TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:43:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko mi treba da izgledam ovako?  (Pročitano 4425 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #17 poslato: Novembar 18, 2013, 08:58:19 pre podne »

Nemojte se tripovati da nije dopingovan, naravno da jeste, ali to nema nikakve veze sa ovim slikama. Ko god misli da je doping neki sveti gral treninga jako se vara i očigledno da nikada nije probao da trenira sa dopingom.

Mi, obični smirtnici koliko god se dopingovali nikada nećemo moći da napravimo ovakav rezultat. Tako da prestanite sa tripovima kako je hemija sve moguća.

Uostalom ideja iz ove fotke je da pokaže kako se iz uz jak trening i uz doping mora i dalje raditi mnogo da bi se dobio izgled kao što neki u svojim glavama zamišljaju.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #16 poslato: Novembar 18, 2013, 12:42:12 pre podne »

sa ili bez hemije, za ovakvo telo je potrebno mnogo odricanja,tako da respect :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Novembar 17, 2013, 12:57:10 pre podne »

Pa niko ovde to ne misli niti je to rekao, samo negiramo tvrdnju lika koji kaze da je ovaj tip natural. A naravno da je iza ovog lika pre svega mukotrpni rad, odricanje i vojnicki rezim. A i ne znam sto smo uopste potegli raspravu o tome ko je natural ili ne, nema potrebe za tim, bitno je da je lik izdominirao i da se odradio za sve pare, i to bi bilo to. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Novembar 17, 2013, 12:53:45 pre podne »

Ja bih još sAamo dodao da onaj koji misli da je dovoljno samo uzeti hemiju i izgledati dobro taj se grdno vara! Mora se jako trenirati,pravilno hraniti i stalno davati svoj maksimum.Uostalom nije ni to uzimanje tek tako jednostavno kako većina misli, a ako neko smatra da je samo dovoljno uzeti i izgledati super za takmičenje ili nešto tog tipa pa izvolite i probajte a uveravam vas da ćete se brzo razočarati.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Novembar 17, 2013, 12:13:54 pre podne »

Svaki covek koji se eksponira i nasao se u fitnes svetu kao model i tako dalje, odlucio se da ide profesionalno u tom smeru i pravi pare.. Nece ovakva forma da se odradi belancima i majcinom dusicom, manite se bajki.. Jedno je da se u nesto veruje, ali kako godine prolaze i shvatis da nisi ni na 20% uspeha i onoga sto ovaj covek ima na svom telu, skapiraces da si pricao gomilu gluposti..
I nema tu sta da se polemise, ko zagazi u ovom sportu i mlati pare na bilo koji nacin, tu se ne dovodi u pitanje dal konzumira hemiju, nego koje kure primenjuje i kojih gurua (jer se proverene kure debelo naplacuju).
I mi ne hejtujemo uopste coveka, da se razumemo, za coveka kapa dole, jer svakako u ovom sportu na celome svetu suma sumaru nema ni 20% naturalaca vise..i to je cinjenica, samo je fora kome se vidi, ili ko je iskren i prizna( ako ne odradi dobro ciklus pa izgleda kao vreca govana)>
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2013, 12:16:19 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Čoda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #12 poslato: Novembar 17, 2013, 12:09:47 pre podne »

uostalom nek Alen da konacan sud. ja sam izneo svoje misljenje jer pratim godinama njegov rad. nisam naivan, jednostavno mislim da je moguce postici takvo telo prirodnim putem. naravno da ima zilion "natural" bodibildera i fitnes modela, koji prodaju pricu da su prirodni jer stoje suplementske kompanije iza njih. i naravno nemam nikakav hejt za ikoga ko koristi hemiju...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #11 poslato: Novembar 17, 2013, 12:05:02 pre podne »

vidi ovu fotku bi mozda i mogao da prihvatim kao natural ali onu sa donjih slika gde je sa torbom na ramenu ili ona pored te slike ////hmmm   nema sanse ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Čoda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #10 poslato: Novembar 16, 2013, 11:58:13 posle podne »

i ovaj ne radi kardio uopste...zeleni caj i belanca....i da ella pre spavanja ;)

pa brate gde ti zivis? ???
aj mi objasni samo zasto ovo nije izvodljivo bez steroida? nemoj mi ono ljudski organizam ne moze da zivi na tom nivou masti itd https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q81/s720x720/1459266_616952551696146_828569480_n.jpg evo na primer ovde?
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #9 poslato: Novembar 16, 2013, 11:56:23 posle podne »

i ja sumnjam da je ostao natural od onog pocetka al sto pedjoni kaze i da jeste i da nije natural vrh :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Novembar 16, 2013, 11:50:55 posle podne »

i ovaj ne radi kardio uopste...zeleni caj i belanca....i da ella pre spavanja ;)

pa brate gde ti zivis? ???
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Čoda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #7 poslato: Novembar 16, 2013, 11:46:49 posle podne »

Ahahahaha na skajpu smo svaki dan. Ok svako ima pravo na svoje misljenje ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Novembar 16, 2013, 11:05:10 posle podne »

Pa cim je rekao verujte da nije onda da verujemo, verovatno su u kontaktu :D Nema tu sta i komentarisati , slike govore 1000 reci, a i kao da je bitno, svakako se odradio za sve pare.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #5 poslato: Novembar 16, 2013, 10:54:21 posle podne »

Jako gotivim tog momka. I ako neko sumnja da je na steroidima, verujte nije. Razlika iz 2007 i 2012 je par kilograma manje, odnosno definisao se samo, a toliko dug vremenski period. Mislim da mu je ovo iz 2012 "final form", bez steroida tesko da moze da bude jos veci nego sto je sad.
Nadam se da se salis.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Čoda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #4 poslato: Novembar 16, 2013, 10:25:23 posle podne »

Jako gotivim tog momka. I ako neko sumnja da je na steroidima, verujte nije. Razlika iz 2007 i 2012 je par kilograma manje, odnosno definisao se samo, a toliko dug vremenski period. Mislim da mu je ovo iz 2012 "final form", bez steroida tesko da moze da bude jos veci nego sto je sad.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #3 poslato: Novembar 15, 2013, 10:59:28 pre podne »

Pa kad bi sve preko noći da se desi,hoće ljudi minimalno da ulože u cilj :)
Ali je bitna i ova slika   gde se vidi razlika u sezoni i izvan nje.A mi po novinama i netu viĂ°amo samo ove u sezoni :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 18 upita.