TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 04:02:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tup bol u ledjima vec duze vreme  (Pročitano 2161 puta)
bananamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #8 poslato: Januar 20, 2014, 10:19:42 posle podne »

Doktore imam jos par pitanja. Da li bi vredela poseta kiroprakticaru? I da nije to zbog kracih misica? jer citao sam na drugim postovima na forumu o neugodnom bolu u kolenu koji mi je takodje prisutan, kao da tetiva preskace ili tako nesto, da nisu te dve povrede povezane? Radim pretklon kad ustanem i posle treninga, osetim istezanje ali i dalje me boli
Sačuvana
bananamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #7 poslato: Januar 12, 2014, 04:51:32 posle podne »

Pravo da vam kazem ne secam se kako je nastala, bavim se brazilskom jiu-jitsom, borilacki sport, mozda je odatle neka nezgodna pozicija ili nesto, ne znam tacno da vam kazem.
Sačuvana
bananamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #6 poslato: Januar 12, 2014, 04:49:45 posle podne »

da, li boli savijanje u stranu? rotacija trupa po tipu pogled preko ramena?
Bol je prisutan samo kada savijem glavu da dotaknem grudi bradom, tad osecam kao zatezanje i tup bol, to je samo u levoj strani, i proteze se oko sredinje ledja, ne u donjem delu, a dok spavam ili sedim u neugodnoj poziciji isti je osecaj samo varira, blaze pa jace, nalik migreni po frekvenciji, dalji saveti? Radicu istezanja
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2014, 02:33:45 pre podne »

da, li boli savijanje u stranu? rotacija trupa po tipu pogled preko ramena?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2014, 02:31:45 pre podne »

istezanja za donji dek ledja - npr pretklon kao za zadnju ložu...
kako je nastala povreda?
ako je stanje kako navodite potrebno je napravitk pregled neurlloga, rendgen kičme i eventualno dodatne pretrage....
Sačuvana
bananamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2014, 09:02:15 pre podne »

radiš istezanja?
na kakvu vrstu istezanja mislite? Mozete li mi dati par vezbi, jer evo vec 2-3 noci se budim od bola i gutam rapidol s
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Januar 08, 2014, 04:48:50 posle podne »

radiš istezanja?
Sačuvana
bananamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2014, 01:36:44 posle podne »

Imam ovaj problem vec duze vreme (7-8 meseci) bole me ledja kada lezim ili sedim neko vreme. Zanima me sta to moze biti posto mi se desava da ne mogu da zaspim ili se probudim u sred noci zbog tupog bola koji se prostire uz kicmu. Kao sto sam rekao, bol je tup i ne mogu tacno odrediti mesto gde me boli, uglavnom je leva strana, i kao da je neki misic ili ligament ili nesto, ne razumem se toliko u takvu vrstu sportske povrede ali ne verujem da je od cucnja ili mrtvog dizanja jer ih ne radim sa velikim kilazama uopste, bavim se aktivno borilackim sportom i idem u teretanu. Pokusavao sam da pravim krace pauze ali ne vredi, tokom treninga je sve okej ali kada legnem osetim bol. Bol je izdrzljiv ali me iritira jer ne prolazi vec duze vreme. Takodje kada savijem glavu da dotaknem bradom grudi osecam kako mi se ta leva strana zateze. Svaki savet bi mi dobro dosao, hvala unapred.
« Poslednja izmena: Januar 03, 2014, 06:50:23 posle podne od strane bananamen » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 17 upita.