TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397340 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 05, 2024, 10:23:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ZGIBOVI SU NAJSAVRSENIJA VEZBA ZA MISICE LEDJA...  (Pročitano 68070 puta)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #105 poslato: April 01, 2009, 09:03:16 posle podne »

Stvarno brate... Na sta licis sad ???
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #104 poslato: April 01, 2009, 07:58:58 posle podne »

dobio si 30 kila...za kolko meseci?omg...
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #103 poslato: April 01, 2009, 01:13:12 posle podne »

Nikako :D

Sa obzirom da sam imam 116 kg, jako tesko radim zgibove, lakse sam ih radio kad sam imao 80 ;D

Inace radim one zgibove tako da mi je dlan okrenut prema licu,
i pokusavam da butine drzim paralelno sa podom.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
nickey
Gost
« Odgovor #102 poslato: Mart 30, 2009, 09:37:54 posle podne »

Danas mi je palo na pamet, kako radite zgibove?? Podizanje na grudi ili podizanje na ramena??

nikada nisam radio na ramena... :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #101 poslato: Mart 22, 2009, 01:24:12 posle podne »

delim stav sa Kozmom... obrisala sam nekoliko postova i sad mozemo normalno da se vratimo na temu.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #100 poslato: Mart 21, 2009, 10:49:17 posle podne »

http://forum.pansport.rs/index.php?topic=51085.15  8) 8)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #99 poslato: Mart 21, 2009, 10:47:24 posle podne »

Eto vidis kako moze lepo  ;D ;D ;D . Ja sam bez dlake na jeziku i vrlo brzo planem  ;D ;D ;D naravno znaju me ljudi pa to vise nije takav sok  ::) ::) pogledaj u temi treninzi imas sigurno negde za zgibove vodjene su mnogobrojne polemike izdvoji 1 sat i 100 % ces naci ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #98 poslato: Mart 21, 2009, 08:12:19 posle podne »

Vidis da moze i bez ukljucenog caps lock-a  ;)...
Pogledaj po forumu, imas more tema, samo nemoj biti lenj, na svakom koraku mozes da nadjes to sto trazis, nije problem da ti neko iskopira link ovde ali ono sto trazis ces najbolje sam naci
Sačuvana
speed.bg
Gost
« Odgovor #97 poslato: Mart 21, 2009, 07:41:04 posle podne »

Ovom prilikom se izvinjavam svima,gde sam ja pogresio: e ovako kucao sam nesto u vezi mase i nisam se snasao pa sam kucao za zgibove i opet se nisam snasao bas najbolje,onda sam dosao ovde i pitao nesto u vezi zgibova i niko mi nije objasnio nista sem da trebam da iscitam forum,zatim sam kucao zgibovi program u search i nasao je nesto sto nema veze sa onim sto ja trazim!Jos jednom se izvinjavam stvarno nisam hteo da nekog isprovociram nisam takav covek,pa bi zamolio nekog od vas da mi posalje link gde mogu da procitam kako da dobijem na masi ili tako nesto slicno!!!A i hteo bi da kazem da sam pocetnik tako da bez ljutnje ovo je bila pocetnicka greska koja se nece ponoviti!!!Pozdrav svim vezbacima i jos jednom se izvinjavam stvarno sam ispao glup!!!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #96 poslato: Mart 21, 2009, 06:29:11 posle podne »

Slazem se da svi oni koji ne postuju nas, i rad na forumu treba da budu malo opomenuti ali ne slazem se da ih treba nazivati "Idiotima" pa cak i ako to ne mislimo ozbiljno jer upravo mozda doticna osoba to shvati ozbiljno.Nema potrebe za time, moze mu se i na normalan nacin staviti do znanja da je pogresio i da to vise ne radi! Nije nikoga vredjao slicnim recima pa da mu se tako govori.A slazem se da ima ljudi koji dodju pa ocekuju sve na tacni.Nije to prvi put a verujte mi ni zadnji.Ali opet moramo biti malo tolerantniji ( makar mi iz pansport tima ).
Sačuvana
speed.bg
Gost
« Odgovor #95 poslato: Mart 21, 2009, 08:23:48 pre podne »

AU SVI STE MI REKLI DA ISCITAM FORUM, A MENE MRZI DA CITAM PA DA LI UOPSTE NEKO OD VAS RADI ZGIBOVE OVDE,IZGLEDA DA SAM PROMASIO SKROZZZZ MORAM DA POTRAZIM NEKE UBICE U ZGIBOVIMA PA DA MI ONI DAJU PROGRAM!A VI GRUVAJTE BENC I SMANJUTE SE I PRSLJENOVE VASE UNISTAVAJTE JA TO NECU DA RADIM!POZZ ZA SVE KOJI RADE ZGIBOVE!:)))))))))
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #94 poslato: Januar 31, 2009, 01:09:04 posle podne »

Као прво, искључи капс лок.
Као друго, не требају ти толики знаци узвика на крају сваке реченице.
Као треће, разграничи "жилавост" мишића са дефиницијом, јер то везе нема једно са другим...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
speed.bg
Gost
« Odgovor #93 poslato: Januar 31, 2009, 12:41:16 posle podne »

MA BRE CITAO SAM 2 SATA,NEGO NIJE MI SAMO JASNO NAPRIMER AKO MI JE OK ISHRANA I RADIM ZGIBOVE DA LI CE MISIC DA SE ZILAVI SA ZGIBOVIMA ILI CE DA RASTE!!!ODNOSNO DA LI CE MISIC DA RADI NA DEFINICIJI ILI CE SE POVECAVATI TO ME ZANIMA!!!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #92 poslato: Januar 31, 2009, 01:29:48 pre podne »

OK PROCITAO SAM NESTO!!!SAD ZA MASU DA VAS PITAM DA LI NEKO IMA PROGRAM ZA ZGIBOVE KOJI POMAZU U  IZGRADNJI MASE TO NISAM NASAO NA FORUMU!!!TAKODJE DA LI PROTEINI VALJAJU DA SE PIJU,ZAMOLIO BI VAS DA MI PREPORUCITE NEKI DOBAR!!!POZZ

Slazem se, put do kvalitetne mase je veoma tezak i trazi puno vremena.Pretezno je bitna kvalitetna ishrana,odmor i trening.Suplementi su na kraju kao jedna potpora sigurnijem i brzem napretku,ali totalno beskorisni ako nam ishrana nije u redu.Od proteina bih ti preporucio elite whey od firme dymatize.Lepog su ukusa,odlicno se rastvaraju i rade posao.

Procitao si nesto, ali koliko vidim nisi nista razumeo. Masa ce doci ishranom a ne s tim kako radis zgibove.
Moraces jos da citas po forumu, jer na ta pitanja ne verujem da ce ti iko odgovoriti. ::) ::)
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #91 poslato: Januar 30, 2009, 01:43:50 posle podne »

Prechitaj makar pola foruma,trebalo bi da ti bude neshto jasnije..
Sačuvana

Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.241 sekundi sa 17 upita.