TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:16:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pocetnicki kucni trening  (Pročitano 3418 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Septembar 23, 2013, 02:07:14 posle podne »

Odluka je super,

nadam se da imaš nekoga u teretani ko bi mogao da te uputi u pravilnu tehniku vežbanja - jer ipak ti je to najbitnije ako si početnik. 

Srećno
Sačuvana
beginner90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #11 poslato: Septembar 22, 2013, 07:39:29 posle podne »

ipak sam nasao nacina da idem u teretanu, bilo je jace od mene :) jeste da ce mi to biti prilicno tesko, ali imam volju da sve isteram do kraja.

odlucio sam da idem tri puta nedeljno, ponedeljak, sreda i subota, tako mi odgovara. za pocetak bih radio neke osnovne vezbe kao sto su benc pres, cucanj, mrtvo dizanje, stojeci pres i zgibove, dok se ne pripremim za nesto specificnije. ipak sam ja uzasno mrsav i treba da jedem i treniram jako.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Septembar 19, 2013, 07:24:12 pre podne »

odluka je na tebi :) 

potrudi se da jedeš češće u toku dana i da, koliko je to moguće, unosiš kvalitetniju hranu.  To znači da ćeš možda morati da poneseš i obrok od kuće ili da naručiš nešto iz restorana.

Ukoliko je slab trening i još slaba i ishrana, nemoj se nadati rezultatima.

U svakom slučaju srećno!!
Sačuvana
beginner90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #9 poslato: Septembar 18, 2013, 01:32:45 posle podne »

eh, kad bi se ovde na zapadu studiralo kao kod nas... ja sam cetiri godine studirao u novom sadu i to jedan od tezih fakulteta a ovde se radi od 8 do 8 na masteru. prvi bih otisao u teretanu, ali ja za to vremena jednostavno nemam.

ono sto mogu jesta da kupim koju bucicu ili sipku i da nesto improvizujem sa tim.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 18, 2013, 08:42:43 pre podne »

iskreno, imaš vrlo "siromašnu" opremu da bi mogao ozbiljniji trening da napraviš kod kuće... ako si ektomorf i teško dobijaš kilažu, teretana je definitivno najbolje rešenje... nemam vremena je izgovor, ne samo tvoj već i generalno izgovor top number 1, tako da najbolji savet koji mogu da ti dam je da pronaĂ°eš teretanu - fitnes centar gde radi stručna osoba koja može da ti pomogne oko pravilnog izvoĂ°enja vežbi i da odvojiš 4-5 puta nedeljno 45 minuta za teretanu.
Dobrobiti su ne samo na fizičkom nivou, imaćeš i više koncentracije za učenje i bolje raspoloženje :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #7 poslato: Septembar 17, 2013, 10:33:53 posle podne »

ishrana je ODLICNA samo tako nastavi.... ako mozes da kupis neki protein bilo bi jos bolje... vidi ako mozes da priustis neke tegove bilo bi extra od zgibova i tog nemozes dobiti puno... moj predlog je da kupis neke tegove i sa tom ishranom ces jako brzo doci do rezultata..... pozz :D :P
pozdrav svima, molio bih vas za pomoc jer sam totalni pocetnik.

imam 23 godine, visok sam 180 cm i imam oko 60 kg. u inostranstvu studiram i nemam mnogo vremena za treniranje ali bih hteo makar malo da poradim na dobijanju misicne mase.

sto se ishrane tice, uglavnom mi je plan da jedem cetiri do pet puta na dan. uglavnom su to jaja, mleko, meso, pirinac, krompir i riba.

problem mi je sto ne znam kako da kod kuce organizujem neki vid treninga. imam sipku za zgibove, mogu da radim sklekove, trbusnjake, propadanja izmedju dve stolice... ali ne znam da li da to radim svaki dan, koliko serija, koliko ponavljanja itd. tu mi treba pomoc.

ako bi neko imao vremena malo da me uputi u to koliko cega treba raditi i kada, bio bi mu jako zahvalan!
haha.. covek je samo naveo deo namirnica koje bi konzumirao, ne znam sta je tu "ODLICNO". Odlicno je da danas pojede 300 grama ribe, pola kile belog, 5 - 10 jaja, i puno pirinca, graska, krompira, ovsenih.. Ali cisto sumnjam, ako pojede i upola od toga, dobro je...
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #6 poslato: Septembar 17, 2013, 10:23:23 posle podne »

moze i tako :D
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #5 poslato: Septembar 17, 2013, 07:46:35 posle podne »

pa slazem se sa Starfucker-om ... ja bih prvo 2 ili 3 nedelje radio sve znaci kad imas trening radi sve po malo da vidis kako sve to ide da se uhodas pa posle mozes da trazis neke ozbiljnije programe ..... :D
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2013, 07:12:34 posle podne »

Ja bih to u pocetku radio svaki drugi dan sve ili jedan dan ledja drugi dan prsa pa jedan dan pauza i tako stalno... nakon par sedmica kad prodje dobijanje upala onda mozes raditi svaki dan sve ako ne koristis dodatne tezine za vjezbe. 5-10 serija svega , ponavljanja blizu otkaza ili otkaz, pauze oko 2-3 minute mada i to mozes mjenjati i kombionovati... najbitnije ti je da krenes, gledaj malo po jutubu kako to rade drugi i sam ces skontati... jedi puno i radi tako godinu dana i rezultati ce biti itekako vidljivi ;)
Sačuvana
beginner90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2013, 07:09:12 posle podne »

tako sam i ja mislio. e sad, problem mi je kojim intenzitetom da treniram. da li da svaki dan radim neki kruzni trening zgibovi uski i siroki, sklekovi, bucice za ruke, trbusnjaci... ili nekako drugacije? treba mi neki osnovni program da ja krenem, posle cu lako menjati i videti sta mi tacno odgovara, neki link, bilo sta...

hvala ti mnogo.
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #2 poslato: Septembar 17, 2013, 06:52:03 posle podne »

ishrana je ODLICNA samo tako nastavi.... ako mozes da kupis neki protein bilo bi jos bolje... vidi ako mozes da priustis neke tegove bilo bi extra od zgibova i tog nemozes dobiti puno... moj predlog je da kupis neke tegove i sa tom ishranom ces jako brzo doci do rezultata..... pozz :D :P
Sačuvana
beginner90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Septembar 17, 2013, 04:04:36 posle podne »

pozdrav svima, molio bih vas za pomoc jer sam totalni pocetnik.

imam 23 godine, visok sam 180 cm i imam oko 60 kg. u inostranstvu studiram i nemam mnogo vremena za treniranje ali bih hteo makar malo da poradim na dobijanju misicne mase.

sto se ishrane tice, uglavnom mi je plan da jedem cetiri do pet puta na dan. uglavnom su to jaja, mleko, meso, pirinac, krompir i riba.

problem mi je sto ne znam kako da kod kuce organizujem neki vid treninga. imam sipku za zgibove, mogu da radim sklekove, trbusnjake, propadanja izmedju dve stolice... ali ne znam da li da to radim svaki dan, koliko serija, koliko ponavljanja itd. tu mi treba pomoc.

ako bi neko imao vremena malo da me uputi u to koliko cega treba raditi i kada, bio bi mu jako zahvalan!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.159 sekundi sa 17 upita.