TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 07:20:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bomb  (Pročitano 1835 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 02, 2013, 01:31:24 posle podne »

Hemotropin je GH booster, ne sagorevač. M stak i stak su hormonski busteri. Sve to što si nabrojao su SUPLEMENTI                                  d-o-d-a-c-i    i-s-h-r-a-n-i. 

Masa se radi ishranom i samo ishranom na duže staze. Na duže staze mislim da treba da kreneš sada i da kreneš rezanje kalorija krajem aprila 2014 (mada prava masa bi značila nekih 3-4 godine konstantnog slaganja kalorija, JAKOG treninga, pa rezanje da vidiš šta si uradio).

Dodaci ishrani ti u svemu ovome doĂ°u kao motivacija, jer iz jakog placebo efekta ti zapravo daješ svoj maksimum dok traje kutija tog nekog NO ili wheya ili štagod već. Shvati to kao psiho stimulans, jer izbor suplemenata nema nikakve veze sa dobijanjem mase... ja mogu uzeti dva sagorevača, jedan da pijem pre treninga, jedan posle treninga, i da i dalje dobijam na kilaži, razumeš? Isto tako mogu kupiti kantu gejnera da pijem pet puta dnevno, a da gubim kilažu. Čvrsta hrana-ishrana je ključ, a suplementi su tu da ti se malo šareni polica u kuhinji  ;D

Moj predlog je da se hraniš momački, da treniraš isto tako, od suplementacije ako mene pitaš-- verujem u omega3 jer neverovatno popravlja LDL/HDL odnos, multivitaminskomineralni kompleks ako ne jedeš puno voća/povrća, i naravno, čist kofein pre treninga. 
 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 02, 2013, 10:01:30 pre podne »

Imaš super suplementaciju, u NO već imaš kreatin tako da obrati pažnju na dozu dodatnog kreatina koji uzimaš, od booster-a Stak je hvaljen veoma, dok ga je bilo u prodaji sad ga više nema.

Ja bih pre uložila u protein i BCAA amino kiseline, pa nek imaš i gejner i protein.
Sačuvana
AleksandarSpasic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 02, 2013, 12:03:36 pre podne »

Vidi mislim da je bacanje para na Hematropin bespotrebno, recimo ja sam se zacepio za njega iz razloga jer je hormonski preparat (nadam se da cu dobiti na visini) Imam 17 godina za par dana punim 18 visina 175-176 tako da spadamo poprilicno u nize kategorije :) No ajde izostavimo to mnogo prece stvari imas od svih mogucih preparata koji ti daju laznu privremenu snagu, a to je naravno protein, aminokiseline.Sve bi trebalo vremenom da dodje na svoje zdravlje od Boga ali No reaktori, kreatin sta ce ti to brate :) Osim toga 72 kg na 172 je boga mi tezina na gornjoj granici tako da netreba ti nijedan preparat na bazi  Gejnera jer ces dzabe unositi Ugljene-hidrate vise no sto treba i dobiti salo, koncentrisi se na cistu misicnu masnu, ali to je tesko dobiti....Kazu nebimoglo vise od 4kg godisnje misica da nabacis ali onih "cistih"
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2013, 11:41:18 posle podne »

Bacas pare za mnogo toga, a kazes ishrana ok,pa da je ok vec bi masu imao,ne bi utehu trazio u supsima.
Sačuvana
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2013, 10:33:45 posle podne »

Ne razumem kako sagorevac? Zar M stak i stak nisu "hormonski" praparati?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2013, 10:30:51 posle podne »

Ja bih uzeo samo prva 4. Ne treba ti sagorevač uz gejner, a nisam neki fan ni testobustera.

Mada, i što se tiče prva 4, umesto glutamina pre bih uzeo neki kompleks aminokiselina ili bcaa. Dakle: gejner+amino+NO+kreatin. Kao peti preparat, ako baš želiš tu brojku, izaberi neki multivitamin. :)
Sačuvana
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2013, 10:21:00 posle podne »

Mass fusion, glutamin, NO reaktor, creatin, M Stak ili Stak ili Hemotropin?
Moja pitanja su sledeca.
Da li je neko pio Hemotropin? Iskustva? Sa cim ga je najbolje kombinovati? Da li mogu da kombinujem ovih 5 preparata? I koji da izaberem od poslednja tri? Zelim da nabacim masu,sto misicnu, sto telesnu. Trenutna kilaza 72kg na 172cm visine. Ishrana OK
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.