TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 04:50:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plivacka oprema(Naocare,kapa,gace i sva prateca oprema)  (Pročitano 4662 puta)
plivacpk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45


« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2013, 03:55:40 posle podne »

E ovako posto sam video da na forumu ima dosta tema oko plivacke opreme i posto vidim da se ljudi raspituju i informisu gde da kupe plivacku opremu  napravio sam ovu temu kako bi im barem malo pomogao.
Trenutno ima zaista dosta plivacke opreme na trzistu a ja vam preporucujem ove marke Speedo,TYR,Arena,Turbo i Head imate jos marki kao sto su Nike,Adidas,Asics ali zanemarite to sto su to jake firme sa  dobrom ponudom sportske opreme one su se lose pokazale sa plivackom opremom
Ja vam preporucujem da kupujete u ovim prodavnicama jer imaju dobro i informisano osoblje,prodavnica plivacke opreme na 11 aprilu (na spratu prodavnica) i ista ta prodavnica unutar tasmajdana oni imaju TYR-ovu i Head-ovu opremu
I imate jos jednu zaista dobru prodavnicu sa strane tasmajdana oni imaju Speedovu opremu pre par dana sam bio tamo i stvarno sam se zadivio imaju ceo speedov asortiman a speedovu opremu je tesko naci u Srbiji,Imate cak i celu finisovu pratecu opremu,cak sam i naleteo i na dobro poznate speedove aquapulse naocare koje tu kostaju samo 2500 din.Znaci posetite te prodavnice ako ste u Beogradu.

Ako zelite da kupite kapu gledajte da bude silikonska normalno vasa velicina i to je to nema filozofije ima dosta dobrih Arenininih i Speedovih kapa,mozete naci sasvim pouzdanu za 1000 din krecu se cene od 500 do 1500 svugde.

Kod naocara je malo teze odabrati dobre naocare,gledajte Speedove,TYR-ove i Arenine kad ih kupujete obavezno ih probajte u prodavnici zatrazite da vam ih otvore i stavite na oci bez da stavljate  gumu samo nalepite i vidite dal vam prijanjaju ako su vam dobre nece vam padati jer ce se lepo vakumirati ne pipajte ni slucjano unutrasnja stakla sa prstima jer skidate foliju i maglice vam se naocare cene naocara od 700 do 3000 sasvim dobre ako vam trebaju za trening uzmite udobnije da vas ne bi  zuljale i da ih nebi skidali.

Gace,zaista imate dobar asortiman tu su Speedove,Tyr-ove,Hedove,Arenine i Turbo gace,nadjite sebi udobne i dorbre cene su razlicite,samo njih morate doro  prati posle svakog kupanja jer ih hlor stvarno brzo unisti.

Prateca oprema kao lopatice,peraja,elasticne trake,stoperice imate u svakoj prodavnici u kojoj prodaju FINISOVU opremu i gledajte da uzimate od njih.

Pozdrav svima i nadam se da ce ovo nekome pomoci  :)
Ako vam bude jos nesto trebalo slobodno pitajte.

Ovo sam na brzinu sastavio,prvi put sam lepo sastavio i forum mi je pukao i sve se obrisalo i sad sam sa poslednjim zivcem ovo uradio :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 19 upita.