TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 09:24:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc pri mrsavljenju  (Pročitano 2239 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2014, 04:18:10 posle podne »

Samo treba da budeš strpljiv sa rezultatima,oni neće izostati,ali se isto tako ništa ne postiže preko noći. Ok ti je da radiš kardio sat vremena,probaj 3 puta nedeljno d aga radiš. Meni je nekako malo da radiš samo sklekove....možda da nabaviš šipku za zgibove,pogledaš malo po internetu vežbe sa sopstvenom kilažom,ima ih mnogo i one će ti za početak biti odlične.Kontaš,samo da ne bude da radiš samo sklekove,nego i celo telo,to je najbitnije.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2014, 02:26:25 posle podne »

To je recimo već druga situacija i tebi za početak treba da smanjiš te sokove i grickalice i kilaža će se sama po sebi izbalansirati. Jer jednom kada smanjiš količinu šećera koju jedeš smanjićeš i količinu kalorija i salo će se smanjivati.

Trening je nešto što svakako treba da razvijaš tokom narednih godina. Za početka, ako ti tako odgovara možeš da se baviš samo vežbama bez opterećenja (sklekovi, zgibovi itd...), a ako se zainteresuješ za tegove lako ti je da se učlaniš u teretanu i kreneš sa vežbanjem.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Pixi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2014, 02:00:06 posle podne »

Hvala na brzim odgovorima, do ovoga je doslo iz dosta razloga nakog povrede pa sam se prestao baviti sportom, uvek sam volio grickalice pio sokove jeo slatkise i jeo poprilicno kasno i vremenom je nastalo salo, od kardia sto radim je 1 sat trcanja ali sta vi predlazete sto se tice treninga kazete da nije dovoljno ?
« Poslednja izmena: Januar 09, 2014, 02:03:40 posle podne od strane Pixi » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2014, 12:53:21 posle podne »

To si u pravu skroz,treba da saznamo kako je došao do tog viška,šta je uzrok tome.Ali vidim i da je slabo aktivan i to bi morao da promeni ako želi rezultate koje je sebi zacrtao...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2014, 12:44:21 posle podne »

Ne kažem to nego momak je 16 godina i treba da se ne opterećuje sa ovakvim dijetama nego da nauči kako zdravo da se hrani i održava svoju kondiciju. Mislim da je to glavna ideja ovog foruma :D

Možda sam samo odreagovao sa svojim komentarom, ali samo iz razloda skrenem pažnju Pixiju da je to sve nepotrebno, bar ne još uvek. Svaki šesnaestogidišnjak bi trebalo da ima zdrav metabolizam i samim time ne bi trebalo da ima nekog viška kilograma. Ukoliko je razlog njegovog viška kilograma neke druge prirode onda i samom savetovanju treba da se priĂ°e drugačije. Ovde opet ne osporavam ni tvoj savet koji je na mestu pod odreĂ°enim uslovima.

Recimo da je možda bolje da se krene od toga da saznamo kako se Pixi do sada hranio, zašto je nastao višak kilograma (ukoliko ga ima?) i da se onda da što je bolji savet kako bi Pixi shvatio šta mu se trenutno dešava i kako da se izbori sa situacijom.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2014, 12:36:01 posle podne »

Očigledno njemu treba i to je zdrava ishrana koja će mu samo pomoći.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2014, 11:13:23 pre podne »

Dajte bre ne lupajte gluposti, kome sa 16 godina treba ovakva ishrana? Sa 16 bi trebalo da si toliko fizički aktivan da nema šanse da imaš višak kila na sebi. Ukoliko nisi nema te dijete koja će pomoći...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2014, 01:01:59 pre podne »

Ćao :)

Za doručak jedi samo belanca,možda jedno žumance.Za ručak bih dodao i neku salatu od svežeg povrća ili neko bareno povrće (moraš razmišljati i o vitaminima i mineralima,a ne samo u proteinu i UH). TakoĂ°e,jedi što raznovrsnije,nadam se da je ovo primer samo jednog dana,da ne jedeš svakog dana isto?

Trening ti je užasno slab i to moraš da promeniš.Dakle minimalno 3 kardia nedeljno. Šta radiš za akrdio,koliko dugo ga radiš?
« Poslednja izmena: Januar 09, 2014, 12:35:03 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Pixi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2014, 11:52:28 posle podne »

Pre svega pozdrav svima. Imam 16 godina visok sam 175 cm i tezak 82kg i zelio bi smrsati na idealnu tezinu, sastavio sam svakodnevni plan ishrane pa me zanima da li je u redu ?
Dorucak, 3-4 jajeta 2 kriske integralnog hleba i casa nemasnog jogurta
Uzina, 1 jabuka
Rucak, 200g pileceg belog mesa i 100g rize ili krompira
Uzina, badem ili opet 1 jabuka
Vecera, tunjevina i zelena salata
Od treninga radim sklekove i nekada kardio ujutru, saveti dobrodosli, hvala unapred.
« Poslednja izmena: Januar 08, 2014, 11:54:08 posle podne od strane Pixi » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 13 upita.