TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 09:33:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta vidi rendgen ?  (Pročitano 1447 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Novembar 29, 2013, 05:09:34 posle podne »

nije dobro da opterećuješ ledja svakog dana. potrebno je da ponekad odmoriš mišiće ledja, jer kad su premoreni, postoji rizik od poveede....
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2013, 02:49:00 posle podne »

Vec duzi period vucem neku vrstu povrede donjih ledja, koja se od kad sam krenuo da treniram crossfit, vremenom uvecava, jer ne postoji dan kada ja ne forsiram taj deo tela, jer su jednostavno takvi treninzi,a forma ponekad zna da izostane. Kad sam osetio da je vreme da odradim neki snimak, otisao sam na rendgen, ali kroz razgovor sa par ljudi i lekarom, rekli su mi da postoji velika sansa da se na rendgenu ne vidi ono sto treba. Trazio sam da odem na magnetnu rezonancu, ali za to bih trebao malo vise da se cimam, prvo kod ortopeda ,pa on da mi da uput za magnetnu itd.

Moje pitanje glasi, ako kojim slucajem imam diskus,(posto se toga najvise bojim, a i mislim da je najgore sto moze da se desi tom delu tela) dal' bi to moralo da se vidi na rendgenu,ili mora da se odradi magnetna da bi se to utvrdilo, i dal' ta cinjenica da se nista ne vidi na rendgenu znaci da nemam nikakav ozbiljniji problem sa ledjima, vec da sam mozda ukljestio nerve ili tako nesto....

Cinjenica je takodje, da mi se nesto sa ledjima desava sigurno,samo je pitanje sta, jer bolovi krecu i kad sedim, a najgori se zavrsavaju kad radim cucnjeve,trzaje,mrtvo dizanje ,nabacaj itd..

Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.