TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:43:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko kreatina  (Pročitano 3495 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #14 poslato: Novembar 05, 2013, 10:36:41 posle podne »

juce ujutru sam pojeo u skoli  sendvic pa za rucak dve pljeskavice manje i kupus  vecera pljeskavica i krompir.


Slažem se sa MightyMO,ishrana ti je primarna kod dobijanja kvalitetne mase.
Da li bi mogao da jedeš kod kuće,nešto da sam spremiš?
I da li bi mogao umesto pljeskavica čisto meso da pojedeš?
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #13 poslato: Novembar 05, 2013, 12:24:19 posle podne »

juce ujutru sam pojeo u skoli  sendvic pa za rucak dve pljeskavice manje i kupus  vecera pljeskavica i krompir.
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Novembar 05, 2013, 11:45:47 pre podne »

Ni whey ni kreatin ti neće pomoći ako ne središ ishranu.

Hajde napiši nam jedan tvoj dan, može npr jučerašnji šta si sve jeo od ujutru do odlaska na spavanje?
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #11 poslato: Novembar 05, 2013, 11:43:09 pre podne »

i zanima me koliko traje kreain rok trajanja ne pise na kutiji ja sam kupio od druga nzm koliko je stojao kod njega vrv par meseci

pogledaj dobro kutiju - sa strane, na obodu, piše sitno EXP i onda npr  01 15 (to znači januar 2015) a često se desi sa se prvo piše mesec pa onda dan....   uglavnom je sitnim slovima ispisano.

Što se tiče suplementacije teško je dati savet na osnovu jako malo informacija, ali osnovno od suplementacije su ti svakako proteini  (whey) i vitamini,minerali.   Za kreatin si već dobio savet.


    dobro je traje do 11/2014    uzecu  whey
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #10 poslato: Novembar 05, 2013, 11:42:06 pre podne »

pa ocu da nabacim  telesnu ili misicnu masu   
visok sam 1,86
imam 65 kila
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #9 poslato: Novembar 05, 2013, 10:10:12 pre podne »

i zanima me koliko traje kreain rok trajanja ne pise na kutiji ja sam kupio od druga nzm koliko je stojao kod njega vrv par meseci

Koji je tvoj generalno cilj koji želiš da postigneš sa treniranjem? Koliko imaš kg,visina,godište?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Novembar 05, 2013, 08:33:37 pre podne »

i zanima me koliko traje kreain rok trajanja ne pise na kutiji ja sam kupio od druga nzm koliko je stojao kod njega vrv par meseci

pogledaj dobro kutiju - sa strane, na obodu, piše sitno EXP i onda npr  01 15 (to znači januar 2015) a često se desi sa se prvo piše mesec pa onda dan....   uglavnom je sitnim slovima ispisano.

Što se tiče suplementacije teško je dati savet na osnovu jako malo informacija, ali osnovno od suplementacije su ti svakako proteini  (whey) i vitamini,minerali.   Za kreatin si već dobio savet.

Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Novembar 04, 2013, 11:13:25 posle podne »

svinjsko meso zameni za junece ili belo pilece meso,kreatin idi 3 g pre i 3 g nakon treninga danima kada treniras,a 3g ujutru danima kada ne treniras ukoliko nemas nekih zdravstvenih problema.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #6 poslato: Novembar 04, 2013, 06:38:07 posle podne »

i zanima me koliko traje kreain rok trajanja ne pise na kutiji ja sam kupio od druga nzm koliko je stojao kod njega vrv par meseci
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #5 poslato: Novembar 04, 2013, 06:24:35 posle podne »

vec imam kreatin ali sad nisam pri parama, cale nece da mi da pare za to pa moram sam da skupim pa moracu da pijem prvo samo kreatin pa onda i protein :)
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #4 poslato: Novembar 04, 2013, 06:15:47 posle podne »

Prvo uzmi whey pa onda ostalo.. whey+kreatin monohidrat dobitna kombinacija.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #3 poslato: Novembar 04, 2013, 05:44:16 posle podne »

Nisam nista uzeo drugo samo kreatin a razmisljao sam da uzmem whey protein ili je samo dovoljno kreatin ?

Jedem najvise krompira,svinjsko meso, pirinac itd...
ma imam neki program u teratani ali mi se ne svidja jel ima ovde ne gde da se nadje na forumu najbolje  programe za treniranje ?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2013, 05:17:43 posle podne »

Pozdrav,

Ukoliko imaš bilo kakav zdravstveni problem generalna je preporuka da se savetuješ sa svojim lekarom pre nego što uzmeš neki suplement, u ovom slučaju kreatin.

Kod zdravih osoba kreatin u preporučenim dozama nema negativnih efekata, a ono na šta se posebno skreće pažnja je dovoljna hidratacija u toku dana.

Obično se uzima oko 10 g dnevno, pre i posle treninga po 5 g, dok neki preporučuju i fazu punjenja prvih 5 dana sa većom dozom (4 x  dnevno po 5 g).

Kreatin koji si naveo nemamo u ponudi.

Kako se hraniš i kako treniraš?

Da li uzimaš još nešto od suplemenata?
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1 poslato: Novembar 04, 2013, 04:55:09 posle podne »

uzeo sam kreatin zanima  me kako se pije jel moze neko da mi kaze ?

i cuo sam da je stetan za bubrege jel istina ?
imao kako je rekao doktor "rasirio mi se bubreg"  ali to je bilo pre 6/7 godina

inace zove se THE CREATINE
100% Creatine Monohydrate
kutija od 500g   :D
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.329 sekundi sa 17 upita.