TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:22:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nus pojave  (Pročitano 10020 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #22 poslato: Mart 11, 2007, 12:05:56 posle podne »

ima vremena za sve...sad je vazno samo da se dobro jede i trenira 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Mart 11, 2007, 11:17:35 pre podne »

Vecina vas ovde ima manje od 21 i jedva godinu dana vezbackog staza u pravom smsilu te reci. Opste je poznata cinjenica i da oni najzadrtiji zagovornici upotrebe AAS u BB ne preporucuju upotrebu ovih medikamenat apre 21-22 godine a da iza sbe nemate barem 3 gocine redovnog i kvalitenog treninga i naravno ishrane.

Treba da znate da za ovu tvrdnju postoji jako dobri i cvrsti razlozi. Ne pada mi na pamet da vam ovom prilikom prosipam pricu o tome kako su AAS ko zna kako opasni i da ce vam otpasti "tigric" ako ih koristite.

Centralno mesto ove price je istina po svaku cenu na prvom mestu!

Priznacete da taktika zastrasivanja nikada nije u istoriji imala neke znacajnije rezultate i nije mogla da odagna radoznale od njihove namere.

ALI, iako nisi smrtno opasni, steroidi i ipak definitivno nisu za svakoga. AKO koristite AAS da bi ste na brzinu postali veliki i nabacili brdo misica na lak nacin to je cist idiotizam. Steroidi mogu imati svoje mesto kao pomoc u treningu iskusnih vezbaca ciji su apetiti mnogo veci od vaseg "letnjewg sredjivanja".

Ako ih vec i uzimate onda obavezno radite testiranje krvi i obavezno zivite zdravo. UPAMTITE: stro su vece doze veca je opasnost od pomenutih bocnih efekata na zdravlje. Ne izazivajte sudbinu time sto cete uporedo sa uzimanjem AAS konzumirati alkohol, cigarete i "rekreativne" droge te sporvoditi losu ishranu u delo.

Ako sve ovo radite e onda vi bas trazite nevolju!!!



U potpunosti se slazem sa svime gore navedenim!  Ne igrajte se sa zdravljem!
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #20 poslato: Mart 06, 2007, 09:45:28 posle podne »

Vecina vas ovde ima manje od 21 i jedva godinu dana vezbackog staza u pravom smsilu te reci. Opste je poznata cinjenica i da oni najzadrtiji zagovornici upotrebe AAS u BB ne preporucuju upotrebu ovih medikamenat apre 21-22 godine a da iza sbe nemate barem 3 gocine redovnog i kvalitenog treninga i naravno ishrane.

Treba da znate da za ovu tvrdnju postoji jako dobri i cvrsti razlozi. Ne pada mi na pamet da vam ovom prilikom prosipam pricu o tome kako su AAS ko zna kako opasni i da ce vam otpasti "tigric" ako ih koristite.

Centralno mesto ove price je istina po svaku cenu na prvom mestu!

Priznacete da taktika zastrasivanja nikada nije u istoriji imala neke znacajnije rezultate i nije mogla da odagna radoznale od njihove namere.

ALI, iako nisi smrtno opasni, steroidi i ipak definitivno nisu za svakoga. AKO koristite AAS da bi ste na brzinu postali veliki i nabacili brdo misica na lak nacin to je cist idiotizam. Steroidi mogu imati svoje mesto kao pomoc u treningu iskusnih vezbaca ciji su apetiti mnogo veci od vaseg "letnjewg sredjivanja".

Ako ih vec i uzimate onda obavezno radite testiranje krvi i obavezno zivite zdravo. UPAMTITE: stro su vece doze veca je opasnost od pomenutih bocnih efekata na zdravlje. Ne izazivajte sudbinu time sto cete uporedo sa uzimanjem AAS konzumirati alkohol, cigarete i "rekreativne" droge te sporvoditi losu ishranu u delo.

Ako sve ovo radite e onda vi bas trazite nevolju!!!

Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #19 poslato: Novembar 13, 2006, 09:29:41 posle podne »

omaklo mi se, umjesto reply kliknuo sam na quote. jbg deshava se :)
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #18 poslato: Novembar 13, 2006, 08:28:27 posle podne »

ne kontam zasto si mene ciitirao ???
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #17 poslato: Novembar 13, 2006, 04:53:55 posle podne »

naravno da u posebnoj temi o tome ti i pricam, sa nestrpljenjem cekam

rijec je o rijetkim mogucim negativnim ishodima i nema potrebe za prizivanjem babaroga i shirenjem paranoje
but safety first!!!

dvije najvece nuspojave kod koriscenja hemije su neinformisanost i nedostatak zdravog razuma, koje u vecini slucajeva dovode do belaja ...

to sto neki dozivljavaju korisnike aas tako i tako, spada u neki prosti shovinizam ...

