TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:00:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vrat  (Pročitano 1158 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Jun 22, 2013, 11:20:08 posle podne »

Pogledaj članak

http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/prednja-postura-glave-protruzija-glave.html
Sačuvana
Filips
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2013, 12:18:57 posle podne »

Posle zgibova u toku dana koci mi se vrat. Izgleda mi kao da je izmedju 2 vratn. prslj. nastao veci razmak. Pocetnik sam pa nisam siguran da li je ta reakcija normalna. Kad se sve smirilo pokusao sam ponovo da radim zgibove i opet isto. Kad mi je glava zabacena prema napred osecam pritisak. Pogotovo pri radu za kompom, kontam da je zbog istog polozaja i loseg drzanja. Vrat mi je iskrivljen prema napred i od kad radim zgibove imam utisak da se jos vise iskrivio. Svojevoljno mogu dosta da ispravim vrat pa mislim da bi moglo da se koriguje. Ali i kad se trudim da drzim ledja pravo vrat me steze. Zbog cega kod mene dolazi do stresa u vratu, neznam lupam mozda ne ukljucujem misice kako treba pri izvodjenju vezbe? Prilikom pokreta sta sa radim da stabilizujem gornji deo tela, kad treba da pomerim lopatice, a kad da stegnem latisimuse? Sta da radim?
« Poslednja izmena: Jun 21, 2013, 08:07:52 posle podne od strane Filips » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 17 upita.