nemas hranu da nadoknadis kalorije.. Procackaj forum, poslusaj savete, ali jedno je sigurno, ako ne budes bio u kalorijskom suficitu svaki dan, nema mase.
Sačuvana
TeTre6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2013, 12:54:01 posle podne »

Pozdrav svima! Ovako, s' obzirom na to da se završila škola i nemam više mnogo obaveza, odlučio sam da se bacim na trening, tj povećanje mišićne mase ovog leta. Idem u teretanu 5 puta nedeljno, i treniram Kik-boks (nedavno sam počeo). Idem i na trčanje kad imam vremena. U poslednje vreme sam dosta zabušavao oko treninga zbog gore navedenog razloga. Imam 18 godina, visok sam 188cm i težak 64kg. Što se tiče ishrane, katastrofalna je. Jedem šta stignem i kad stignem, uopšte nisam vodio računa o tome. Zato sam ovde da tražim vaš savet, kako sve to da uskladim sa treninzima, koliko obroka, šta da izbacim iz ishrane itd. Uglavnom, bilo bi idealno da mi neko od stručnijih preporuči jedan tipičan dan kako bih trebao da se hranim. Ranije sam uzimao Volumass 35 koji mi je pomogao dosta, naravno dok sam ga uzimao. Ali, pošto mi moj budžet ne dozvoljava da kupujem velike količine, nema ništa od toga. Sad sam razmišljao da počnem da uzimam kesice Whey proteina, da imam 4 kesica nedeljno, od prilike. Razmišljao sam i o kreatinu, ali ovde sam da bih čuo vaše savete. Inače, nemojte misliti da me mrzi da pogledam teme po forumu. Gledao sam dobrih sat vremena i nisam našao ništa u skladu sa onim što ja želim.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.