TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 01:36:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preporuka za preparate (osetljiv stomak)  (Pročitano 1873 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Septembar 02, 2013, 08:30:48 pre podne »

Citat:  link=topic=183535.msg2561805#msg2561805 date=1377976658
Hvala puno na vremenu i preporuci. Samo jos jedno podpitanje za "100% Iso Whey Zero" sobzirom da se pije jednom dnevno samo, preporuci kad. ujutru/uvece/pre/posle treninga..

najbolje je posle treninga zbog oporavka mišića, 1 merica sa vodom, 300-400 ml.

Može i više puta dnevno da se pije, mada više od 2 puta dnevno nema potrebe (ipak treba proteine unositi i iz čvrstih izvora - hrane) - može npr ujutru.
Sačuvana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #5 poslato: Avgust 31, 2013, 08:17:38 posle podne »

Hvala puno na vremenu i preporuci. Samo jos jedno podpitanje za "100% Iso Whey Zero" sobzirom da se pije jednom dnevno samo, preporuci kad. ujutru/uvece/pre/posle treninga..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2013, 09:23:34 pre podne »

Mass 20 ima dosta šećera, moguće je da ti to smeta...

Surutka u prahu i protein surutke su dve različite stvari - surutka u prahu jeste teška za stomak i ima jako malo proteina...

od manjih pakovanja ja bih ti preporučila da probaš Biotech Iso whey zero - novo pakovanje, LACTOSE FREE - odličan,kvalitetan i ukusan protein bez laktoze.... ne bi trebalo da imaš ikakvih problema sa stomakom!
Sačuvana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Avgust 30, 2013, 07:41:50 posle podne »

Probao sam cistu surutku u prahu i imao problema, otud mi i ideja da me mozda iz "mass 20" surutka zeza. Koristim mlecne proizvode (cokolada, eurokrem,sladoled...) ali jako slabo pijem mleko/jogurt itd.. popijem li malo vise mleka.. problem sa stomakom   8)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Avgust 30, 2013, 06:32:49 posle podne »

da li si probao čist protein surutke?  moj savet je da probaš npr Dymatize Elite whey ili Scitec 100% whey protein professional koji u sebi sadrže digestivne enzime i da ih popiješ sa vodom. Bilo bi najbolje da od nekoga možeš da uzmeš jednu dozu čisto da vidiš kako reaguješ...

možda je laktoza problem, da li uopšte konzumiraš mlečne proizvode?
Sačuvana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2013, 05:42:40 posle podne »

Generalno imam osetljiv stomak kada su u pitanju mesne preradjevine, mleko, itd. Konkretno problem sa dijarejom. Uzo sam od druga Scietec Nutrition Mass 20 da vidim kako ce delovati i ispostavilo se da imam problem sa grcevima i dijarejom posle par konzumiranja a isti problem sam imao kad sam pio surutku u prahu. (sad ne znam da li je moglo na to da utice par piva/zestokih pica 1-2 dana ranije i sl jer mi drug rece kao da moze)

 Da li je neko upucen sta konkretno meni moze da smeta u ovim preparatima? I neka preporuka za preparate koje bi trebalo da mogu da koristim bez stomacnih komplikacija.

 Vezbam rekreativno zavisno koliko umoran dodjem s' posla. Trebalo bi mi koji kg (2-3) vise misicne mase.

 Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.