TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397311 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 04, 2024, 11:22:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Neki problemi sa stomakom i ishrana.  (Pročitano 2425 puta)
Mfly92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #3 poslato: Jun 29, 2013, 09:54:12 pre podne »

Pa ovi dana mi je uglavnom bilo ok, ali samo po neki put mi je blia muka i teško u stomaku posle jela. MeĂ°utim, juče sam putovao autobusom oko 6 sati i za to vreme mi je bilo ok, ali zato kad sam stigao kući... katastrofa. Muka, povraćanje... Evo, još me zeza stomak malo.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2013, 02:22:07 posle podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum,

s obzirom da je u pitanju i zdravstveni problem sačekala bih odgovor naše doktorice, da budemo sigurni da ćeš dobiti adekvatan savet u vezi načina ishrane.

Kakva je situacija u ovom trenutku? Kako se osećaš? kažeš da ti se još uvek javljaju te mučnine?
Sačuvana
Mfly92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2013, 07:49:28 posle podne »

Pozdrav svima.  :)
Imam 20. godina visok 180 cm i trenutno 55kg.
Od kad znam za sebe sam dosta mršav, ali sam pre 2 meseca sam uspeo da se ugojim i imao sam 61kg ali sam dobio valjda neki stomačni virus, imao sam nagon na povraćanje, podrigivanje, neka napetost u grlu i stomaku... pa sam završio na infektivno par dana i dobijao neke infuzije. Vadio sam krv, stolicu dao na analizu, radio ekg, ultrazvuk i sve je bilo dobro, ovih dana moram stolicu da dam na analizu za svarljivost hrane i parazite. Problem je što još uvek ne mogu da umirim stomak, kada pojedem malo više bude mi muka (ali ne svaki put) ili po neki put tako krene da mi bude muka iz čista mira  ::) ...
Moja pitanja su: Da li je moguće da ako sam preterao sa hranom da zeznem ovako stomak? A i
Imate li vi neke preporuke šta da radim ?
Od ponedeljka treba da krenem da radim na poslu koji iako radim napolju nije baš preterano fizički težak, ali gde jedna smena traje 12 sati, pa me zanima kako bi ishrana trebalo da mi izgleda, šta da jedem kući, šta tamo da nosim da jedem da bude kalorično, ali ne preterano teško za stomak? A imam problem kad ustanem rano ne mogu da doručkujem već tek posle 2 sata.
Pre nego što sam se razboleo, dosta sam forsirao barena jaja, da li je zbog toga ? Lekar mi reče da bi sve trebalo da je uredu i da stres može da bude uzrok.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 17 upita.