TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397190 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:30:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: sobni bicikl  (Pročitano 3013 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2014, 10:19:58 pre podne »

Izvinjavam se sto se tek sad javljam. Kupila sam sobnu biciklu i bas je dosta vozim i idem dva puta nedeljno na bazen i efekti se vec vide. Nisam smrsala ali sam se dosta zategla a mislim da ce se zaista efekti videti za mesec,  dva.

Slazem se da rad u kancelariji nije izgovor,ali sad kad sam napokon uspela da se sastavim sa poslom posvetila sam se i sebi.

drago mi je da si zadovoljna i da se bolje osećaš :)  to je najbitnije.... vožnja bajsa i plivanje su odlične aktivnosti, ali sam sigurna da bi sve bilo još bolje da kreneš i u teretanu, bar 2-3 puta nedeljno da radiš trening sa opterećenjem (tegovima). ovo je ubedljivo najbolji način da se zategneš i postigneš dobre rezultate, ubrzaš metabolizam i dodatno sagoriš masti. Znam koliko je devojke teško ubediti u to, ali da je suprotno ne bi toliko insistirali na forumu ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Februar 26, 2014, 08:59:39 posle podne »

Samo nastavi i javi kako napreduješ i ako ti možemo još kako pomoći ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
vrishtuljko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #7 poslato: Februar 26, 2014, 06:16:03 posle podne »

Izvinjavam se sto se tek sad javljam. Kupila sam sobnu biciklu i bas je dosta vozim i idem dva puta nedeljno na bazen i efekti se vec vide. Nisam smrsala ali sam se dosta zategla a mislim da ce se zaista efekti videti za mesec,  dva.

Slazem se da rad u kancelariji nije izgovor,ali sad kad sam napokon uspela da se sastavim sa poslom posvetila sam se i sebi.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2014, 10:15:38 pre podne »

To što radiš u kancelariji nije baš najbolji izgovor. U stvari većina ljudi koji te ovde savetuju i koji su od strane Pansporta plaćeni za taj posao rade kancelarijski posao. Većina takmičara u bodybuilding-u su takoĂ°e zaposleni i neki od njih rade i na teškim fizičkim poslovima pa opet se hrane zdravo i adekvatno svojim ciljevima.

Uvek možeš da poneseš jogurt i voće sa sobom na posao i to je sasvim dobar obrok kada si u situaciji da ne možeš ništa bolje da si priuštiš. Pitanje je samo koliko ti želiš da se posvetiš čitavoj priči. Ionako svaki dan moraš piti i jesti, a na tebi je da se odlučiš kako će ta ishrana da izgleda. Ovo nije samo pitanje izgleda nego kvaliteta života generalno.

Trening u teretani. ukoliko je prilagoĂ°en tvojim ciljevima je i dalje najbolja opcija. Ukoliko ne znaš kako se trenira onda unajmiš ličnog trenera na mesec ili dva dana da ti pokaže kako treba da vežbaš i postigneš ciljeve koji su ti interesantni :)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Januar 21, 2014, 07:01:08 posle podne »

što se tiče stacionarnog bajsa, kao spinning instruktor mogu ti preporučiti originalni star trac-ov spinner bajs, koji košta od 600,700 eura pa do 2000 eura.  Za ovaj kvalitet ja mogu da ti garantujem. Za ostalo zaista ne znam....

Teretana sa dobrom opremom uključujući i kardio opremu je ipak najbolje rešenje. Kod kućnih sprava, posebno jeftinih, ne može fino da se dozira opterećenje - kako opterećenje sa kojim radiš, tako i podešavanje...  bajs mora biti pravilno podešen po tvojoj meri, pogotovo ako ćeš duže vreme provesti na bajku

da li u tvom kraju postoji neka osoba koja bi mogla da bude pored tebe i da te uputi u osnovnu tehniku vežbi?
Sačuvana
vrishtuljko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2014, 01:04:15 pre podne »

Cao i hvala na dobrodoslici ..

Iskreno ishrana mi je poremecena zato sto radim u kancelariji i nemam dovoljno vremena da odem i normalno rucam vec su to neke brzinske gluposti koje su pune ugljenih hidrata. Tako da me to ubija.

Tokom leta sam inace svaki dan provodila po sat vremena vozeci se i to mi je bas prijalo a i mojoj figuri ;) ali nisam sigurna da i sobni ima isti efekat.

Inace mrzim te vezbe tipa iskorak cucnjeve i sl i samo ako ima neko da me terorise uspem da istrajem u tome. A kada odem u teretanu nemam pojma sta je meni realno potrebno da radim. Haha sad vidite kolika sam neznalica :)

Da za sad sam krenula 2 puta nedeljno na plivanje.

Hvala obojici na odgovorima
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2014, 10:35:42 pre podne »

Cao svima!!!
Treba mi informacija koliko je korisna sobna bicikla?

Da pojasnim moju situaciju, devojka sam, visoka 180cm i teska 73kg sto i nije strasna kilaza da se nisam totalno opustila od kad sam pocela da radim i nemam vremena za treniranje.

Sta mislite da li je samo ona dovoljna da se do leta zategnem ?Naravno najbitniji je stomak, noge i guza.

Pozdrav vrishtuljko i dobro nam došla na forum :)

Za početak da odgovorim na tvoje pitanje. Sobna bicikla je korisna onoliko koliko ju koristiš :D što naravno važi i za svaku drugu spravicu tog tipa. Recimo da je trening na sobnoj bicikli bolji nego da uopšte ne treniraš. Da li ćeš se "zategnuti" do leta opet zavisi od toga koliko ćeš provesti tog vremena na biciklu.

Ovo je verovatno najbolja spravica za sreĂ°ivanje nogu i zadnjice. Kada pogledaš bicikliste većina ih ima zategnute butine i zadnjicu, a vitak trup, a verujem da je upravo to tvoj cilj. Samo što ti nećeš ići da postaneš profi bicklista :D

No ukoliko već planiraš da provodiš vreme u rekreaciji onda možeš da proširiš svoj trening na mnogo vežbi bez da ikad odeš u teretanu. Neka vožnja bicikla bude glavna aktivnost nekih 30 - 45 minuta dnevno, a pored toga treba da radiš još i jedno 20tak minuta treninga u vežbama snage kao što su čučnjevi, iskoraci i razne varijacije ovih vežbi koje ubedljivo najbolje oblikuju butine i zadnjicu. Imaš mnoštvo Youtube kanala koji demonstriraju vežbe sa minimalno opreme.

Da li si već krenula da radiš treninge i koliko često treniraš?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2014, 07:39:18 pre podne »

Najbitnija je ishrana za skidanje masnih naslaga. Onda trening sa tegovima,pa eventualno i kardio na sobnom biciklu. Ali sobni bicikl te nece zategnuti,kako ti kazes,vec samo dopineti topljenju masnih naslaga,uz korigovanu ishranu,naravno. Oblikvanje tela se postize treniranjem u teretani. Ali cardio na sobnom bicklu je generalno super stvar,po meni.
Sačuvana
vrishtuljko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2014, 01:14:53 pre podne »

Cao svima!!!
Treba mi informacija koliko je korisna sobna bicikla?

Da pojasnim moju situaciju, devojka sam, visoka 180cm i teska 73kg sto i nije strasna kilaza da se nisam totalno opustila od kad sam pocela da radim i nemam vremena za treniranje.

Sta mislite da li je samo ona dovoljna da se do leta zategnem ?Naravno najbitniji je stomak, noge i guza.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.