TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:21:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ucestalost treninga  (Pročitano 1260 puta)
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #5 poslato: Novembar 19, 2013, 03:49:37 posle podne »

Bazen je mama, baš sam se upravo vratio :) Naravno, probavaj razne kombinacije pa
vidi šta ti najviše odgovara. I sve zavisi šta ti je cilj, jel da. Ako uštekaš kintu,možeš
da uzmeš kreatin il beta alanin,dobro će ti doći. I naravno jedi dobro jer bez toga nula.
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #4 poslato: Novembar 19, 2013, 01:07:39 posle podne »

Alene hvala puno, dosta toga si mi sad razjasnio i olaksao, tako da sad imam bolju predstavu vezano za to sta radim kada radim.I hvala na pojasnjenju za split :)

Kalonji to jeste, za sad samo whey koristim, a bazen mi super dodje na kraju nedelje cisto da se dovrsim :) Mada ukoliko bude bilo teze, probacu da prebacim na ovo tvoje pa da vidim kako i to ide :)!
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #3 poslato: Novembar 19, 2013, 12:34:45 posle podne »

Pozdrav.
Ako dobro odradiš trening nećeš imati brige. Alen ti je lepo napisao kako,šta i kad ti
koji mišić radi tako da nije samo jednom. Vidim da si bazen ubacio, samo da ti kažem
da moraš dobro da jedeš i ako možeš neki suplement da ubaciš. Ja sam ranije išao 4 dana teretane
i 2 bazena i na kraju nisam znao gde udaram :)Gledaj samo da ne izgroriš,isrcpljujuće je poprilično
ići jak trening u teretani i dobro isplivavanje na bazenu, iz iskustva ti kažem.Ja bazen isto ubacujem,
sad sam neki ovaj sistem.Pon: Ledja-biceps,Uto-bazen,Sre-Grudi-triceps,Čet-odmor,Pet-bazen,
Sub-čučanj-rame,Ned-odmor.Dakle, 3 jaka treninga u teretani,2 bazena i 2 dana odmora.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Novembar 19, 2013, 11:39:58 pre podne »

Pozdrav prijatelju i za početak da ti kažem da ovo nije kompletan split program nego samo spisak mišića po danima. To jeste jedan od elemenata, ali daleko je bitnije šta se još radi tipa vežbe, serije, ponavljanj i kilaža sa kojom se radi.

Isto tako ne radiš svoje mišiće samo jednom nedeljno, neke ovde radi i po tri puta. Dozvoli da objasnim:

Ponedeljak radiš grudi i biceps.

Na vežbama za grudi (zavisno od vežbi koje se rade) ti rade naravno grudni mišići, ali rade i ramena, triceps, polaktica, čak i biceps.

Na vežbama za biceps radiš biceps očigledno, podlaktice, trapez i prednje rame.

Sreda radiš noge i trbušnjake.

Na vežbama kao što je čučanj se radi gotovo celo telo.

Petak radiš ramena i triceps.

Na potisku iznad glave se radi i trapez i gornji deo grudi i biceps i stomačni mišići, kao i donji deo leĂ°a akos e radis tojeći. Na vežbama za triceps radiš još i stomak, leĂ°a i podlakticu.

Subota radiš leĂ°a i trapez.

LeĂ°a rade i biceps i gluteus i zadnju ložu, trapez radi i dubinsku muskulaturu leĂ°a.

Sada vidiš da se tvoji mišići treniraju malo češće nego što to misliš?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2013, 11:24:23 pre podne »

Moj trenutni split je:

Ponedeljak:Grudi,Biceps
Sreda:Trbusnjaci,Noge
Petak:Ramena,Triceps
Subota:Ledja,Trapezius
Nedelja:Plivanje

Da li mislite da je dovoljno da treniram jednom nedeljno misicnu grupu?Brinem, jer nedelju dana prodje npr. od jednog ponedeljka do drugog, da li se sav napredak ponisti sa obizorm da se misici ne treniraju sedam dana?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 17 upita.