TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 01:11:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc pri suplementaciji u Karateu  (Pročitano 2333 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Jun 24, 2013, 09:38:56 posle podne »

Ne treba ti dextroza ukoliko u toku dana uneses dovoljno slozenih ugljenih hidrata.
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #8 poslato: Jun 24, 2013, 03:31:38 pre podne »

E,da,imam jos neka mala pitanja... :)
jel je korisno da sa ovim NO i glutaminom uzmem i dextrozu kao dodatak ugljenih hidrata?
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #7 poslato: Jun 23, 2013, 06:16:38 posle podne »

Pa da,uzecu suplement malo kasnije,a prvo su ishranu poboljsati i pojacati pa cu onda poceti da koristim suplemente.
Hvala vam na odgovorima...  :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Jun 23, 2013, 05:56:32 posle podne »

Losu ishranu ne mozes kompezovati suplementacijom ,tako da prvo tu moras izvrsiti korekcije.Dobra opcija ti je da uzmes glutamin i HotBlood.
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #5 poslato: Jun 23, 2013, 05:54:09 posle podne »

trenutno imam samo 3 obroka dnevno jer ne mogu da stignem zbog fakulteta,ali sada krece leto pa ce biti lakse :)

Tako sam i mislio za hlutamin,a od NO reaktora sam pronasao Attack i Hot blood.
Cena mi je podnosljivo a prema pakovanju i nacinu doziranja sam video da ce dosta dugo i trajati.Mozes li mi reci koliko su ovi proizvodi korisni i koji bi bio bolji od ova dva?
Pise u opisu da daju snagu,izdrzljivost,bolju pumpu i fokus tokom treninga,to je tacno ono sto meni treba. I malo mi je cudno recimo kod Attack-a pise da ide jedna doza pre treninga samo 2g.Jel to tacno? hvala unapred na odgovorima!  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jun 23, 2013, 05:39:07 posle podne »

Ishranu svakako moraš da poboljšaš, koristio suplemente ili ne. Ne znam kako se sada hraniš.... Ako uzmeš samo glutamin, on će odraditi ono čemu i služi - pomoći će ti u boljem oporavku tela od treninga.
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2013, 05:03:46 posle podne »

Na mesecnom nivou,recimo oko 4000din,sta da radim,studiram pa i ne mogu nesto mnogo para na to da dajem... :-[
A jel moze to na neki nacim sto se tice mase,da ja korigujem ishranu i pojacam je,a od suplemenata da usmem nesto za snagu i izdrzljivost ili glutamin?
I sta mislite o tome,ako bih uzimao samo glutamin,koliko bi to imalo efekta?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jun 22, 2013, 08:22:14 pre podne »

Pozdrav, Alexa! :)

Tvoji drugovi uzimaju kombinaciju NO reaktora(snaga i izdržljivost) i glutamina(brži oporavak mišića). To je dobra kombinacija, Ipak, ako želiš i povećanje mišićne mase, pored visokoproteinske ishrane, od suplementacije potreban ti i je i whey protein.

Možeš li nam reći koliko bi novca na mesečnom nivou mogao izdvojiti za suplementaciju?
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Jun 22, 2013, 03:21:29 pre podne »

Pozdrav,nov sam na forumu... :)
Hteo bih da vas zamolim da mi pomognete pri izboru nekog suplementa koji ce mi dati snagu,izdrzljivost,eksplozivnost i mozda povecanje misicne mase a ukoliko je moguce ipak ne izgubim na brzini mnogo...
Treniram karate vec 10 god. ,dosta sam uspesan ali nema nekog veceg napretka bez suplemenata.Dosta mojih drugova iz reprezentacije uzimaju kombinaciju Horse power-a i glutamina.E sad interesuje me sta vi mislite o toj kombinaciji.Mozete mi dati jos neke savete sta bi mozda od suplemenata bilo bolje za ovaj sport a da to ipak bude i za neke razumne pare.Inace visok sam 170cm i tezak 62kg,malo je,znam,ali za moj sport i nije tako lose.... Svi saveti su dobrodosli! :) hvala unapred!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 19 upita.