TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 08:21:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efedrin??????.  (Pročitano 58488 puta)
shevchenko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #115 poslato: Mart 23, 2009, 09:01:23 posle podne »

Pozdrav ljudi Pratim vas vec duze vreme i stvarno ste exta ! Pre nekih dve nedelje doso sam na ideju da uzmem efedrin zbog viska kilograma ! Ali kako se priblizavao dan kada sam ga kupio sto je bilo juce sve mi se vise i vise povecavala doza straha od nezeljenih posledica ! Tako da sam sada u potpunoj dilemi da li da pocnem da ga konzumiram  ??? Procitao sam pregrst textova o ovome i pored toga migde nisam nasao podatak da li  u odredjenm dozama kao sto su 25-35 mg dnevno ako se konzumira recimo 3 dana,pa se napravi pauza 2 dana moze da bude stetan u smislu da moze da se rikne ? Procitao sam ja da na svakoga delije razlicito ali me interesuje vase misljenje. Ja nameru da skinem nekih 13-16 kg u periodu od 2 meseca.Inace idem uteretanu , radim kardio a ubacio bi rado i trcanje ako mislite da je potrebno.Ishrana mi je sredjena vec dug vremenski period i kilaza mi zaista pada 3-4 kg mesecno,ali mi je sada potrebno da u periodu od 2 meseca stignem do zeljene tezine.Pozdrav i hvala vam u napred.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #114 poslato: Februar 06, 2008, 06:06:59 posle podne »

Naravno da razumem....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #113 poslato: Februar 06, 2008, 12:18:09 posle podne »

Ne Pedja nisi me skontao,znam ja da su ampule pravljene kako bi  AAS brze delovao,nego nisam imao pretstavu da se u tolikoj meri razlikuje od tableta.... 8) 8)

pa kazem...zar ti nije logicki da nesto sto se aplricira intramusklarno ili jos gore..intraveznozno..brzo DOSTIZE CILJ...nego nesto sto ide kroz usta u zeludac..pa kada se tamo razgradi filtirara ga jetra..pa tek onda postize cilj..i to naravno..u smanjenoj meri....

razumes
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #112 poslato: Februar 05, 2008, 12:32:38 posle podne »

Ne Pedja nisi me skontao,znam ja da su ampule pravljene kako bi  AAS brze delovao,nego nisam imao pretstavu da se u tolikoj meri razlikuje od tableta.... 8) 8)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #111 poslato: Februar 05, 2008, 12:13:04 posle podne »

efedrin je mnogo jak i mocan osiho stimulans.inekcioni mora da bude strogo kontrolisan pri uzimanju.licno sam ga koristio;vise se ne koristi u vrhunskom sportu jel se vrlo lako detektuje.inekcioni funkcionise samo u toj formi.ako ga popijes nemoze da prodje odredjene membrane u orgenizmu jel je napravljen da ide direkt u krv.efedrin ti dize ceo potencijal tela pravi ti veliku zelju za treningom poboljsava ti kordinaciju telal kontrakciju misica poboljsava disalje i protok kiseonika ubrzava red srca samim tim povecava i snagu tela.glavni udarac ima prva tri sata posle popusta.to je i vreme koje ti je bitno ako upadnes u problem sa njim.to nije preparat za tebe jel sigurno nemas uslove da ga uzimas a i potreba .ishod moze da bude katastrofalan.ja sm ga koristio u italiji na velikim trkama i znam koliko je to mocan lek cak sam i sam jednom bio u problemu sa niim .a bio sam pod nadzorom vilikih sportskih lokara .na svkog deluje drugacije teko da ti nevrede todja iskustva.naglasavam ti da ti to nemas potrebe da probas jel je jako opasno i mozes da napravis velike probleme svom organizmu sa fatalnim posledicama.mani se toga zivot je lep dolazi leto ribica sport zezanj to je lepse od efedrina veruj mi.taj animal kat je preparat koji ce tebe lepo da vozi na treningu eto probaj to imaces rezultate sigurno.pozdrav svima

odlican post..
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #110 poslato: Februar 05, 2008, 09:51:58 pre podne »

