TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 06:46:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Guarana 200mg  (Pročitano 2223 puta)
napoleo55555
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jul 03, 2013, 01:26:16 posle podne »

Pozdrav!
Hvala ti puno na savetima.
Probacu obavezno ovaj ekstrakt pre ucenja.

Inace, od guarane sam digo ruke. Juče sam probao 9 kapsula ujutru na prazan stomak, sto bi po kofeinskom sadrzaju trebalo da bude kao 2 i po- 3 kafe. Ali opet ništa. Jedino sto sam primetio je male brze disanje, inace drugih osetnih efekta nema. Sta vise, malo je falilo da se uspavam.
2-3 kafe itekako mogu da osetim ( ne u nekoj ogromnoj meri, ali efekti su itekako prepoznatljivi), dok kdo guarane koja bi trebalo da ima jaci sadrzaj koefeina ne osecam ništa. Stvarno ne shvatam u čemu je problem...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jun 29, 2013, 09:01:32 pre podne »

Pozdrav,

Natrol je firma sa visokom reputacijom, a Guarana jedan od traženijih proizvoda.

Tvoja tolerancija na kofein je očigledno vrlo visoka, jer 200 mg ne osećaš.... a kada si povećao dozu osetio si tipične simptome predoziranja kofeinom - drtavica itd....

Guarana ti jednostavno ne odgovara, a mislim da imaš i suviše visoka očekivanja od ovih suplemenata.

Preterivanje sa dozom neće dati bolje rezultate.

Pre treninga možeš probati sa nekim NO reaktorom, poput Scitec Hot blood-a.  Oni šire krvne sudove i dobar su mentalni podsticaj za trening.

Za učenje, koncentraciju  - preporučujem Ginko biloba ekstrakt.

Ne zaboravi da provetravaš prostoriju, da se krećeš, odradiš laganiji trening -makar to bilo i 15 minuta, da se naspavaš - sve ovo utiče na koncentraciju i bolje učenje.  Unosi dosta tečnosti.

Od prirodnih stimulansa, meni je običan zeleni čaj sa limunom koji sama napravim odličan stimulans. 
Sačuvana
napoleo55555
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2013, 05:30:26 posle podne »

Pozdrav!
Dugogodišnji sam kupac i korisnik vaših proizvoda. Sva suplementacija je uspešno zadovoljavala moje potrebe.
Neko vreme sam trazio alternativu za kofein. Kofein sam najvise izvalcio iz kafe i zelenog caja. Male količine kofeina ( do 200 mg ) nemaju neko jako dejstvo na moj organizam. Zato sam povecao dozu, ali su se javile jake nus pojave, kao sto su : drhtavica, mucnina, znojenje itd.
Na netu sam nasao da guarana pored visokog sadrzaja kofeina, sadrzi i neke druge komplekse koji pratkicno otkljanjaju drhtanje ruku, nervozu  i napetost koju kafa daje. Zato sam kupio Guaranu od Natrol-a. 200 mg-4:1 ekstrakt.

Na kutijici pise da se pije 1 tableta dnevno na prazan stomak ( eventualno dve, oko rucka ) za mentalnu i fizicku stimulaciju i "poboljsano" raspolozenje.
Probao sam dozu od 1 tablete i nisam nista osetio. Medjutim tada sam bio jako umoran, pa sam imao opravdanje.
Posle dva dana sam ujjutru na prazan stomak popio 5 kapsula guarane. Hteo sam da vidim da li zaista dobro stimuliše, ali opet ništa. Bukvalno nisam osetio ni miligram.  Sat vremena nakon konzumiranja otisao sam na spavanje i pri licno se lako uspavao.
Zamolio bih vas da mi date neki predlog. Da li je moiguce da "Natrol" samo komercijalizuje bezveredne proizvode ili je nesto do mene?
Bez obzira na guaranu, da li mozete da mi preporucite neki drugi stimulans (prirodni-sinteticki,  pogotovo sa psihickim dejstvom ) koji bih koristio pri učenju i eventualno ujutru?
Unapred hvala!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 13 upita.