TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 02:44:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport nagradna igra 16.9 - 30.9. 2013.  (Pročitano 9262 puta)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #9 poslato: Septembar 20, 2013, 01:25:17 pre podne »

Ako hocete promenu,morate se suočiti sa izazovom. Oblikovanje tela nije samo fizički izazov,vec i psihički. Najbolja motivacija za trening je osećaj nakon treninga,osećaj da znate da ste napravili još jedan korak na Vašem putu ka cilju.  Možda još uvek niste ni blizu cilja, ali ste mu bliži nego što ste bili juče. Korak po korak,rezultati postaju sve očigledniji ,a Vaš cilj sve bliži. Motivacija će svakim danom biti sve veća i veća. Obratite pažnju na to koliko Vaši poznanici primećuju rezultate Vašeg treninga i rada na svom telu.
 Nije li prelep osećaj kada vidite zadivljen pogled prijatelja ili prijateljice, partnera,osobe koja vam se dopada i njihovog iskrenog  oduševljenja Vašom sve boljom formom,vitkim strukom I lepo oblikovanim mišićima koji prosto mame poglede ?
Ili kada se popnete stepenicama na poslednji sprat I ne ostanete bez daha toliko da izgleda kao da Vam je hitno potrebna reanimacija ?
Postoji izreka: “Danas ću uraditi ono sto drugi neće,da bih sutra uradio ono sto drugi ne mogu.”
Trenirajte, Vaše telo će Vam biti zahvalno, bićete ponosni na sebe  jer ćete postići kondiciju, vitalnost i fit izgled.Imamo samo jedan život I samo jedno telo,posvetimo se njemu na pravi način I dobićemo mnogo za uzvrat.

 :)
Sačuvana
Drago123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #8 poslato: Septembar 19, 2013, 10:14:38 posle podne »

Motivacija, ahh... motiviše me to kako trenutno izgledam, kako bih rekao, meni je genetika loša, i nisam se dovoljno razvio u pubertetu kao moji drugovi, pored svega ostalog tu je i prokleta ginekomastija, koja i nije previše vidljiva jer nisam mnogo debeo, ali meni se ne sviĂ°a. Veliku motivaciju imam kada se pogledam u ogledalu i onda želim da to promenim i težim ka tom cilju, imam 18 godina i doktori su rekli da ću još rasti (ne raste se samo u pubertetu) isto tako i za ginekomastiju kažu da će se to samo povući, kada sam im pomenuo operaciju rekli su mi: jesi li ti normalan, idi vežbaj. I tako svakog dana se budim sa jednim ciljem i uvek motivisan za trening. Još jedna stvar koja me uvek diže iz pepela je ova pesma The Chosen-Ashes, svaki put kad je čujem, još više sam motivisan za vežbanje, i u glavi ide rečenica NEVER GIVE UP.......

samo napred, ja sam imao 93-94 kg. sad imam oko 70 kg.
Sačuvana
tamash
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #7 poslato: Septembar 19, 2013, 07:28:45 posle podne »

Moj cilj je oduvek bio da skinem malo masne neslage. Trenirao sam kako sam stigao, malo su me obaveze sprečavale. Sada sam dobio ekstra motivaciju, i to je da dokažem ovim herbalajf fanaticima (da me ne biste pogrešno razumeli, nemam ništa protiv herbalajfa nego me nerviraju ovi što ga predstavljaju kao neki magični napitak) kako mogu da se postignu isti rezultati bez herbalajfa (sa malo dodataka iz pansporta) kao i sa herbalajfom. Tako da sam postavio sebi cilj do kraja proleća. Naravno sve se može postići sa zdravom ishranom i malo dodatka (proteina). Pozdravljam vas sve i želim svima da postignete svoje ciljeve!!
Sačuvana
Dušan Stevanović
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #6 poslato: Septembar 19, 2013, 05:29:36 posle podne »