Ac radi tu nema govora...
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #109 poslato: Februar 05, 2008, 09:51:50 pre podne »

mozda nije bas za ovu temu, al sta je najbolje da uzmem za def, tj da skinem malo sala na stomaku?  osim efedrina?
Nije los ni Dyma Burn ili Stim & Trim, ali kao sto ljudi rekose, pravilna ishrana i trening su pravi recept za dobar stomak.
Sačuvana
biciklista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #108 poslato: Februar 05, 2008, 09:41:50 pre podne »

efedrin je mnogo jak i mocan osiho stimulans.inekcioni mora da bude strogo kontrolisan pri uzimanju.licno sam ga koristio;vise se ne koristi u vrhunskom sportu jel se vrlo lako detektuje.inekcioni funkcionise samo u toj formi.ako ga popijes nemoze da prodje odredjene membrane u orgenizmu jel je napravljen da ide direkt u krv.efedrin ti dize ceo potencijal tela pravi ti veliku zelju za treningom poboljsava ti kordinaciju telal kontrakciju misica poboljsava disalje i protok kiseonika ubrzava red srca samim tim povecava i snagu tela.glavni udarac ima prva tri sata posle popusta.to je i vreme koje ti je bitno ako upadnes u problem sa njim.to nije preparat za tebe jel sigurno nemas uslove da ga uzimas a i potreba .ishod moze da bude katastrofalan.ja sm ga koristio u italiji na velikim trkama i znam koliko je to mocan lek cak sam i sam jednom bio u problemu sa niim .a bio sam pod nadzorom vilikih sportskih lokara .na svkog deluje drugacije teko da ti nevrede todja iskustva.naglasavam ti da ti to nemas potrebe da probas jel je jako opasno i mozes da napravis velike probleme svom organizmu sa fatalnim posledicama.mani se toga zivot je lep dolazi leto ribica sport zezanj to je lepse od efedrina veruj mi.taj animal kat je preparat koji ce tebe lepo da vozi na treningu eto probaj to imaces rezultate sigurno.pozdrav svima
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #107 poslato: Februar 05, 2008, 07:43:03 pre podne »

Bolje da je pokusao da nadje neki sagorevac sa effedrom vec nego sto je dao pare za ovo..
@Pedja  ..Jel ima nesto sto ti neznash? XD :P
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #106 poslato: Februar 05, 2008, 05:22:20 pre podne »

Znaci WoW........Nisam imao pojma da toliko moze da bude razlike izmedju istog preparata u tabletama i ampulama.......
Sto se tice clena,znam da je on neka vrsta leka....Ali opet mogu se postici priblizni,ali opet ne mogu isti.......Mislim po meni je on vrh ako neko drzi do sebe i ako ga uzme jednom godisnje radi defke,sto bi se reklo s'vremena na vreme.....

pa zar ti logika stvari ne namece sam dogvor?/

zar mislis da bi onda praivli u ospte inekcione rastovre da nisi bolji..brzi...od tableta..ali i naravno..mnogo opasniji kod pogresne upotrebe...?..a pogtovo igranje sa ovim stvarim kao sto su psihostimlansi koji semogu ubrzigvati intraveznosno.

zar si mislio da je ova ampla pravlnja iskucivo za oralni unosanje??
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #105 poslato: Februar 04, 2008, 08:43:24 posle podne »

I meni je drago sto sam naucio mnogo ranije iz iskustava 2gih ljudi,sada je na meni da to prosledim bar onoliko koliko mogu :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #104 poslato: Februar 04, 2008, 08:41:42 posle podne »

Upravo to,drago mi je da razumes!
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #103 poslato: Februar 04, 2008, 08:39:22 posle podne »

Naravno slazem se....Bez regulisane ishrane,dobrog treninga i odmora nema rezultata...Nijedan AAS ili suplement ti ne moze pomoci ako to ne sredis u defci....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #102 poslato: Februar 04, 2008, 08:19:03 posle podne »

Nece ti pomoci ni ef ni clenbuterol ako ne izragulises ishranu na pravi nacin.Na prvom mestu ishrana,jak tezinski trening u kombinaciji sa cadiom.Pokusaj sa animal cuts.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #101 poslato: Februar 04, 2008, 08:13:21 posle podne »

Pa ako hoces natural putem imas razne opcije,a u svakom slucaju umesto efedrina je clenbuterol najbolja opcija,jer ne spada u AAS i ne pravi toliko stetu......
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.