sto se tice zavisnosti i tu su slabe rachunice. recimo da se aas uzimaju 2 do 3 ciklusa godisnje. a suplementi se uzimaju non stop.(poredjenje je ko jabuke i krushke al' ajde) ja bez hemije naravno da mogu da treniram al bez suplemenata me bash nesto i nije mnogo volja. jel mozda treba da se lijecim od ove zavisnosti?
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #16 poslato: Novembar 12, 2006, 02:44:40 posle podne »

naravno da u posebnoj temi o tome ti i pricam, sa nestrpljenjem cekam
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Novembar 11, 2006, 04:51:27 posle podne »

aha, pa aj  mogao  bih da nam izlozis bas svoj raspored ishrane i treninga u udarnoj sezoni, naravno kad budes imao vremena

Vec sam to imao u planu.Pisacu o svom nacinu ishrane kao i o treninzima.Ali ne ovde vec cu otvoriti posebne teme za to.Nadam se da ce to vecini pomoci.
Sačuvana
milovan puric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #14 poslato: Novembar 11, 2006, 02:32:47 posle podne »

Evo i ja da bacim koju rec o aas, znaci po meni jedini opravdani razlog da se uzmu aas je da ste vezbali dovoljno dugo vremena na suvo i onda ste jednostavno dostigli svoj genetski max, pa i ako ste posle toga zeleli da preskocite to onda ok. A ovako na pocetku treniranja mi je totalno bezveze, i pesimisticki......
Sačuvana
Train hard !
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #13 poslato: Novembar 11, 2006, 12:19:17 pre podne »

aha, pa aj  mogao  bih da nam izlozis bas svoj raspored ishrane i treninga u udarnoj sezoni, naravno kad budes imao vremena
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 10, 2006, 02:53:06 posle podne »

Svaka cast, mislim izgledas do jaja , ne mogu da verujem da nista od sterosa nisi uzimao.
A koje suplemente koristis???

Kao prvo hvala na komplimentu.Sto se stereoida tice malo ko mi veruje ali bog mi je svedok a on vidi sve.
Sto se suplemenata tice navescu sta trenutno uzimam dok sam u pripremama za takmicenje.

Elite whey protein od DYM firme, tecne amino isto od DYM, BCCA zastita od  razgradnje misica od BIO firme, Amino 3200 u tabletama od BIO, Glutamin od firme universal, multivitamini SNAK od universala.
-Znaci to je sada dok sam na dijetama pred takmicenje.Inace kada sam na masi u off sezoni najcesce koristim:
Creatin u kombinaciji sa wolumasom 35 jer mi daju odlican efekat na rast mase.Od ove kombinacije eksplodiram u veoma kratkom roku.
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #11 poslato: Novembar 09, 2006, 09:57:29 posle podne »

Svaka cast, mislim izgledas do jaja , ne mogu da verujem da nista od sterosa nisi uzimao.
A koje suplemente koristis???
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Novembar 09, 2006, 03:51:22 posle podne »

U ovome sportu sve je manje sportista koji NE koriste hemiju sto je po meni strasno! Ipak najstrasnije je podatak da mladez po teretanama pocinje sa uzimanjem lekova vec u veoma ranom periodu svog vezbanja i svoje starosti.Za ovaj niz godina bio sam svedok svega i svacega.Slobodno mogu reci da sam bio zgranut ko sve kupuje i ko sve to prodaje.Jednom recju katastrofa!
I zasto sve to??? da na plazi izgledate lepo pred zenskim delom? ili za neki prestiz pred drugovima? Ili takmicarski deo?  Svaki od ovih delova je pogresan.Vredi li zbog toga unistiti svoj zivot?! Mislim da NE!
Kada krenem iz svog iskustva vrlo dobro znam da sam prvih sest godina vezbao skroz na suvo! Znaci cak nisam uzimao ni suplemente vec samo hrana i spartanski rad u teretani.Sada medjutim kada pogledam zaprepastim se jer se vecina ljudi roka svime i svacime a vezbaju par meseci.
To je skroz pogresno!!! 
Evo vam porimer-uzmite mene!  Ja sam takmicar u kategoriji BBK i ne uzimam lekove niti imam namere.A izgledam veoma dobro i odlicno prolazim na takmicenjima.U samome sam vrhu uvek bio.Naravno mogu zahvaliti dosta i mojoj genetici ali i suplementima koje uzimam.
Nije istina kada neko kaze da se bez hemije ne moze! Moze se i bez nje imati lepo telo.Ali treba malo vise vremena.Mislim da je bolje malo biti strpljiviji nego brzoplet i unistiti sebe.
Verovatno ce vecina vas reci: -Ma bas me briga sta ti govoris uradicu kako ja hocu!
Naravno da ce svako od vas uciniti i doci do uspeha na jedan ili drugi nacin.Ali koji je pravi? Razmislite jako dobro!
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 24, 2006, 11:20:26 pre podne »

zasto me to ne cudi
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2006, 11:16:35 pre podne »

slazhem se..evo sad je doshao taj lik shto je uzimao neke AAS,i pao je sa 103 kg skoro skroz chiste misicne mase na 83 kg sada..
dechko je bio na lechenju inache..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 17 upita.