TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:36:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cell Tech Hardgainer Creatine Formula-MISLJENJE  (Pročitano 6511 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Decembar 03, 2013, 11:09:19 posle podne »

Šta da ti kažem još... Kupi i probaj. Ako te nadima i stvara gasove, uživaj. :D Mnogi su se žalili na taj problem.

Ja bih uvek pre jeo kuvana/pečena nego u prahu. :)
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 03, 2013, 10:23:18 posle podne »

Jedem ih i u kuvanom,i pecenom obliku ali sam cuo da u prahu imaju 80% proteina,pa zato pitam :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Novembar 29, 2013, 11:29:48 pre podne »

Probacu to,hvala :) Pravim nekad sejk izmedju obroka od belanaca u prahu,sta mislite o njima?

pre sam za jaja u kuvanom, pečenom obliku ali ovo nije loša alternativa s vremena na vreme :) pogotovo ako nemaš problema sa gasovima i tim prahom :)
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #25 poslato: Novembar 28, 2013, 02:38:18 posle podne »

Probacu to,hvala :) Pravim nekad sejk izmedju obroka od belanaca u prahu,sta mislite o njima?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Novembar 28, 2013, 09:44:21 pre podne »

Nemam ni ja problema sa obrokom posle treninga,ali ovi ostali su problem,pogotovo dorucak.Sat vremena mi treba da nateram sebe da odem jesti :D
Meni odgovara ta doza od 75-100g,sve preko toga mi zatvara apetit na duze vreme.Ali ipak moracu jest vise ako zelim da se ugojim.

možda bi ti pomoglo da pojedeš tj. popiješ doručak, npr da samelješ ovsene pahuljice, da dobiješ od njih brašno i da samo pomešaš sa npr jogurtom ili proteinom ili čime god...   dobiješ jednu lepu ukusnu zdravu kašu koju ćeš popiti za par minuta... i u stvari uneseš odličan doručak.

Meni je ovo opcija npr kad nemam vremena ili ne mogu da jedem ujutru pa ponesem (jako retko mi se desi da nisam gladna ujutru,ali to je navika)  - stavim u flašicu od jogurta mlevene ovsene...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Novembar 27, 2013, 07:07:55 posle podne »

Razumem te, bio sam ti u koži. Nisam mogao da otvorim usta u prvih sat vremena od buĂ°enja. Danas mi je nezamisliv početak dana bez 200 g pirinča + merica wheya, i to u roku od pola sata od buĂ°enja. :D
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #22 poslato: Novembar 27, 2013, 06:38:46 posle podne »

Nemam ni ja problema sa obrokom posle treninga,ali ovi ostali su problem,pogotovo dorucak.Sat vremena mi treba da nateram sebe da odem jesti :D
Meni odgovara ta doza od 75-100g,sve preko toga mi zatvara apetit na duze vreme.Ali ipak moracu jest vise ako zelim da se ugojim.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Novembar 27, 2013, 04:49:28 posle podne »

Da, Super Mass ima 15-ak posto proteina i oko 75% uglj. hidrata. NaĂ°eš dozu koja ti odgovara (da ti ne zatvara predugo apetiti) i tako ga koristiš. To može biti vrlo individualno. Npr, meni nije ubijalo apetit ni kada sam unosio preko 100 g praha u PWM-u. Mislim da bih tada mogao popiti i celih 200 g, i opet da budem gladan i jedva čekam da stignem kući za čvrst obrok. :D

No, dobro, obrok posle treninga meni je jedini obrok sa kojim nemam problema sa apetitom (opet pokazatelj koliko sve varira od čoveka do čoveka), dok sa drugim obrocima moram da se "moljakam" i nateram se da jedem na 3 do 4 sata, i to onako kako valja.
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #20 poslato: Novembar 27, 2013, 03:47:56 posle podne »

Pa ovaj Super Mass nema toliko proteina,ona na 100g ima 15g proteina i 360 kalorija.Tako da bi nekih 150-200g bilo dobro uzimati ali ta kolicina me zasiti i ne mogu onda da jedem,a to onda nema efekta.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2013, 10:21:37 posle podne »

Kada koristim gejner posle treninga, držim se ove logike: Kada pijemo čist whey, unosimo jedan dozer - koji u sebi ima 20-25 g proteina, onda gejner koristim tako da mi doza omogući da unesem isto toliko proteina kao i merica wheya. Ako je neki visokoproteinski gejner (35-40 % proteina), onda je dovoljno uzeti 60-70 g praha. :)

Svaki gejner koristim na taj način, tj. voĂ°en tom računicom. Uopšte me ne zanima šta piše u proizvoĂ°ačkom uputstvu. :D Evo, trenutno koristim Scitec MyoMax Gain, sa skoro 40% proteina u sastavu, tako da mi je dovoljno svega 60-ak grama praha nakon treninga.

Naravno, ko zaista ne može jesti dovoljno i juri veći kalorijski suficit, onda su mu potrebne pojačane doze (150-200 g praha).

Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #18 poslato: Novembar 26, 2013, 05:00:05 posle podne »

Da to je tacno,gejner zasiti cim ga popijes zbog secera,a kamoli kad se uzimaju tolike kolicine po 300g,zato sam i uzimao manje jer nisam mogao nista jesti kad sam probao piti kao sto je napisano 334g.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Novembar 26, 2013, 02:35:48 posle podne »

Taj Super Mass Gainer sam uzimao vec i uzimao sam kao sto pise 74g po porciji,ali sam sad nesto citao na par mesta da uzimaju 334g po porciji,da nije to malo puno?

kod gejnera se uglavnom uvek pominju ogromne doze, što ima logike jer treba da dodaješ kalorije (to nam je cilj) ali slažem se sa tobom, ta gramaža je zaista jako velika...  dorbo si uradio.

Ipak, treba slušati svoje telo. Moraš imati dovoljno "prostora" za čvrstu hranu, ne treba gejner da zameni neki obrok, on je samo dopuna, dodatni plus u celoj priči...

Znam neke momke koji su uzimali ogromne doze gejnera baš kao što je napisano, slabo su jeli, a nadali su se rezultatima... naravno da ne ide... bolje suprotno...  da uzimaš toliko gejnera da možeš i dalje normalno da jedeš
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #16 poslato: Novembar 25, 2013, 09:29:42 posle podne »

Taj Super Mass Gainer sam uzimao vec i uzimao sam kao sto pise 74g po porciji,ali sam sad nesto citao na par mesta da uzimaju 334g po porciji,da nije to malo puno?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Novembar 25, 2013, 07:00:26 posle podne »

Mutant mass mi nemamo u prodaji, ali to ne znači da je loš.

Što se tiče Super Mass gainer-a on je trenutno na akciji i sada se stvarno isplati uzeti ga.
Sačuvana
Dymatize
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


Work HARD or go HOME!

« Odgovor #14 poslato: Novembar 25, 2013, 04:42:50 posle podne »

Ne mogu pojacat ishranu vecinu dana sam zauzet pa ne mogu toliko puno bas da se posvetim ishrani,zato bih uzeo gejner.Sad imam 72kg,hteo bih jos nekih 10 do 15 kg da dobijem.

Jedino sto se dvoumim izmedju Mutant Mass Gainer i Dymatize Super Mass Gainer,koji je po vama bolji?
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2013, 04:56:32 posle podne od strane Dymatize » Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.169 sekundi sa 18 upita.