TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 10:40:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 33-godišnji početnik  (Pročitano 1388 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2013, 01:20:30 posle podne »

S obzirom da tema već postoji na
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=181195.msg2523946#new

ova će biti zaključana.

Sačuvana
Ivan_kv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2013, 06:44:24 pre podne »

Pozdrav svima.
Ja već duže vreme,ne prijavljen na forum,čitam postove iz kojih mi je lakše da saznam sve o sportu kojim sam počeo da se bavim. Kažu kriza srednjeg doba :D možda i jeste tako,ali ceo život sam radio na sebi i želeo da izgledam pristojno,ali se sportom nikada nisam bavio profesionalno osim onako usputno,a i prirodno sam definisan,naravno ne nešto extra. Isto tako prirodno imam i veliku snagu,koja naravnom prilivom godina je sva manja i manja.  
E,sada,bio sam pušač,ostavio sam cigarete pre četiri godine,i nabacio sam 20kg. Nisam obraćao pažnju na to sve dok nisam primetio da više bez stenjanja i napora nemogu da se obujem i čak obučem. Tako da sam pre četiri meseca krenuo u teretanu. Trener mi je dao režim ishrane i sa 93 kg sam pao na 85 za samo dva meseca. Sada imam 86kg a visok sam 174 cm. Pošto radim specifičan posao,u kancelariji sam 12 sati,i radim turnus 12-24-12-48 (vršim kontrolu radnika obezbeĂ°enja u jednoj firmi),nisam u mogućnosti da koristim režim,ali sam poboljšao ishranu,odnosno,izbacio sam hleb (jedem ražani,ruski hleb i to po malo),pijem 2-3 l vode dnevno,jedem pet puta dnevno,tri +dve užine (ali ne stalno),jedem puno voća i izbegavam slatkiše koliko mogu :) U teretanu idem tri puta nedeljno po sat i po, i pešačim 4km do 6km kada imam vremena. Osećam da mi se snaga vratila odnosno,poboljšala,i da sam agilniji.
Trenutno me muči to što sam pao psihički,gubim volju,nervira me stomak na kojem mi se zadržala većina sala,gubim snagu u toku treninga pa mi se vraća pred kraj,ali me onda napada želudačna kiselina pa mi nije nidočega. Pio sam lcarnitin,šumeći,na početku,nisam osetio ništa specijalno,možda sam imao malo placebo efekat,ali ništa posebno.
Sada me interesuje Vaš predlog. Šta od sublemenata da kupim,za sagorevanje masti i povećanje energije i želje za treningom,ali nešto što stvarno pomaže a naravno da nije u velikom cenovnom rangu (imam malo veću porodicu,pa su mi malo veći troškovi kao i svima jbg-a...a i žena već planira da me stavi u top zbog teretane).
Malo sam vise napisao, to znam,ali želim da postignem što bolje rezultate jer mi teretana pomaže kao ventil i bekstvo od realnosti,a sada imam taj problem što malo psihički padam. Tako da primam sve sugestije i pomoć u vezi mog pitanja o proizvodima za koje sam pitao.
I još jednom hvala
« Poslednja izmena: Jul 09, 2013, 06:52:10 pre podne od strane Ivan_kv » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.