TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:34:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ishrana u toku skolske godine  (Pročitano 1646 puta)
Plavša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2014, 01:12:04 posle podne »

Vazi, hvala na savetima. pozz
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2014, 12:40:28 posle podne »

Doručkuj pre škole,mnogo ti je to vremena do prvog obroka i onda još te Ă°evreke da uneseš,katastrofa :D Pogledaj šta sma ti sve napisao,imaš i zasebnu rubriku za doručak,pa pogledaj,dobićeš sigurno neke nove ideje :)
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2014, 10:31:22 pre podne »

Doruckujes prvo pre skole,tako ja radim,tada jedem ovsene i jaja.Zatim u skolu ponesem sendvic tonus+200 gr piletine i onda kad dodjem kuci normalno nastavim da jedem.Vocka ne moze da bude uzina,obrok mora biti sastavljen iz proteina i ugljenih hidrata ili proteina i masti!
Imas sad u svakom vecem marketu dosta tih integralnih peciva,ali od ravog integralnog brasna,i uz to neki "kvalitetniji" jogurt nije los izbor za obrok.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Plavša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2014, 10:31:04 pre podne »

"Zapadne za oko" fora ili "Sta mi najbolje zamirise" ne ide pod ruku sa uspehom u izgradnji misica.

Prvenstveno zbog sebe, a delom i zbog toga sam i resio da se posavetujem s vama. xd
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2014, 09:57:40 pre podne »

"Zapadne za oko" fora ili "Sta mi najbolje zamirise" ne ide pod ruku sa uspehom u izgradnji misica.
Sačuvana
Plavša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2014, 08:05:01 pre podne »

Samo teretana. xd Posto sam sada u januaru prva smena, dorucak imam u skoli tako da od 6 do 10 ne stignem da pojedem nista :| Tek onda uspem da u pekari kupim po 2-3 djevreka ili sto mi zapadne za oko. xd
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2014, 12:58:29 pre podne »

Sad ti je fora u zavisnosti od toga koja si smena kako ćeš se organizovati. Ono što za doručak možeš da radiš jeste da kupiš jednostavno Musli ili ovsene pahiljice,a uz to lepo skuvaš jaja (naravno samo belanca jedi i možda jedno žumance :) )i pojedeš još jedan paradajz ili bananu,tako nešto.
Nakon 3-4 sata pojedeš neku voćku,pa opet za toliko bi treba da ručaš,možeš jesti sve što ti baka skuva,sve je to zdravo,samo nemoj ejsti hleb nego krompir ili pirinač,svo povrće,meso,nemoj supu i to :D A ako ne možeš ručak da nosiš u školu (taj kuvani),onda napravi sebi sendvič ili ga kupi,ali da bude sa integralnom kiflom,nekim mesom,salatom,bez majoneza kečapa i tako toga.....Za večeru možeš isto svašta kombinovati. A da li treniraš još nešto ili samo ideš u teretanu?
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2014, 12:45:07 pre podne »

Moj ti je savet da nosih hranu od kuce, tj napravis sendvic sa belim mesom i nekim povrcem, eventualno jaje. Plus kupis i jogurt i eto zdravog obroka. :)
Sačuvana
Plavša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2014, 11:20:42 posle podne »

pozz, zeleo bih da se posavetujem s nekom strucnijom osobom oko svoje ishrane u toku skolske godine. Posto imam 17 godina i relativno sam nov u teretani, do sada nisam bas toliko mario za svoju ishranu, ali sam rezultate itekako primecivao. Citajuci savete u ovoj sekciji sam odlucuo da promenim svoju ishranu iz korena i izbacim stetne stvari kao sto su koka-kola, brza hrana itd. Do sada su za moju ishranu bili zaduzeni baba i deda, naravno odrasli su u vreme kada je bitna pojedena kolicina hrane a ne vrsta tako da sam do sad bio  ogranicen na njihov izbor namirnica, i dok im ja objasnim da su mi ujutru potrebni ugljeni hidrati prodje brzi voz.. Takodje, u toku skolske godine sam ogranicen na pekare i kioske brze hrane i nemam predstavu sta je zdravo i puno UH. Svaki savet je dobrodosao.

Imam 65 kg i 180 cm visine. Zamisao mi je da se ugojim jos par kg.
« Poslednja izmena: Januar 08, 2014, 11:51:37 posle podne od strane Plavša » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.