Motivacija, ahh... motiviše me to kako trenutno izgledam, kako bih rekao, meni je genetika loša, i nisam se dovoljno razvio u pubertetu kao moji drugovi, pored svega ostalog tu je i prokleta ginekomastija, koja i nije previše vidljiva jer nisam mnogo debeo, ali meni se ne sviĂ°a. Veliku motivaciju imam kada se pogledam u ogledalu i onda želim da to promenim i težim ka tom cilju, imam 18 godina i doktori su rekli da ću još rasti (ne raste se samo u pubertetu) isto tako i za ginekomastiju kažu da će se to samo povući, kada sam im pomenuo operaciju rekli su mi: jesi li ti normalan, idi vežbaj. I tako svakog dana se budim sa jednim ciljem i uvek motivisan za trening. Još jedna stvar koja me uvek diže iz pepela je ova pesma The Chosen-Ashes, svaki put kad je čujem, još više sam motivisan za vežbanje, i u glavi ide rečenica NEVER GIVE UP.......
Sačuvana
Drago123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Septembar 19, 2013, 12:09:14 posle podne »

Ne motivise me nista, al' kad odem u teretanu ja odmorim mozak od problema i svega ostalog, jer tad ne mislim o nicemu samo na tegove mislim.
Isao sam 14 meseci svaki dan sem nedelje ili kad sam bolestan i onda pauzirao celo leto posle me je mrzelo da krenem, malo je glupo al' jedno vece sam sanjao kako sam u teretani i opet sam krenuo.
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2013, 12:28:55 posle podne od strane Drago123 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Septembar 18, 2013, 09:03:48 posle podne »

Hvala što ste uzeli učešće u nagradoj igri, momci. Nastavljamo dalje, pa ćemo pobednika saznati 1. oktobra. :)
Sačuvana
kvasac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #3 poslato: Septembar 18, 2013, 08:27:08 posle podne »

Dok oni izlaze,ti treniras!
Dok oni piju,ti treniras!
Kad je najteze,oni placu
Ti dominiras!! Svakodnevna motivacija, jer kad je najteze dignes glavu i kazes idemo dalje... jer kad se okrenes oko sebe vidis mnoge ljude kako odustaju, al u tom trenutku sam sebi kazem ti neces biti takam idemo do kraja .. nema predaje..!
Sačuvana
Sava Cokic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #2 poslato: Septembar 16, 2013, 12:20:13 posle podne »

Pored toga sto sve nas motivise tudj izgled,tj svi mi imamo svog da kazemo 'idola' ili bar tezimo ka tome da imamo deo tela kao sto neko drugi ima,moja motivacija je u pocetku bila takva.Vremenom ona prelazi u takmicarski duh i karakter i onda postaje moja svakodnevica za stalnim testiranjem snage i pomeranja granica svojih mogucnosti.Ne bavim se profesionalno bodibildingom vec amaterski jer zelim da uvek budem u takozvanoj top formi koja naravno podrazumeva skladno telo jake konstitucije.Tokom mesecnih treninga normalno je da se motivacija gubi,tj postaje vam dosadno,ponekad vam se smuci,uvek iste vezbe,ista ponavljanja,brojanje,isti tegovi i okolina i to ublazuje zelju za daljim treningom,cak postaje rutina koja u sebi nema one koncentracije i razmiljanje o misicu kako radi vec cista mehanika.Da bi se to izbeglo ja koristim sve moguce stvari koje mi daju dodatnu tu potrebnu motivaciju za 'ne-mehanicko vezbanje',za konstantan trening sa voljom!Muzika je odlican saveznik sportista jer svako ima neke pesme koje ga  cine da se oseca da moze sve i da ne postoji umor u tom trenuntku.Pored vizuelne motivacije drugih ljudi sto sam rekao postoji i taj takozvani takmicarski duh koji vas uvek gura napred da postignete zeljeni cilj i prosto receno da budete bolji od drugih,jaci,brzi,proporcionalniji,u vrhu najboljih i najspremnijih ljudi.Jos jedna stvar koja mene motivise je veoma bitna a to je zdrav zivot,sto podrazumeva kvalitetnu ishranu koja zapamtite nije nista bez kvlalitetnog treninga koji treba da bude svakodnevica,jer svi ste culi ono 'u zdravom telu zdrav duh' a ko jos zeli da bude bolestan i nefunkcionalan.Dakle moje motivaciju su 1)vizuelna 2)muzika 3)tkamicarski duh 4)zdrav i funkcionalan zivot  Veliki pozdrav Pansportu i njegvim citaocima!
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2013, 11:02:10 pre podne »

Tačno u podne počinje Pansport Forum nagradna iga. Napišite nam inspirativnu pričnu o tome šta vas koja je vaša najbolja motivacija za trening. Koji su to vaši mali pokretači i osvojite vredne nagrade. Najbolja priča biće proglašena 1. oktobra
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.